Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresek valakit! fórum

Keresek valakit! (beszélgetős fórum)

2009. okt. 29. 21:31
Én sem leszek mostanában.Várom a fejleményeket.
2009. okt. 29. 21:28

Az eddigi mérleg: most épp mindenféle van. Egyikük törölte a levelet (de ő számít legkevésbé, nálam is fiatalabb), egyikük elolvasta, másikuk még nem. Utóbbi kettőtől több eredményt várok... Kitartás és reménykedés!

Megírtam a levélben, hogy továbbíthatják is, és odaírtam, hogy tudnak engem gyorsan megtalálni a többiek az iwiwen. Szóval ha lesz eredmény, viszonylag gyorsan tudni fogok róla.

Annyi viszont van még, hogy hétvégén nem nagyon leszek, de este majdnem tutira tudok jönni és akkor úgyis megnézem. Szóval sokmindenről nem maradunk le... :)

2009. okt. 29. 21:19
oké.Előre is köszi.Várjunk.
10. Sylvia81 (válaszként erre: 9. - 9f8e6b2378)
2009. okt. 29. 17:26
Az iwiwen küldtem el privátban annak a 3 rokonomnak, aki regisztrálva van és odavalósi. Már csak várnunk kell! :) Remélem, találunk valami jót!
2009. okt. 29. 15:05
Hát,ha gondolod.Kérdezd meg.Baj nem lehet belőle gondolom...
8. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - 9f8e6b2378)
2009. okt. 29. 15:03

Megismétlem, ha gondolod, megkérdezem a rokonaimat. Mióta az eszemet tudom, ott élnek Mosonszentmiklóson.

Nem tudom, azt tudod-e, hogy Mosonszentmiklós és Lébény az átkosban 1 falu volt, Lébénymiklós néven? Ezért feltételezem, hogy a rokonaim ismerhetik...

2009. okt. 29. 14:26
Ennyire nem szeretnék nyomulni.Szerintem kevés az esélye hogy még mindig ott lakjon és mivel nem tudom a vezeték nevét,nehéz lenne az "ösztöneim" alapján ráismernem.
2009. okt. 29. 09:53
érdeklődni lehet az önk., de a személyes adatok védelme miatt felveszik a Te adataidat, értesítik az illetőt és ha ő fel akarja venni veled a kapcsit, csak akkor tudsz meg róla bármit. velem legalábbis így volt, bár lehet önkormi válogatja.
2009. okt. 29. 07:49
Érdeklődhetsz a helyi önkormányzatnál vagy a vöröskeresztnél.
4. 99279bb06f (válaszként erre: 2. - 9f8e6b2378)
2009. okt. 28. 22:49
Lépj fel az iwiw-re (lehet meghívót is kérni itt valamelyik fórumon) és ott gépeld be, hogy Lébény. Elő fogja hozni a gép neked (lehet, hogy néhány percig dolgozni fog), hogy kik regisztráltak Lébényből.
2009. okt. 28. 20:48

Szia!

Esetleg megpróbálhatnád valami közösségi portálon is kerestetni. Ha hozzm eljut, mgígérem, hogy továbbítom. Van 1-2 rokonom Mosonszentmiklósról, az ő közreműködésükkel talán menne...De ha gonolod és engeded, akár privátban is megkérdezem tőlük. De ígérni sajna nem tudok semmit...

2009. okt. 28. 20:16

Anyját Kedves Verának hívták,kb 25éve meghalt.

Lébényben éltek,anyja forgalmista volt a MÁV-nál olyan 44éve.A nő most 43éves azt hiszem.Nem tudom hogy hívhatják mert nem apám vezeték nevét kapta.Azt hiszem fekete hajú és sötét szemű.Hát,azt hiszem ennyi.

2009. okt. 28. 20:13
Ma tudtam meg bővebb részleteket a jó pár éve megszületett nővéremről.Nem tudom miért szeretnék tudni róla,de elkezdett érdekelni.Viszont alig tudok valamit.Leírom amit mégis,ha valaki ismeri az illetőt írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook