Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyi Hivatal által támogatott képzések - tapasztalatok fórum

Munkaügyi Hivatal által támogatott képzések - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2019. szept. 27. 17:14
Tudom, hogy az enyém mennyi ideig tart. 😃 9 hónap. Nem is azért kérdeztem meg érdeklődtem. Csak azért írtam, hogy esetleg másnak milyen volt. Az enyémről tájékozódtam. Hiába olvasgattam, nem találtam erről friss fórumokat, ezért gondoltam biztosan van más is, akinek segítség lehet, ha ezeket olvassa.
5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Monakka)
2019. szept. 27. 06:03

Minden szak képzése más-más ideig tart.

De nézz utána a neten a szaknak amit ajánlottak, ahová beiskoláznak.

Egy manikűröst nem annyi ideig képeznek, mint egy mérlegképes könyvelőt.

2019. szept. 26. 18:47

Azért kérdezek, mert szeretek előre gondolkozni! Semmi problémám sem a munkával, sem a tanulással. Ez az a szak, amire szükségem van, hogy olyat csináljak, ami szinte hobbi. Tudom, hogy mennyi ideig tart a képzés amit én végeznék. Pont ezaz, hogy mások képzése érdekelt, azért írtam úgy, hogy

-Mettől-meddig tart a képzés NEKTEK? -

Gondoltam van más is akit ezek érdekelnek. Köszönöm, hogy válaszoltatok.

3. papája (válaszként erre: 1. - Monakka)
2019. szept. 26. 18:33

Nem értem, miért is kérdezel.

Az az érzésem, hogy nem örülsz a lehetőségnek, nem akarsz tanulni, talán dolgozni sem, csak a támogatás motivál.

Van ismerősöm, aki folyamatosan elfogadja a támogatást, nyögve nyelve jár a tanfolyamra és utána esze ágában sincs dolgozni.

Tudod mások nagyon sokat fizetnek azért, hogy tanulhassanak és nagyon keményen küzdenek azért, hogy képesítést szerezzenek.

Nektek csak el kell fogadni, fizetnek érte, mégis is rinyálsz !

Örülj neki hogy tanulhatsz, képeznek, és lesz munkád.

Mi meg honnan tudjuk azt, hogy milyen képzésre iskoláznak be és az mennyi ideig tart. Kérdezd meg ott.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Monakka)
2019. szept. 26. 17:13

Nem járok és nem jártam ilyen képzésre, de azt tanácsolom, ha megkínálnak egy ilyen lehetőséggel tapsikolva fogadd el!

Nem kevés pénzbe kerül zsebből kifizetni egy ilyen szakmát, és vannak akik munka mellett szereznek még további képesítéseket, hogy több lábon álljanak.

2019. szept. 26. 11:04
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy van-e valaki aki mostanában jár munkaügyi által támogatott képzésre? Lenne egy ilyen lehetőségem, hogy elmenjek, de olyanok véleményére lennék ezzel kapcsolatban kíváncsi, akik jelenleg is járnak ilyen képzésre. Mettől-meddig tart a képzés nektek? Milyen képzés? Mennyit fizetnek érte? Hogyan jössz ki belőle? Úgy látod elfogsz tudni ezzel helyezkedni? Szeretnél is? Köszönöm a válaszaitokat előre is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook