Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kérhetem valahol, hogy vonják be a férjem jogosítványát? fórum

Kérhetem valahol, hogy vonják be a férjem jogosítványát? (beszélgetős fórum)

2013. márc. 14. 17:21

A 326/2011 korm.R-ben benne van, hogy milyen esetben szünetel a vezetési jogosultság.

Ilyen nyilvánvalóan nincs benne, hogy a hozzátartozó ítélete alapján szüneteltetik.. De keresgélj, hátha van valami.

2013. márc. 14. 16:53

1. elveszik a jogosítvány vagy a kocsikulcs;

2. ráuszítani egy rendôrt...


... amíg nem történik egy halálos kimenetelû baleset :(

6. ittmost (válaszként erre: 1. - Liszka53)
2013. márc. 14. 16:52
Menj el jogászhoz,van ingyenes a családsegítőben,hátha ő tud tanácsot adni. Vagy a rendőrségre,és mondd el ezt.
5. Puszitolvaj (válaszként erre: 1. - Liszka53)
2013. márc. 14. 16:38

Szia, beleolvastam a masik inditott forumodba is...ez nagyon szomoru...sajnos, sokmindent tenni nem lehet, a legnagyobb baj, hogy nem csak sajat magaban tehet kart hanem masokban is! sajnos tapasztalatbol beszelek, mert nekunk is volt egy komoly balesetunk mert a masik sofor egy barom idiota volt, es sajnos legtobbszor a vetlen emberek huzzak ilyenkor a rovidet. En ilyen emberrel nem elnek egy fedo alatt!

Fogd meg a jogsijat es vagd kette.pont. aztan bemennek a rendorsegre es elmondanam, hogy miert tettem. de brutal szomoru amikor mar a feleseg mondja azt, hogy a "ferjem veszelyesen vezet"...akkor mar regen nagyon rossz a dolog.

2013. márc. 14. 16:22
Bocsánat... félreértelmeztem.
2013. márc. 14. 16:21

Lehet, hogy jobb is, hogy nem kap jogosítványt. (??)

...úgy ôszintén magadba nézve:)

2013. márc. 14. 16:21
Nem vonathatod be bemondásra.
2013. márc. 14. 16:18

üdv hová tudnék fordulni hogy a férjemnek be vonják

a jogositványát nagyon veszélyesen vezet és a házi

orvos sem a szemészorvos nem segit

üdv patone

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook