Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Képszerkesztő programot keresek, amiből lehet fotót is kidolgoztatni. Tudna vki ajánlani? fórum

Képszerkesztő programot keresek, amiből lehet fotót is kidolgoztatni. Tudna vki ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 23. 21:27
szerintem a Photoshop a legjobb. ha ki akarod próbálni: photoshop.com
2010. márc. 23. 21:22
Valamit találtam: GIMP. Egy hete töltöttem le a netről. Ingyenesen. Gondolom, ez fontos.
2010. márc. 23. 21:19
Köszi, hogy válaszoltál. Nekem igazából olyan kellene, amivel lehet különböző képkereteket is a fotóra illeszteni, mint mondjuk az imikimi. Átalakítottam vele pár képet, de nem lehet kidolgoztatni, sztem azért, mert túl kicsi a mérete. Ehhez tudnál vmit ajánlani?
2010. márc. 23. 21:12
Szinte bármelyik jó, csak tudjon ún. JPEG (.jpg kiterjesztés) fájlt készíteni (lehet, hogy még a Windows beépített Paint-je is). Jó és ingyenes pl. a Paint.NET névre hallgató. Ha rákeresel Google-ben, tuti meglesz...
2010. márc. 23. 20:53
Képszerkesztő programot keresek, amiből lehet fotót is kidolgoztatni. Tudna vki ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook