Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kerti buliba mit illik vinni? fórum

Kerti buliba mit illik vinni? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 23. 22:45
Fagyasztott leveles tésztára tegyél valamilyen tölteléket(túró, meggy, bármilyen gyümölcs, stb.), tekerd fel, és süsd meg. Nagyon finom, hidegen is! Ráadásul pofonegyszerű!
2010. aug. 23. 22:07
Húúú ez az almás vagy meggyes süti nagyon jó ötlet.
2010. aug. 23. 21:57

süti, pogácsa, saláta (megbeszélés szerint..és ne majonézest!), üdítő, rosé, sör!


ezek mind elfogynak:)

2010. aug. 23. 21:56
pia, tésztasaláta vagy vmi sajtos ropogtatni való
2010. aug. 23. 21:56

Szia!

Hugomék sokat járnak kerti partiba,ő is görög salátát szokott vinni,meg házilag sütött almás sütit,vagy meggyeset,de ha nincs kedve sütni,akkkor kókuszgolyót vagy kókusztekercset dob össze.Utóbbit lefagyasztja,ha sok lesz,és ha hirtelen szükség van rá,csak kiolvasztja.

Lehet vinni alkoholt is,a házigazdának szoktak vinni "drágább kategóriába tartozó" bort,vagy háziszőttest ízlés szerint(amit szeret)...

2010. aug. 23. 21:53
Az attól függ, hogy lett megbeszélve a meghívás. Italt, esetleg sütit lehet, ha a vedégváró a kaját állja.
2010. aug. 23. 21:52
Aszem akkor valami jó kis sütiben kell gondolkodjak :)
2010. aug. 23. 21:50
Én már sok kerti bulin vagyok túl. Én megszoktam kérdezni, de általában piát viszek. Üveg bor, vagy valami töményebb. A süti még belefér, de kaját tényleg nem kell, mint saláta ilyesmi.
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2010. aug. 23. 21:50

Biztos elfogy minden amit viszel.

Bármit lehet vinni, de ha semmit sem viszel, akkor sem fognak rád haragudni.

Nálunk is szokott lenni, de nem kell hozni csak magukat a vendégeknek.

2010. aug. 23. 21:49
én salátát szoktam vinni. Szerintem kérdezd meg a házigazdát, hogy vigyél e mondjuk görögsalátát... Ebből baj nem lehet!
2010. aug. 23. 21:47

Sütit vagy valaki salit vigyünk szerintetek?

Vagy egyáltalán kell e, illik e vinni valamit?

Én nagyon szívesen sütök-főzök, de azt sem szeretném, hogy a házigazda azt gondolja viszünk kajcsit, nehogy éhen haljunk :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook