Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Keressük az igazságot fórum

Keressük az igazságot (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. 93a74b44ea (válaszként erre: 8. - Linette68)
2006. dec. 16. 12:23
Semmi baj nincs a témával! De mindenki máshogy közelíti meg. Akinek a szombati eső a legnagyobb baja, annak szerintem jó. Én a 7 éve tartó betegségemre gondoltam például. Miért? És nem találok választ, ami megnyugtatna.
2006. dec. 16. 12:20
Jó, akkor vegyük komolyan, bár én ilyesmire gondoltam, hogy nincs igazság, mert szerintem sokkal jobb férfinak lenni mint nőnek. Szerintem veheted véresen komolyan is a dolgokat, de attól még nem változik meg semmi, mert ezek tényleg olyan dolgok amik nem rajtunk múlnak, tenni ellenük, vagy értük nem tudunk semmit. Ez a téma csak egy ötlet volt.
2006. dec. 16. 12:16

Szerintem a dolgok pedig csak vannak!

Ha egy forró nyári, szombat reggelen picknikezni készül és az ablakon kinézve látod, hogy zuhog az eső!

Belekeseredsz, számodra ez szomorú, dühítő!

De kérdeznéd meg azt az embert, aki a földjén dolgozik és a napi betevője múlik azon, hogy mikor esik az eső!

Ez az eső számára a legnagyobb boldogság!

Ugyan arról a szombat reggeli esőről van szó!


Mi döntjük el, hogy mit és hogyan ítélünk, élünk meg és ezzel válik a mi valóságunkká!

2006. dec. 16. 12:06
Tényleg nincs igazság, mert ez meg ez történt velem...Csakhogy ezt nehéz ám lazán, annál sokkal komolyabb dolgok ezek...
2006. dec. 16. 12:03
Én nem ilyen komoly dolgokra gondoltam, valószínűleg rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Olyasmikre gondoltam, hogy nincs igazság, mert ez meg ez történt velem stb.Szóval csak lazán
2006. nov. 28. 18:45
Nincs, mert minden szubjektív. Ami nekem igazság, az nem biztos, hogy neked is az.
3. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Linette68)
2006. nov. 28. 18:44

Biztos van, de az odaát van... na jó a viccet félretéve.


Szerintem mindenki a saját szemszögéből nézi. Azért mert szerintem nem igazság, attól még másnak lehet az az igazság... nem?

2. Ekka
2006. nov. 28. 18:44
Valószínűleg van, csak mi hajlamosak vagyunk "ezt" mondani, ha valami nem úgy történik ahogy mi szeretnénk.
2006. nov. 28. 18:37
Olyan gyakran mondjuk, hogy nincs igazság a Földön. Szerintetek miért? Tényleg nincs igazság?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook