Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keresztben berepedezett, gyenge köröm milyen betegségre utal? fórum

Keresztben berepedezett, gyenge köröm milyen betegségre utal? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 4. 19:20
Bőrgyógyászt keress fel, ő elküld vizsgálatokra.
2013. nov. 4. 16:46

Szerintem fordulj orvoshoz,mert valami komoly betegség oka.

Egyszer velem is meg történt ilyen ,és hónapokig korházban voltam,mert olyan nagy fokú gyulladás volt a szervezetemben,de akkor ezt még nem tudtam,ez egyféle elő jel volt,de nem figyeltem rá,hajtottam a melót ezerrel.

7. linksys (válaszként erre: 6. - Dina2)
2011. febr. 17. 13:52
ja értem, az hittem mindig ilyen volt.., de azért ne ijedj meg, gondolom valamilyen vitamin vagy ásványi anyag hiánya okozza.
6. Dina2 (válaszként erre: 4. - Linksys)
2011. febr. 17. 13:50

:)

sajnos csak néhány hete jelentkezik ez a tünet, nem így születtem.

2011. febr. 17. 13:35
A,E vitamin hiánya
2011. febr. 17. 13:34

Akkor szerintem így születtél, van ilyen és ez még nem jelent gondot..)


De írd be a keresőbe a hullámos köröm szót, meglátod mennyi mindent írnak róla..

2011. febr. 17. 13:30
vegyszer szerintem kizárható, mert a lábamon is hasonló: keresztben hullámos, van hogy középen bereped, és puha, mint a baba körme.
2011. febr. 17. 13:26

Szia.)


Törékeny, repedezett köröm

Oka:

- agresszív vegyszerek okozzák, gyakran vitamin- vagy ásványianyag – elsősorban B2 vitamin, kalcium, magnézium, cink – hiány. Esetleg pajzsmirigy rendellenesség jele.

2011. febr. 17. 13:24
Keresztben berepedezett, gyenge köröm milyen betegségre utal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook