Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Késői ovuláció, gondolhatok terhességre? fórum

Késői ovuláció, gondolhatok terhességre? (tudásbázis kérdés)


4. Szabinka1994 (válaszként erre: 3. - Szabinka1994)
2021. okt. 13. 10:06
Soha nem volt ennyire hosszú a ciklusom. 😔
2021. okt. 13. 10:06
Pajzsmirigy alulmüködésem van, évek óta. De az rendbe lett téve, sajnos a pcos megallapították és egyenlőre csak diétát javasolt a nőgyógyászom.
2. Panna07 (válaszként erre: 1. - Molly4)
2021. okt. 12. 23:14
Szia! Ha valóban október 4-6 körül volt azt ovulációd, akkor 14 nappal később kell a vérzés várni, ahogy írod is, a lutealis szakasz 14 napos, így október 18-20 körül kellene megjönnie. Ritka, de van hogy rövidebb a lutealis szakasz, de csak 1 vagy max 2 nappal, nálad viszont így nagyon rövid lenne, ha 11-én kellett volna megjönnie. Amúgy csak a nyák alapján megítélni az ovut nem túl megbízható, sokkal jobb az ovulációs teszt használata. Most nem marad más mint a türelem. Viszont 40-50 napos ciklushossz nem túl jó, ha össze-vissza vannak a cikkusaid és babát szeretnél akkor érdemes lenne hormon kivizsgálás.
2021. okt. 12. 22:47
Sziasztok, az lenne itt nekem nem egyértelmű, hogy valószínűleg október elején volt ovum a nyákból legalábbis okt. 4-6 közötti időpontra tudok saccolni. Mivel a ciklusom 31 napos meg kellett volna jönnie, 11.én de nem jött meg. Ez valószínű a késői ovu miatt van? Vagy ez nem befolyásolja mert a luterális szakasz elvileg az ovu után van. Lehet, hogy nem is késik a mensim csak kitolodott? Mert akkor kb 40-45napos ciklus hosszom lesz. Sose volt ilyen. Vagy gondolhatok arra, hogy talán terhes lettem? (szeretnénk babát) igyekszünk is 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook