Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kérlek Segítsetek nekem! Irjátok meg, hogy kinek milyen fogyókúra vált be és hogy hogyan vitte véghez. fórum

Kérlek Segítsetek nekem! Irjátok meg, hogy kinek milyen fogyókúra vált be és hogy hogyan vitte véghez. (beszélgetős fórum)


19. geridina (válaszként erre: 18. - Mamcili)
2010. júl. 13. 07:56

Egyetértek veled.

Én 2 éve csinálom csapattal itt a hoxán, és sokkal könnyebb. Recepteket találunk ki,megosztunk egymással. Az is igaz, hogy cserélődnek a csapatok, meg a fórumok is, de így jó:)

2010. júl. 12. 22:11

életmód váltás...

Ez az egyetlen ami igazán beválik...legalábbis nálam...

De egy jó kis csapattal sokkal könnyebb :)

2010. júl. 12. 14:33
Én is a weight watchers-re esküszöm, ugyanis ez nemcsak diéta, hanem életmódváltás! Illetve fontos még a mozgás is.
16. Bri*
2010. júl. 12. 13:08
Szerintem nem kell semmilyen fogyókúra. Az ilyen dolgok először is az agyban dőlnek el: meg tudod-e állni az evést vagy nem. Azt magadtól is tudod, hogy melyek a hízlaló élelmiszerek és melyek nem. Picit semmiből se lehet enni, mert ott nem tudsz megállni. Pl. nem ehetsz egy kocka csokit, mert megérzed az ízét és egyre jobban kívánod. A hízlaló dolgokat egyszerűen hagyd ki, és légy büszke, hogy meg tudod állni. Az eleje a legnehezebb. Ja és persze a mozgás, az nagyon fontos. És az, hogy érzed jól magad a bőrödben!
15. Tücke
2010. júl. 12. 09:01
és rengeteget tornázom is mellé ma kezdtem el pont újra
14. Tücke
2010. júl. 12. 09:01
hát nekem van 2 diétám a naplóimban ha gondolod nekem bevállt a főttojás diéta 1hét alatt 4-5 kg-t fogytam vele.... amúgy én atkinsezem
13. vénusz567 (válaszként erre: 11. - Krisztinucika)
2010. júl. 12. 09:00
20 kg-ot, de ha pár le is ment, mindig visszajott.
2010. júl. 12. 08:57
Többször elhangzott már a tévében, hogy a fogyást egyénre szabottan kell elkezdeni. Mert ami jó az egyik embernek, nem használ a másiknak. Szerintem szakember segítségét kérd.
2010. júl. 12. 08:57

Hát a kitartás és a torna tényleg ugyanolyan lényeges. Sokat kell fogynod?

Ez lenne a fórum linkje, belenézhetsz a naplóinkba, vagy kérdezhtsz amennyit csak jólesik:

[link]

10. vénusz567 (válaszként erre: 6. - Krisztinucika)
2010. júl. 12. 08:53
szia! koszi a válaszod, letudnád írni mi az a ww, és h hol találom? Válaszod elore is koszonom!
2010. júl. 12. 08:51
Mértéktartó táplálkozás és mozgás (futás, bicikli, torna). Ez a "sikerrecept", ja és kitartani sem árt! :)
2010. júl. 12. 08:51
Ja, és szerintem ne nyugodj bele az adottságaidba. A genetika tényleg adott, de az csak a testformát határozza meg, hogy ki hol erősebb illetve vékonyabb, de attól még nem vagy köteles elviselni magadon sok súlyfeleseleget.
2010. júl. 12. 08:50
Koszonom a tanácsaitokat, hopgy ilyen gyorsan válaszoltok!!!
2010. júl. 12. 08:50
Szia, én a ww-re esküszöm, mert nincs olyan igazi fogyókúra stílusa, de mégis nagyon hatékony. Van fűrum, nézz be nyugodtan.
5. geridina (válaszként erre: 3. - 1d1983f461)
2010. júl. 12. 08:49

Ezzel teljesen egyetértek.

Én is ezt csinálom. Mikor visszajön pár kiló, akkor jobban betartom a kódokat, és utána csak súlytartás van. Állandóan nem lehet lelkiismeretfurdalással élni, mert meg mertél enni egy csokit amit megkívántál.

Nekem is csak a mozgással együtt megy a fogyás. Ha a tornát elhagyom, leáll minden.

2010. júl. 12. 08:47

Szia!

Engem konkrétan ez a téma nem érint, mert én meg pont hízni szeretnék. De annyit mondanék, hogy az alkati, genetikai adottságok ellen hiába küzdesz. Nem leszólni szándékoztalak, csak tanácsként mondom, hogy inkább próbálj más szemszögből magadra nézni, próbáld meg elfogadni magad. Nagyon nehéz, tudom, de rengeteg olyan lányt látok az utcán, akik mit sem törődnek azzal, hogy mennyi a feleslegük. Egyébként a túlsúlyból is ki lehet hozni a szépséget!

Nem megbántani akartalak, remélem nem is veszed annak. Csak tanács.

Azért a továbbiakban sok sikert és kitartást kívánok!


Ja még annyit: nem evéssel nem lehet fogyni. Rendszeres testmozgással eredményt fogsz elérni!

Üdv: Kriszti

2010. júl. 12. 08:47

Szia!


Ha elfogadod a tanácsom szerintem ne fogyókúrázz hanem ésszerűsítsd az étkezésedet. Ne vonj meg magadtól semmit, de a mérték mindig legyen előtted. Nem lehet egy életen át fogyókúrázni, vagy legalábbis kevés embernek megy:)

2010. júl. 12. 08:45

Szia. Nagyon sok jó fórum van, és én is csak ismételném önmagam. Nézz be egy pár fórumra, mindenhol jó tanácsokat kapsz.


Azért azt elmondom, hogy én Norbi módszerére esküszöm és a kódokra (nem a cégétől rendelhető aranyárban lévő kajákra). Nekem bejött, egyszer 25 kilót, aztán 15-öt, és 10-et fogytam vele. Sok sikert hozzá.

2010. júl. 12. 08:42

Sziasztok!!!

Segítséget szeretnék kérni. Irjátok meg, hogy kinek milyen fogyókúra vált be és hogy hogyan vitte véghez. Hát már sok fogyit kipróbáltam, és sajnos nem nagyon váltak be. Kíváncsi vagyok rátok, hogy nektek milyek voltak azok amelyek segítettek. évek óta próbálkozom, de sikertelenul.

tudom, h van így más is, és h annak is segítségre van szuksége.ezért nyitottam ezt.


aki tud segítsen!!! Kérlek!!!

Udv mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook