Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » KÉRÉS:Asztalos Judicának kérek energiát tőletek!!! fórum

KÉRÉS:Asztalos Judicának kérek energiát tőletek!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2008. jan. 22. 18:00
Én is itt vagyok,és nagyon szorítok a kicsi lánynak,megteszem ami tőlem telik!!!!Gyógyulj meg,picur!!!Hanna
19. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 18. - Zezsua)
2008. jan. 22. 13:58
Zezsua...kaptam privi visszajelzéseket....nem érti mindenki minek ekkora cécó egy kis mandulaműtétnél:(És ugye a blog sem arrol szól hogy mik az előzmények.....írnál pár sort ide miért is fontos most és miért nem szabad legyengülnie?Bizti sokan megnézik a fórumot,de csak ismik irtak szinte,talán Donyta az egyetlen aki ismeretlenül irt.....Bocsi,csak ezt látom.....
18. zezsua
2008. jan. 22. 13:55
Ma voltak természetgyógyásznál délelőtt,már biztos otthon is vannak remélem egy kis étvágya lesz,mert ez most nagyon fontos.és köszi lányok,hogy ennyien megmozdultatok és együtt éreztek.Puszi érte mindenkinek!!!♥♥♥
2008. jan. 22. 13:44
Csak előre hoztam:))
2008. jan. 22. 11:51
Örülök hogy te is itt vagy marica,és köszi ZsuZsinak a kezdeményezést!
2008. jan. 22. 11:50
Én is küldöm az erőt és a gyógypuszikat, bár gondolatban már napok óta ezt teszem!Kívánom, hogy mihamarabb meggyógyuljon!!
2008. jan. 22. 11:19

Elolvastam a blogot. Remélem hamarosan jobban lesz a kislány!

Kívánom így legyen!!!!!

13. Donyta
2008. jan. 22. 09:41
Megnéztem, kedves kis család és helyes a kislány is. Nagyon sajnálom, hogy szenvednie kell, és szorítok, hogy mielőbb meggyógyuljon!!! Sok erőt és kitartást hozzá! Kicsi lány, egyél, sokszor keveset és erősődj meg!
12. Donyta (válaszként erre: 11. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 22. 09:11
Köszönöm és szívesen belenézek. Addig is sok erőt és kitartást a javuláshoz és a betegségek legyőzéséhez!!
11. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 9. - Donyta)
2008. jan. 22. 09:08
Donyta,ha van időd olvass majd bele a blogba.....egy kedves család mindennapjai,tele széppel jóval,néha szomorúsággal,de mindíg tele szeretettel4Soaknak adhat erőt,de most nekik is szükségük van rá!!
10. zezsua
2008. jan. 22. 09:05
Judicám indulnak a gyógypuszik az energiáim szeretlek és gyógyulj! ♥♥♥
2008. jan. 22. 09:05
Köszönöm a rövid tájékoztatást. A kicsivelleszünk gondolatban, és nagyon kívánom a mielőbbi javulását és végleges gyógyulást. Sok szép út vár még előtte, amit mindenképpen ki kell majd használnia, hiszen aki megszületett annak rengeteg szép dolog vár még az életében! Sok puszit, és csak ennél szebbeket és jobbakat Neked/tek!!!
2008. jan. 22. 09:03
Zezsua,én nem sokat beszéltem Judival,de az utsó megmaradt bennem.Akkor készültünk költözni ők pedig az eslő műtét előtt voltak,soha nem felejtem el amit akkor beszéltünk,és mivel elköltöztem,sokáig semmit nem tudtam róluk!Semmit,csak reméltem hogy ikserült és jól vannak.Igazán akkor könyebbültem meg mikor anno megláttam az iwiwen és ráleltem a blogjára.....azótta ki nem hagynám...van hogy a freemailem nem néztem meg,vagy a hoxára nem néztem be napokig,de oda igen....
2008. jan. 22. 09:00
a 238 as naplóbejegyzésemnél ott a fényképe,egy csodaszép kislány!szeintem zezsua naplójában is benne van......
6. zezsua (válaszként erre: 3. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 22. 08:57
nincs jogom,de mindent félredobtam,mert nagyon akarom,hogy sikerüljön,ha ez egy kis szalmaszál hát akkor már megérte.
2008. jan. 22. 08:56

Én is nagyon kérlek benneteket,küldjetek sok sok erőt,energiát,egy páran más tudják ,mert időnként a naplómban már irtam róla pár gondolatot,de köszönöm zezsua hogy ideirtad nyiltan!!


Judi és Judica,imádkozom minden este értetek és a nagyfiam is tudja,hogy majdnem szomszédok voltunk egy kislánnyal,aki nagyon nagyon beteg volt és a szülei azt élhették át mint monst Botondka szülei,tehát neki nem csupán egy mandulaműtétröl van szó!Kedves ismerősök és ismeretlenek!Szoritsatok légyszives Judicáért és akinek van egy ideje,olvasson bele a blogba,csodaszép,gyönyörű napló!Egyszer Nyuboldnak is ajánlottam,most már le merem ide irni!


Kitartás Picilány és anyukája!

2008. jan. 22. 08:51

Ez a drága kislány most beteg,szülei kétségbe vannak esve és a mama is telefonba csak sir sir.

Évekkel ezelőtt komoly mütétje volt a picilánynak kettő is.Most szépen jól is volt oviba járt,de a manduláját ki kellett venni és jelen pillanatban nem tud enni a drága lefogyott,már 6 hete nem volt oviban.Szeretném ha mi segitenénk a tőlünk telhetően.Van egy blogja a kislánynak:judica.freeblog.hu ott minden le van irva.Nagyon gondos szülők,nagyszülők állnak mellette,de mint emagdink is ugy Judicánk is kaphatna egy kis gyógypuszikat.Köszönöm a távsegitséget hidjük el,hogy ez is segit.

2008. jan. 22. 08:50
Zsuzsa!Nagyon sokat mint eddig is tiszta szívből!!viszont most megíjedtem,van valami újabb vagy az eddigiek???én még itt nem mertem,nem éreztem úgy hogy jogom van erre,de örülök hogy te megtetted!!!!!
2008. jan. 22. 08:49

Szia!

Mi a baj, leírnád röviden?

Veletek leszünk, csak jó lenne tudni az okokat is.

Üdv: Dony

2008. jan. 22. 08:44
KÉRÉS:Asztalos Judicának kérek energiát tőletek!!!
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook