Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keratinos hajhosszabbítás után egy héttel normális ha viszket a hajtövem és minden egyes hajcsomó alatt piros? fórum

Keratinos hajhosszabbítás után egy héttel normális ha viszket a hajtövem és minden egyes hajcsomó alatt piros? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 5. 13:19
Igen,eleinte kellemetlen érzés,de nem kéne bepirosodnia,pláne nem egy hét után.Válassz más módszert,ha lehet.
2010. okt. 18. 18:46
Ha először tettek fel ilyen, még kellemetlen lehet. Nekem két hétig szabályosan fájt a fejbőröm, utána hozzászokik. Szerintem ne aggódj, és ne piszkáld, akkor rosszabb.
2010. okt. 18. 17:59
én kb. 4 hét után vetettem le mert megőrültem tőle, viszketett, zavart...
4. csillagpaszuj (válaszként erre: 1. - 1ce47ad5cd)
2010. okt. 18. 17:42
Én még soha nem csináltattam ilyen hajhosszabítást és érdekelne, hogy mennyibe kerül?
2010. ápr. 14. 21:11

Szia!

nekem már egy ideje megvan hosszabbítva, de vszínű, h nálad ez allergiás reakció.. mielőbb menj vissza az illetőhöz aki csinálta és, ha nincs más vetesd le..

2010. ápr. 14. 21:00
Szerintem nem.Legalábbis nekem elég sokáig volt így hosszabbítva a hajam és soha nem volt ilyen problémám.
2010. ápr. 14. 20:59
Keratinos hajhosszabbítás után egy héttel normális ha viszket a hajtövem és minden egyes hajcsomó alatt piros?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook