Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresztelőre ajándék? Fülbevalón kívül... fórum

Keresztelőre ajándék? Fülbevalón kívül... (beszélgetős fórum)

20. jujus
2009. júl. 31. 22:21
Szia! Szerintem pénzt adni keresztelőre nem igazán jó ötlet. Szerintem!!! Mindenképp emlék kell hogy maradjon.... szülinapra még csak-csak(én azt is ellenzem),abból 'sok' van, na de keresztelő csak egy. Amikor az én kislányomnak volt a keresztelője, tőlem is megkérdezték, h mit szeretnénk? Én elmondtam, mindennek örülünk,de ne az ajándékról szóljon.... A keresztelőre úgyis csak az igazán 'fontos' embereket hívod meg! Zitám Pl: a keresztanyjától kapott egy bibliát, amibe írt egy szép szöveget(nem vagyunk hívők) + egy swarovski babakollekciót. nagyon édi, van benne miniatűr babafésű, cumi, kiscipő...stb.:) Igazi emlék lesz a kislányomnak, ha majd megnő...Persze, mi is kaptunk praktikus dolgokat,mint etetőszék, kisruhák, de valahogy mégis ez az ajándék lesz maradandó....
2009. júl. 31. 15:14
Ahogy többen is írták, a későbbiekben praktikus dolgok jól jöhetnek (etetőszék, esernyőkocsi, járóka stb:).
2009. júl. 31. 15:01
köszönöm, és a sok ötletet is!
2009. júl. 31. 15:00
gyönyörű a lánykád:)
2009. júl. 31. 14:59
ha mindent megtudtok adni neki, nem szorultok semmire akkor én pénzt kérnék, hogy fizessék be a baba-kötvényére
15. kriszti71 (válaszként erre: 3. - 7e55627956)
2009. júl. 31. 14:57
Igen szerintem ez a legjobb ötlet,mivel nagyon gyorsan nőnek,én biztos olyan babaeszközt vagy ruhát kérnék ami a később még jól jöhet,nincs olyan dolog ami még hiányzik????
14. szimonic (válaszként erre: 10. - 342bae44d8)
2009. júl. 31. 14:52
bocsánat, csak felébredt a pici...
2009. júl. 31. 14:52

Szia!


Nálunk a keresztelőre, pénzt, ruhát, játékot é a keresztszüleitől pedig aranynyakláncot kapott, mert a fülbevaló már volt.


Szerintem kérj olyan ésszerű játékokat, amit nem is olyan sokára előszeretettel fog használni.

Mert egy jóbb játék is elég drága, és nagy segítség a szülőnek ha nem neki kell megvenni.

2009. júl. 31. 14:51
Mi pénz kaptunk, így azt vettünk belőle ami nekünk tetszett. De tényleg kérj azt amire szüksége lesz a következőkben.
11. cini76 (válaszként erre: 1. - Szimonic)
2009. júl. 31. 14:51

Szerintem ez természetes :) Te látod a legjobban mire van szükségetek .Játszó szőnyeg ,bébi komp, téli ágyneműk stb. Olyasmit kérj amit te szeretnél a picinek megadni de nem tudod megvenni valamilyen okból. Bármit javasolsz nekik addj egy -két lehetőséget ,hogy legyen miből válasszanak.

Ha még sem kérnél semmit,mond ,hogy a pénznek jobban örvendenétek és majd ti vesztek rá valamit amire majd szüksége lesz idővel,mert most megvan mindene pl.:) Remélem segítettem ,mi is hasonló cipőben járunk :) nálunk bevált :)

10. 342bae44d8 (válaszként erre: 1. - Szimonic)
2009. júl. 31. 14:51
ha kérdezel miért nem maradsz itt???
2009. júl. 31. 14:50
4 hós
2009. júl. 31. 14:49

Én a keresztfiamnak egy hímzett babafürdetőkendőt készítettem.

Arany (változatosság kedvéért :-) ) hímzéssel volt belehímezve a neve.

Tény hogy én jobb szeretem a saját kézzel készített ajándékokat.

2009. júl. 31. 14:49
Szerintem pénz is lehetne,és utána azt veszel a babának belőle amire szüksége van.
2009. júl. 31. 14:48
Szia mi annak idején pénzt,kocsi takarot ruhákat játékot és egyéb dolgot kaptunk olyanokat amik még hiányoztak termosz ami utazáshoz jó bébiétel melegítő stb.ilyeneket kaptunk!:)
2009. júl. 31. 14:46
vegyen csak mindenki fülbevalót neki aki akar, szerintem minél több az arany egy háznál annál jobb :)
2009. júl. 31. 14:46

Mi annak idején kis csúszdát vettünk (ezt kérték a szülők) és mellé egy kis arany medált a kislány nevének kezdőbetűjével. (Mi keresztszülők voltunk)

Kérj valami praktikusat! Babakocsit, biciklit, ilyesmit... :)))

2009. júl. 31. 14:45
esetleg kérj olyan dolgokat amire szükségetek van vagy lesz a következő időkbe....
2009. júl. 31. 14:43
mennyi idős?
2009. júl. 31. 14:42
Rokonok zaklatnak, milyen ajándékot vegyenek kislányomnak keresztelőre. Tippeket várok, a fülbevaló már elkelt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook