Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresek egy mákos receptet, sehol sem találom! Nem tudja valaki véletlenül melyik lehet ez? fórum

Keresek egy mákos receptet, sehol sem találom! Nem tudja valaki véletlenül melyik lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 21. 15:36

Köszönöm nektek !


Hmmm... ez nagyon jól hangzik, köszi ! Kipróbálom !

2012. febr. 21. 12:44
Akkor egyszerű: főzz 3,5 dl tejjel és egy vaníliás pudinggal és ízlés szerinti cukorral egy krémet, közben kb. 8 dkg mákot megfőzöl kevés enyhén cukros vízben. Ha a krém kész, belekevered a lecsepegtetett mákot, belekeversz kevés vaníliás cukrot és kézmelegig hűtöd. Belekeversz 5 dkg ramat és egy kevés habbá vert hlualát meg egy ízlés szerint reszelt citromhéjat és kész az egész mákos krém. Nálunk nagyon bejött :)
2012. febr. 21. 11:50
A felső sorban vannak a receptek. Ott tudsz süteményre szűkíteni és mák legyen a keresendő szó.
2012. febr. 21. 11:16
Nem rétes volt, hanem talán piskóta alapú és krémes, abban voltak az egész mákszemek. Nem is rég olvastam, és mégsem találom. Még arra sem emlékszem, hol olvastam :(
2012. febr. 21. 11:07
Hogy nézett ki a süti? Krémes volt vagy csak réteshez hasonló? mert az előbbit penészke néven találtam a másikat meg azt hiszem lusta asszony rétese.
2012. febr. 21. 11:05
Arra emlékszem, hogy a mákot egészben, darálás nélkül kell bele tenni ! Sajna nem tudom hol olvastam és nem találom sehol :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook