Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Késői peteérés utáni beágyazódás? fórum

Késői peteérés utáni beágyazódás? (beszélgetős fórum)


2020. okt. 8. 06:29
Bármi lehet, tesztelj még. Bár terhesség esetén legtobbekbek azért főleg van pms tünet, de hátha.
2020. okt. 7. 18:20
Kedves Magdi! Kedves, hogy írtál, jól esik! Arra gondoltam, hogy ha a 17. napon volt a peteérés, akkor a 28. napon elképzelhető lehet a beágyazódás, nem? Ebben az esetben lehet, hogy holnap, holnapután már kimutatja a 10-es teszt.. nagyon reménykedem, mert semmi nem utal arra, hogy meg akarna jönni.. úgy izgulok!
2020. okt. 7. 17:02
Írod, hogy csináltál már tesztet, de tudomásom szerint ezek azok a napok amikor egyik nap még negatív, a másik nap pedig már mutathat valamit.
2020. okt. 7. 17:00
Elég késői peteérés lenne már az. Holnap reggel már nyugodtan lehet csinálni tesztet. Ha van valami, akkor mutathatja már:)
2020. okt. 7. 12:24

Sziasztok! Másfél éve próbálkozunk a férjemmel, túl vagyunk egy vetélésen, mindketten egészségesek vagyunk. Egyenletesen 26-28 naposak a ciklusaim, sosem késett 1 napot sem. Általában a 14-15-16. napon van a peteérésem, sajnos nem mindig ugyanakkor, tesztelni most nem teszteltem. Jelenleg a 30. napon vagyok, nyoma sincs a nemvártnak, a hőmérsékeletem 36.9, semmilyen PMS tünetem nincs, a tesztem egyértelmű negatív. A 28. napon este úgy 1 órán át szörnyű alhasi görcseim voltak, erősebbek a szokásosnál, azóta semmi. Az lenne a kérdésem, hogy ez lehetett a beágyazódás egy késői peteérés után? Ha igen, akkor 2-3 nap múlva lehet még pozitív a tesztem?


Tudom tudom, legyek türelmes, de nagyon nehéz.. Előre is köszi a válaszokat!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook