Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kertépítés házilag, olcsón -honnan vegyünk ötletet? fórum

Kertépítés házilag, olcsón -honnan vegyünk ötletet? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 3. 18:57
Elnézést, nem okoskodni akarok, de szerintem kertet nem építeni kell, hanem gondozni, művelni.
9. nyta
2009. febr. 15. 21:16
igy lesz a kerttel is,szétnézek,megveszem a hozzá valókat és családilag megvalósítjuk!
8. nyta
2009. febr. 15. 21:04

én is mástól merítettem ötletet:)

aztán megvettem a vasanyagot,és apukám megvalósítja az álmomat:)

nem sokára a helyén lesz:)

7. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 4. - Ritamoto)
2009. febr. 9. 20:00
Mi mindig megkérdeztük, hogy készíthetünk-e fotót? A ház színének kiválasztásakor képet is készítettünk és megkaptuk még a színkódot is! Mindenki rendes volt, csak úgy kell hozzáállni, nehogy rosszat gondoljanak! :)
6. ritamoto (válaszként erre: 5. - M.gery)
2009. febr. 9. 15:12
Köszi, megnézem!!!!
5. m.gery (válaszként erre: 2. - Ritamoto)
2009. febr. 9. 15:10

Én is szeretném, bár lehet, hogy idén még az építkezés nem engedi, de azért már gyűjtöm az ötleteket.

Van egy oldal: varazsmogyoroponthu, tőlük hetente kapok hírlevelet, ők is tudnak ötletet adni.

Aztán nézem a kertépítő cégek honlapjait, ott van galéria, pl: [link]

2009. febr. 9. 15:02
Rengeteget sétálunk de olyan ciki leskelődni, meg sok helyen nem is lehet belátni...
2009. febr. 9. 14:54
Elmentek sétálni, vagy kocsikázni és amelyik tetszik lefotózzátok. Aztán otthon leültök, megnézitek a variációkat. Megbeszélitek kinek melyik tetszik. Aztán elmentek megnézni mi mennyibe kerül hozzá.
2009. febr. 9. 14:49

A kertünket / udvarunkat szeretnénk barátságossá tenni, de pénz hányában magunk oldanánk meg.

Honnan lehet látványterveket "lopni", vagy ti hogy fognátok hozzá ???

köszi! :-)))

2009. febr. 9. 14:47
Kertépítés házilag, olcsón -honnan vegyünk ötletet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook