Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keres valaki közületek munkát 50 év fölött? fórum

Keres valaki közületek munkát 50 év fölött? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 1. 14:59
Elég nehéz....
2013. márc. 29. 16:12
Igen. Esélytelen...!?
2012. dec. 27. 16:39

Sziasztok!

Én ugyan 45 éves vagyok, de holnaptól állásnélküli. Kereskedelmi gyakorlatom van, több éves, és vagyonőri is. Ha esetleg valaki tudna valamit, Bp-en és esetleg 30 km-es körzetében:)Mindenkinek sok sikert, és kitartást kivánok!!

7. 298b15dfdd (válaszként erre: 5. - 6af8eb3b27)
2012. szept. 21. 11:32
Sikerült állást találnod?
6. 4c1a787e8f (válaszként erre: 5. - 6af8eb3b27)
2012. júl. 6. 15:59
Igen, más életét mindig könnyebb kommentálni...
2012. júl. 5. 14:36

szurikáta111 !

Aranyos vagy! Nagyon jól esik,ha egy fiatal nem megy el" az ember mellett. -Igen,élelmiszer boltban dolgoztam,de drogériában,és gyermekruha üzletben is töltöttem el hosszú éveket. Sok jó ötletet adtál,köszi szépen! :-)

2012. júl. 5. 13:13

Régi kollegákat fel kell hívni, akit csak lehet. Jó a depi ellen egy kis csevegés újratalálkozás, meg ha ők még dolgoznak, talán tudnak segíteni.


Anyám (ő könyvelő) úgy kapott állást most nemrég 55 évesen, hogy amikor elküldték az előző mh.-éről (mivel a nyugdíj miatt "túl magas" fizetéssel akarta, hogy be legyen jelentve, és más kevesebbért is vállalta, -persze azóta is kínlódnak a volt cégénél, mert nincs meg semmi rendesen) akkor mindenkit kérdezgetett. Végül egy olyan srác ajánlott egy ismerős céget, aki a könyvelőprogramját szokta frissíteni, meg megtanítani. Azóta is ott dolgozik, bár a képzettségénél alacsonyabb pozícióban, de üsse kő...


Számodra gondolom vannak kisebb boltok is, meg talán olyan is, hogy két ember visz egy helyet. A kisebb boltokban a környékünkön is látom, ketten vannak, valaki délelőtt, valaki délután..

Már ha így érted a kereskedelmet, mert ugye sokmindent lehet ennek nevezni..


Egyébként egyre inkább azt látom, hogy az üzletek tapasztalattal, és szakképzettséggel rendelkező eladókat keresnek, mert kezdenek rájönni, hogy a friss érettségivel, meg a babaarccal keretezett ürességgel nem lehet hosszú távon sokra menni.. Én csomószor kijöttem már boltból azért, mert annyira gáz volt az eladó.


Szerintem nem ciki csomó helyre elküldeni az életrajzodat, még akkor sem, ha sejted, hogy nem Te kellesz nekik. Ne félj, én 30 évesen se szoktam pozitív visszajelzést kapni. Meg lehet szokni..:-))


Meg a munkaügyi hivatalban, ha éppen értelmes a gárda, akkor sokszor tudnak segíteni, sokszor ingyenes képzésekkel, ötletekkel...

2012. júl. 5. 11:07
Én kipróbáltam azt is.A válság előtt ment is a dolog,de hiába szuper egy termék,ha az ára olyan magas,hogy csak kevés ember tudja megfizetni. Az én termékhasználóim,mind abba a körbe tartoztak,akiknek sokat csökkent az életszínvonaluk a válság után,így elsőnek ezekről a termékekről mondtak le. :-(
2. kisj
2012. júl. 5. 10:57

igen

én most múltam 50

a tapasztalatom az, hogy tök mindegy, hogy hány éves vagy, mert munkát csak ismeretség révén tudsz találni

kivéve, ha hajlandó vagy jutalékos értékesítésre, mert az va dögivel és mindig vissza is jeleznek, hogy kellesz nekik

kérdés, hogy neked kellenek-e ők?

2012. júl. 5. 09:06

Sziasztok!

55 évet töltöttem be,és munkát keresek. Szeretem a kereskedelmet,az életem javát ebben töltöttem el.

Most munkanélküli lettem,és elmennék máshová is dolgozni,de csak 8 órában.Legutolsó munkahelyemen 16 óráztunk,hétvégén egymás után 3 napot is.-Na ez már sok egy kicsit. Ti milyen munkahelyet kerestek? Mit tapasztaltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook