Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresem a legjobb csótányírtó házipraktikát! fórum

Keresem a legjobb csótányírtó házipraktikát! (beszélgetős fórum)


12. mandella (válaszként erre: 9. - Judith.budapest)
2011. ápr. 15. 19:20
az én ragacsos biocsapdámra akkor miért nem mentek? :(
11. mandella (válaszként erre: 2. - Szebinora)
2011. ápr. 15. 19:19

szia, nekem tegnap éjjel volt szerencsém találkozni eggyel, azt hittem, elájulok (téglalakás), eddig nem gondoltam, hogy valaha is látok ilyet....


el vagyok keseredve és borzadva, amíg meg nem oldom a csótányügyet, egyelőre csak lefújtam ezt a szép példányt Vapéval (rovarirtó), az volt a kezem ügyében. De milyen fürge kis állat!


Előzőleg kitettem már ilyen biocsapdákat, de abban egy sem volt.

10. Sicike
2011. márc. 27. 20:47

Mi írtattunk réges-régen,mikor szüks. volt rá,több lakó miatt,akik nem tartották mondjuk úgy,rendben a lakásukat...... 1001 cég foglalkozik ezzel,de nálunk csak a mezei,ős-régi permetezés jött be,kb. 900 Ft 2 havonta.Én ezt ajánlanám.Ilyen,hogy hypo,ecet felejtős,ezek a rovaroknak már meg sem kottyan.A csapda látványát nem bírom,sajna....

U.i: nálunk is volt gyerek+ macska,ez a szer már egyikre sem mérgező,csak a bogarakra.

2011. márc. 27. 14:24
Sziasztok! Nálunk bevált és a gyereket sem zavarja, csótánycsapda (bio) a ragadós papir egy lapos házikóban a közepén egy tabletta, amire mennek a dögök és beleragadnak, ha egy darab sajtot tesz valaki a közepére, arra is mennek...garantáltan az utolsó darabig összeszedi őket, és évekig nincs a lakásban csótány, valahogy leadják a drótot, hogy ide nem érdemes jönni....a többi nekünk sem jött be, de ez igen..
8. e8dd6bb1c9 (válaszként erre: 7. - Szebinora)
2011. márc. 27. 14:15

Anyósom évekig kínlódott a csótányok miatt, tisztaságmániája ellenére újra és újra visszajöttek, mivel a panelház volt fertőzött. Van egy újfajta csótányírtó is, amit nem szétpermeteznek, hanem egy gélből tesznek apró pöttyöket különböző helyekre a lakásban. Anyósnál ezt alkalmazták, és teljesen eltűnteka bogarai -sajnos a fejében lévők nem :))))))))-.

Úgy emlékszem 3000 Ft körül volt, és fél évente kell ismételni.

Kipróbálta a bórsavas praktikát, semmit nem ért.

7. szebinora (válaszként erre: 5. - C42aaaac41)
2011. márc. 27. 13:32
Csak ezt nem merem, mert a gyerek állandóan a földön van...
2011. márc. 27. 13:31

Van esetleg valakinek valami tapasztalata a neten található csótányírtó módszerekről?

Uborka, bórsav, citrom...

2011. márc. 27. 13:31
Nem akarlak elkeseríteni,de kiírtani,csak méreg erős vegyszerrel lehet őket.Egyébként mindent túlélnek.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2011. márc. 27. 13:25
Inkább, mint szétfújkálni a lakásban különböző mérgeket.
2011. márc. 27. 13:24

Akkor jó a technikád.

Panelban én is a ragacsosat használtam.

2011. márc. 27. 13:22
Tegnap láttam egy csótányt! Kiraktam egy csapdát, és reggelre tele volt! Azt hittem elájulok!
2011. márc. 27. 13:21
Keresem a legjobb csótányírtó házipraktikát!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook