Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kérlek, segítsetek, mit ennétek az alábbi étterem étlapjáról, ha muszáj lenne ott vacsorázni, de közben fogyóztok? fórum

Kérlek, segítsetek, mit ennétek az alábbi étterem étlapjáról, ha muszáj lenne ott vacsorázni, de közben fogyóztok? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 31. 19:56

Szia!

Szerintem ha egy nap eszel és megszeged a fogyit, nem dől össze a világ, majd másnap jobban odafigyelsz!

2010. jan. 28. 17:40

Szerintem lazulj el :) Gondolom nem mindennap mentek indiai étterembe....... :) Én valami különlegességet ennék, max mértékkel. Zöldséget otthon is tudok enni. Szerintem engedd meg magadnak :)

Én a te helyedben az nap még jobban odafigyelnék és este vétkeznék :) Illetve az nap is meg másnap is tornáznék :)

9. Ajnácska85 (válaszként erre: 5. - Tóth Ádám)
2010. jan. 28. 16:29
Szia, hát ez a baj, h este 9-re. Majd mérséklem magam, meg ha mégis felugrik, elmegyek hétvégén is kondiba.... :)
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Tóth Ádám)
2010. jan. 28. 13:40
:-))
7. Tóth Ádám (válaszként erre: 6. - C75565e593)
2010. jan. 28. 11:55
Indiai, nem kínai. :oD
2010. jan. 28. 11:51

Szerintem ha eszel egy adag ételt nem fogsz meg hízni.

Szárnyas húst sok zöldséggel rizzsel...

Megnéztem az étlapot nekem kinai...volt...de minden étteremben van vega menü...

5. Tóth Ádám (válaszként erre: 4. - Ajnácska85)
2010. jan. 28. 10:53

Hányra mentek?

Ha ezeket eszed, szinte semmi sem fog felmenni. A fogyókúra nem feltétlenül jelent koplalást, hanem jól megválasztott-összeválasztott kajákat takar. :o)

4. Ajnácska85 (válaszként erre: 3. - Noncsi18)
2010. jan. 28. 10:48

koszi mindkettotoknek!

remelem nem megy fel sok. Majd a felet eszem csak meg

2010. jan. 28. 10:45

Szerintem van egy pár amit lehetne választani.

Pl a 11-es Fűszerbundában sült csirkemell csíkok és kérsz hozzá mondjuk zöldségköretet. A 10-es is jó ha szereted a rákot.A 29-es is jó és kérsz hozzá valami sovány husit :)

2010. jan. 28. 10:22
Kb. a "vegetáriánus" ételek közül bármit. Ha az nem tetszik, akkor valamilyen csirkehúst pl. (az javarészt fehérje), valamilyen salátával. Pl: "43 Saagwalla Murg".
2010. jan. 28. 10:18

Az a bajom, h. mindenkepp elmegunk,aminek nagyon orulok, csak epp most vagyok egy sikeres fogyi kozepen. 4 kg fogytam, mar csak 2 vagy inkabb 3 kellene. Demivel alacsony is vagyok egy nagyobb es egeszsegtelenebb vacsitol siman felmegy egy masfel kg... Nagyon rosszul ereznemmagam tole. Az etterem : [link]

Kerlek segitsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook