Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kerámialapos tűzhelyen használható kotyogós kávéfőző? fórum

Kerámialapos tűzhelyen használható kotyogós kávéfőző? (tudásbázis kérdés)


6. c6973617d3 (válaszként erre: 4. - Állólámpa)
2013. jan. 26. 16:18
Nem a legkisebben soha nem fog lefőni, a kotyogódnak semmi baja nem lesz, én max fokozaton főzöm így nincs ideje megolvadni a foggantyúnak, és valaki írta már a szélére tedd fogantyúval kifelé.
2013. jan. 26. 16:01
Én azon főzöm. Vettem egy szupi drága kávégépet és egy év után rájöttem, hogy a régikotyogóssal sokkal jobbízű a kávé!(Azóta a gép a polcon van)
2013. jan. 26. 11:45

Szuper! Köszönöm a segítséget. :)

A villanyos kávéfőzőm elromlott, s most elővettem a régi jól bevált kotyogósomat, de nem mertem rátenni eddig, féltem, hogy esetleg túl nagy lenne neki a hő. Meg ugye a legkisebb lap átmérője is jóval nagyobb a kávéfőző aljánál. De akkor majd a szélére rakom, h ne olvadjon le a fogantyú! :) Gondolom legkisebb fokozatra kapcsoljam a tűzhelyet. Nem?

2013. jan. 26. 07:57
Igen és nincs gáz...:)
2013. jan. 26. 07:54
Régen használtam. Nem volt vele semmi gond. A tűzhely szélére tedd, hogy a fogantyúja ne olvadjon meg.
2013. jan. 26. 07:50

A kérdésem az lenne, hogy valaki használ-e a kerámialapos tűzhelyén kotyogós kávéfőzőt.

Egyáltalán lehetséges?

Válaszokat köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook