Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresztelő fórum

Keresztelő (beszélgetős fórum)


15. a14deb9047 (válaszként erre: 4. - LoLiNa)
2010. aug. 10. 19:51

Szervusztok! Egy kis segítség kellene (vagy segítségre volna szükségem). 18 év alatti személy lehet keresztszülő??


Talán így, a tökéletesség igénye nélkül...

14. Messe (válaszként erre: 12. - Kicsilány-)
2009. máj. 1. 14:34

Nekünk ilyen keresztelőnk volt. Nem kértek pénzt, nem volt elötte felkészítés csak kaptunk egy időpontot és lezavartuk a dolgot ripsz-ropsz. Nálunk csak a keresztanyucinak vittünk keresztlevelet, mert a keresztapuci nem katolikus volt. És abba sem kötöttek bele hogy a párom nincs megkeresztelve, máshol ebbe belekötöttek.

A 9. kerületben az Ecseri úti templomban volt a szertartás.

13. Messe
2009. máj. 1. 14:30
Sziasztok! A feleségem nem lett megkeresztelve, én a keresztlevelem szerint katolikus vagyok. Tudnátok ajánlani olyan papot (nem számít csupán az, hogy keresztény legyen!), aki abszolut rugalmas és megkeresztelné a kisfiunkat minden szokásos herce-hurca nélkül? A választ előre is köszönöm
12. kicsilány- (válaszként erre: 1. - Amaci)
2008. aug. 12. 08:41

Szia!

Nekünk ilyen keresztelőnk volt. Nem kértek pénzt, nem volt elötte felkészítés csak kaptunk egy időpontot és lezavartuk a dolgot ripsz-ropsz. Nálunk csak a keresztanyucinak vittünk keresztlevelet, mert a keresztapuci nem katolikus volt. És abba sem kötöttek bele hogy a párom nincs megkeresztelve, máshol ebbe belekötöttek.

A 9. kerületben az Ecseri úti templomban volt a szertartás.

2008. júl. 9. 18:46
a keresztszülöség nem életkorhoz van kötve nálunk hanem bérmálkozás után már lehetsz keresztszülö is...
10. LoLiNa
2008. márc. 12. 07:10
köszönöm a választ mindenkinek:)
2008. márc. 11. 16:53
A LEENDŐ KERESZTSZÜLŐKNEK MEG KELL LENNI KERESZTELVE
2007. okt. 26. 20:29
Sziasztok!Tudna valaki segíteni?Mik a feltételek a kerszteléshez?Köszi
7. dodapillango (válaszként erre: 4. - LoLiNa)
2007. aug. 31. 23:33
Nem kell csak 16-ot betöltenie tudomásom szerint
2007. aug. 22. 17:57

Én 18 voltam amikor Az unokatesóm gyerekének lettem a keresztanyja...

Sajna Svédországban laknak,és évente csak egyszer látom,és nagyon hiányzik.

Most már lassan három éves nagyfiú lesz,és sajnálom hogy sok mindenből kimaradok nála,de a net segítségével azért próbálom vele tartani a kapcsolatot...

2007. aug. 6. 21:45

LoLINa

ÉN SEM VOLTAM 18 MIKOR A NŐVÉREM FIÁT KERESZTELTEM.

2007. jún. 22. 21:44
Xiaxtok! egy kis help kéne. 18 éw alatti xemély lehet kerextxülő?
2007. jún. 2. 21:21
az én barátnőm nincs megkeresztelve, és úgy lett keresztanya, igaz vidéken, azt mondta a papa, hogy nem feltétel, bár én is úgy tudom, hogy kell hozzá.
2. Cinka (válaszként erre: 1. - Amaci)
2007. máj. 2. 12:55
A keresztszülők keresztlevelét mindenhol kérni fogják, ez előírás.
2007. máj. 2. 12:41
Sziasztok! Tud valaki katolikus papot ajánlani keresztelőre, aki nem kér semmit (keresztlevél, keresztelés előtti felkészítés, stb.). Csak egy időpontot kapnánk és megtartanánk a keresztelőt. Budapesten lenne. Köszi, Andi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook