Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresek egy mesét. fórum

Keresek egy mesét. (beszélgetős fórum)

2014. dec. 12. 15:40

Sziasztok! Ha valaki tud, kérem, segítsen! Órák óta keresek egy karácsonyi mesét, amit már megtaláltam egyszer, most mégsem... Arról szól, hogy a kislány is karácsonyi meglepetést akar készíteni a családjának, és titokban feldíszíti a kert fáit mindenféle jóval, amit az éléskamrából vett. Mire kihívja a családot, már őt is meglepetés várja, mert egy csomó madár lakmározik a kitett eleségen.


Az a bosszantó, hogy nemrég megtaláltam ezt a mesét, most meg akármit is ütök be a keresőbe, nem jön elő. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!

11. Weanne (válaszként erre: 1. - Melinda0328)
2012. nov. 17. 20:19

"A rongybabák kalandjai"

[link]

10. Csiby (válaszként erre: 9. - Bandytosz)
2012. okt. 22. 12:56

[link]


Nem ez lesz az?

2012. márc. 9. 00:56
Sziasztok én is keresek egy rajzfilmet körübelül 1 éve láttam az eggyik magyar tv csatornán. Néma rajzfilm ,legalabbis nem beszélnek benne sokat kicsit ilyen karikatúrás volt a látvány világa és arról szólt ha jól emlékszem egy csávó részt vesz egy bicikli vernyenyen és nagyon viccesen adják előaz egészet kalandokba keveredik nem szokványos.mese nagyon fura de nagyon megtetszett mikor láttam. Melesleg a rajszfilm nem hiszem magyar eredetű olasz vagy francia és 16 vagy 18. askarikás
8. melinda0328 (válaszként erre: 3. - Scorpiolady)
2011. szept. 12. 21:54
Igen, lehet, hogy valami ilyesmi van benne, rémlik valami! Na jó nyomon vagyunk! :)
7. melinda0328 (válaszként erre: 4. - Lemi09)
2011. szept. 12. 21:53
Jaj, ezt a linket akartam kirakni az első hozzászólásomhoz, hogy nem ez az. :) De azért köszi!
2011. szept. 11. 22:23
Akkor örülök... Erre én is emlékszem nyomokban... :))))
5. scorpiolady (válaszként erre: 4. - Lemi09)
2011. szept. 11. 22:22
Én igen! :-)))))
2011. szept. 11. 22:20

Erre gondoltál?


[link]

2011. szept. 11. 22:14
Azthiszem tudom melyiket keresed, amiben egy ládában laknak a rongybabák egy játékgyárban, mindegyiknek van valami baja azért vannak a ládában!
2011. szept. 11. 22:10
Nekem az első gondolatom a Süsü a sárkány volt... :) de te biztos nem ezt keresed, bár abban volt piros hajú "rongybaba", vár és sárkány is :D
2011. szept. 11. 22:07

Sziasztok! Van egy mese, amit gyerekkoromban láttam, de nem találom a neten. A címe, Én úgy tudtam, hogy "Rongybabák", de nem. Emlékszek több rongybabára, aki piros színű "kleopátra" hajú volt azt hiszem, és társaival mentek egy várba, ahol azt hiszem egy sárkánnyal találkoztak, de megszelídítették.Valakit meg akartak menteni.

Ez nem sok minden, de nagyon szeretném tudni a címét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook