Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérkedő barátnő fórum

Kérkedő barátnő (beszélgetős fórum)


1 2
45. Channa* (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 21:51

Aha, most már nem csak a barátnőd, hanem én is hibás vagyok mindenért:DDDDD


Nem tudom, hogy feltűnt e, de nem akartam a barátnőd lenni:DDDDD



Olvasd el az első hozzászólásodat, ha már nem emlékszel arra, hogy mit írtál:DDD


Nem én találtam ki dolgokat, hanem te írtad.

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Channa*)
2021. júl. 13. 21:31
És miért fáj ha ameddig elvégzem az iskolát eltartanak? Miért irigykednék a munkájára, ha szeretném nekem is lehetne most is. jelen pillanatban . Az hogy miért hagytam abba sokkal összetettebb mint amit te leírtál mert ugye nem minden csak fekete vagy fehér. Nem várom el könyörgöm te akarod így érteni direkt... Én tudom milyen barátnő vagyok és azt is hogy olyat nem szeretnék mint amilyen ember te lehetsz. Tudod ne ítélkezz,hogy ne ítéltess. Szép estét.
43. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 21:05

Rosszul esik, hogy ő tud menni minden nap szórakozni?

Rosszul esik, hogy elmegy akkor is, ha te nem tudsz?

Rosszul esik, hogy ő elvégezte a sulit, te meg nem?

Rosszul esik, hogy neki van munkája, neked pedig nincs?


Irigy vagy. Nem a barátnőd kérkedik;)


Miért hagytad abba a sulit? Gyerek miatt? Ez csak kifogás. Simán lehet terhesen és kisgyerekkel is suliba járni. Gondolom a párod nem támogatja, hogy fejlődj, így inkább rávetíted a barátnődre.


Miért zavar, hogy ő elmegy másokkal szórakozni? Te szültél gyereket, neked van férjed, így neked nincs időd rá, így nem értem, hogy miért problémázol. Ha meg menni akarsz, akkor vigyázzon valaki a gyerekre te meg ez esetben tudsz szórakozni.


Van munkája, neked meg nincs, de neki férje sincs, aki eltartsa, mint téged, ugye? És mégis irigykedsz rá?


Sosem fogom ezt megérteni, elvárnád a barátnődtől, aki független, hogy üljön otthon, mert te nem tudsz/akarsz menni...


Micsoda barátnő vagy te...

42. Scherlock (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 10. 20:38
Pl?
41. mimy63
2021. júl. 10. 09:07
Vessetek meg, de még mindig nem értem, mi az a nagy probléma?
40. Lau_Ra
2021. júl. 10. 08:00

Tehát nem esik jól, hogy mesél róla?

Gondolom, akkor te sem szoktál a párkapcsolatodról, gyerekedről mesélni neki? Ha ezek nála nincsenek meg, ugyanúgy lehet fájó pont.

Különben szerintem semmi rosszindulat nincs benne, csak az emberek, a barátok meg szokták osztani egymással az élményeiket, amik történnek velük.

39. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 9. 22:29
Más életszakaszban vagytok.A múlt dicsősége meg nem tart örökké a jelen meg elég visszás. Szerintem inkább hozzád hasonló kisgyerekes nőkkel barátkozzál.
38. katt2 (válaszként erre: 36. - Amaunet)
2021. júl. 9. 22:00

Igen, a barátok valóban igénylik az őszinteséget. Csak itt FI mondta azt, hogy a legjobb barátnője. És sajnos arról semmi hír, hogy az illető is ugyanezt az elvet vallja e? Én arra utaltam, hogy nem.


Innentől nagyon nem mindegy.

37. katt2 (válaszként erre: 35. - Unom)
2021. júl. 9. 21:56

Látod, ez kölcsönös.


Miután egyáltalán nem ismersz, kicsit csodálkozom a véleményeden. De meghagylak ebben a hitben, fő, hogy jól érezd magad.

36. Amaunet (válaszként erre: 32. - Katt2)
2021. júl. 9. 21:56

Nem, nem értem. Mert én ilyen gyogyós, értetlen vagyok.


A legjobb barátnőjének nevezte. Feltételezem, hogy a barátok tudnak és igénylik is az őszinteséget.


Na, mindegy...

35. unom (válaszként erre: 34. - Katt2)
2021. júl. 9. 21:50

Ami kicsit sem érdekel.

Pasi létedre elég feminin a gondolkodásod.

34. katt2 (válaszként erre: 33. - Unom)
2021. júl. 9. 21:39
Nincs pasim kedveském... én magam vagyok a pasi. De már egyszer ezt tisztáztam veled. Akkor elég szókimondóan megírtam a véleményemet rólad.
33. unom (válaszként erre: 29. - Katt2)
2021. júl. 9. 21:35

Lehet, hogy te gondolatolvasó vagy, de az emberek többsége nem az.

Tipikus női hozzáállás a tied:

találja ki, mi a baj, anélkül, hogy szólna.

Nem irigylem a pasidat.

32. katt2 (válaszként erre: 31. - Amaunet)
2021. júl. 9. 21:31

Talán azért, mert ez egy olyan fórum, ahol leírják a résztvevők, hogy mi a sirámuk. Aztán kapnak valamilyen választ. Vagy nem.


Nincs mit megbeszélniük, ezt már korábban is leírtam. Külön világ. Nem értetted?

31. Amaunet (válaszként erre: 28. - Katt2)
2021. júl. 9. 21:25

És annak mi értelme, hogy egyoldalúan előadja ismeretleneknek, akik nem ismerik őket?


Ha neki ilyen érzései vannak a legjobb barátnőjével kapcsolatban, akkor az a legtisztább és legegyenesebb, ha vele beszéli meg.

30. katt2 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2021. júl. 9. 21:21
Hát, ha neked meg kell kérdezned, hogy mi a " kincs ", nem is tudok mit gondolni. Legfeljebb, te még sosemn érzted át ezt az érzést! Igazán sajnálatos, valami kimaradt az életedből...
29. katt2 (válaszként erre: 23. - Unom)
2021. júl. 9. 21:16
Furcsa elméleted van. Ha barátnő, akkor pontosan kellene tudnia, hogy mi a " baja". Ha FI-nek ezt el kell magyaráznia, akkor neki nem barátnője van, hanem csak egy ismerőse.
28. katt2 (válaszként erre: 27. - Amaunet)
2021. júl. 9. 21:11

Nem a legjobb barátnő, csak a végtelen irigységet mutatja be. Hiszen ez a barátnő nagyon messze van attól, amit már FI elért. És lehet, hogy sosem éri el.

Nincs értelme semmit megbeszélni, hiszen külön világban élnek.

Beszólások? Én azt hiszem, barátok, barátnők között nem fordulhat elő.

2021. júl. 9. 20:51
Ha annyira legjobb barátnő, akkor meg kéne tudni beszélni vele ezeket a beszólásokat, az érzéseidet vele kapcsolatban.
26. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 9. 18:22
Én nem jelentkeznék. Megvárnám, míg ő keres, aztán egy keresetlen mondattal emlékeztetném a viselkedésére. Aki menni akar, rá kell adni a kabátot. 40°C fokban pláne.
25. gabbbicica (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 9. 18:00
Mit szol be? Irnal egy peldat?
2021. júl. 9. 17:57
Én most nem is akarok munkát elég a család és az iskolám... Nem értem miből vonod le azt a következtetést hogy én az ő életét akarom élni? Nekem tökéletes az enyém.
23. unom (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 9. 17:55

Nézz szembe magaddal.

Nem a barátnőd tehet róla, hogy neked nincs munkád, és a gyerek miatt nem tudsz sokat elmászkálni.

Neki mondtad már, mi a bajod?

2021. júl. 9. 17:54
Semmit menjen érezze jól magát de ne úgy hogy tudja hogy a másik nem tud menni és beszól...
2021. júl. 9. 17:52

Amugy meg nem vagytok egy elethelyzetben.


Te nem tudsz menni minden heten bulizni a csalad miatt.


O meg nem fog otthon ulni egyedul, fokepp, hogy ulhetett otthon vszinu eleget az elmult masfel evben.


Mit varnal tole, mit csinaljon, ha te nem tudsz menni?

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Unom)
2021. júl. 9. 17:50
Sosem voltam rá irigy tudod én mindig úgy éltem ami a barátnőm sikere az az én boldogságom is. De ha neked ez szimpatikusabb gondold így. Én örülök neki hogy jól érzi magát annak kevésbé hogy néha oda szúrkál nekem csak ennyi... De a te képzelőerőd hatalmas látom :D
19. gabbbicica (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 9. 17:49

Ez nem joszivuseg.

Hanem hagyod, h kihasznaljanak.


Ha csak joszivuseg, akkor az mindenfele elvaras nelkul az.


De mivel bosszant, mert nem azt kapod cserebe, amit varsz, ezert kellene vele megbeszelned, vagy csak abbahagyni, h ugrasz neki mindenre.

2021. júl. 9. 17:48
értem akkor mégegyszer leírom mert biztos én hibáztam nem volt lebeszélve semmi ez a ráírok hogy jönnél bulizni kategória. De lehet nektek van igazatok és én nem csinálok valamit jól vagy egyszerűen csak túl sokat várok el tőle. Ha pedig őt ez teszi boldoggá,hogy ő jobb mint én legyen boldog vele.
17. unom (válaszként erre: 14. - Gabbbicica)
2021. júl. 9. 17:46

Inkább irigységnek.

Most keresi az okot, hogy miért építse le a barátnőt úgy, hogy hibáztathassa is.

Miért nem mondja el neki, ha valami nem tetszik?

2021. júl. 9. 17:45

VAnnak ilyen emberek. Attól érzik magukat jobban, ha állandóan rá licitálnak a másikra. Szerintem is szimplán irigy, neked kell eldöntened, hogy elfogadod, vagy elengeded.

Ettől függetlenül azt én sem szeretem ha valaki lemondja a megbeszélt programot, szerintem neki is rosszul esett. Azt mondjuk nem csodálom, hogy másokat hív most szórakozni, mert egy egyedülállónak elég nagy csalódás, ha számít valakire és készül egy programra, aztán nem tud elmenni, mert a másik törli.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook