Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresek egy cseh(szlovák) filmet, tudtok segíteni? fórum

Keresek egy cseh(szlovák) filmet, tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)


5. d71ef05a8e (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 28. 21:28
Hűű, köszönöm szépen, megnézem, és ha megvan, megírom, mi a címe:) Szeretem az ilyen témájú filmeket:)
4. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - Gubóka)
2012. aug. 28. 21:28
Nem, még megismerkedésünk előtt, tehát legalább 10 éve:(
2012. aug. 28. 21:16
mikro látta a filmet? msotanság?
2012. aug. 28. 21:15

Szia! Próbáld a neten. Csehszlovák, Cseh, vagy Szlovák filmek megjelöléssel.


Én ezt találtam, nem volt kedvem végigolvasni a tartalmukat. Jó böngészést, és írd le ha meg van, kíváncsi lettem melyik lehet.

[link]

2012. aug. 28. 20:52

Sajnos nem lesz könnyű, mert nagyon keveset tudok róla. A férjem mesélt egy filmről, amit egyszer késő este látott a TV-ben. Úgy emlékszik, hogy cseh vagy csehszlovák film lehetett, talán a '80-as vagy '90-es évekből.


Egy sokgyermekes, nagyon szegény zsidó családról szólt, ahol egyszer az apuka kapott vagy szerzett valahogy egy fej hagymát, és azt osztotta sokfelé a családja között, magának talán nem is hagyott.


Még egy jelentere emlékszik, amikor egy grófnővel vagy más előkelő hölggyel találkozik a szegény apa.


AMúgy mindig kéregetnie kell.


Hááát... tudom, hogy szinte csoda lenne, ha ennyiből menne. DE hátha van valaki, aki emlékszik rá és a címére.


Előre is köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook