Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Képszerkesztő? Csak tudnám, hogy működik. fórum

Képszerkesztő? Csak tudnám, hogy működik. (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 19. 19:42
Photofiltre Studió van magyar nyelven is, ingyen letölthető.
7. szomorú9 (válaszként erre: 5. - AnitaZoé)
2011. dec. 19. 19:03
Ez tetszik nagyon. Tudsz még ilyent ajánlani?
6. 41fdab80c1 (válaszként erre: 5. - AnitaZoé)
2011. dec. 19. 18:42
Igen, igazad van, az utolsó mondat végéről lehagytam, hogy de képszerkesztő is.
2011. dec. 19. 18:34

Movie maker videoszerkesztő program, nem képszerkesztő, amúgy tényleg jó program:)

Ilyen képalkotásokat photoshoppal vagy gimppel lehet csinálni, de ezek nem egyszerűek. Vagy a legegyszerűbb direkt sablonokat használni pl itt sok van: [link] (remélem nem gponnd a linkelés Hoxának) Bal oldalon, ahol a dátumok vannak mindre kattintva más sablonokat találunk. A legjobban tetszőre rá kell kattintani, majd betallózni egy képet, és a program megcsinálja a manipulált képet.

2011. dec. 19. 18:10
Ha Windows XP-d van abban van Movie Maker, ami magyar nyelvű. 65 évesen én is képes voltam vele alkotni, amivel nagyon meg vagyok elégedve és biztos többet is tud, mint amire az én eszemmel használtam. A Picassa 3 is csinál mozgóképet pl.
2011. dec. 19. 18:04
Jártam ECDL suliba de a képszerkesztőt pont kihagytuk. Pedig engem nagyon érdekelt volna.Pl.Hogy lehet x-y gyerekfejet belevarázsolni egy osztályképben, hogy mondjuk mindegyik gyerek egy zongoránál ül.Vagy hogy tudom megcsinálni hogy egy képen ülök és magamat nézzem ahogy fekszem az ágyon.Milyen programmal tanulják ezt a tanfolyamon? Valaki nem segítene nekem ebben? Pl hogy elküldenék az iskolában tanultakat.Az ECDL suliban minden egyes anyagra 1 hét volt.Gondolom ezt is meglehet tanulni 1 hét alatt. Ha valaki tudna segíteni örülnék neki nagyon.
2011. dec. 19. 17:58
Melyik?
2011. dec. 19. 17:58
Képszerkesztő? Csak tudnám, hogy működik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook