Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Képgaléria cenzúrázása. fórum

Képgaléria cenzúrázása. (beszélgetős fórum)


8. Hoxa
2007. jún. 17. 13:11

<b>A portál 18 éven felülieknek szól</b>(!!! lásd szabályzat), de ennek ellenére sem nézem el az ilyen képeket. Szerintem ezt a képet most poénnak szánta az illető. Ilyen esetekben figyelmeztetni szoktam először, ha újra előfordul, csak akkor fontolgatjuk a kitiltást.

Szerencsére annyira gyakran nem fordul elő, hogy emiatt az előzetes várakozási időt bevezetnénk.

2007. jún. 17. 13:08
Megnéztem a kép törölve lett. Köszi. Sajnos aki fel tette az még nincs törölve.
6. zena01 (válaszként erre: 4. - 4c35511f0b)
2007. jún. 17. 13:07
Szerintem, aki ilyen képet tesz fel, törölni kéne a tagságból. Láttam az adatlapját, szerintem kicsit eltévedt.
2007. jún. 17. 12:54
tegnap a képeslapok közt is láttam egy nem éppen képeslapnak való képet, ami szerintem nem illik hoxa arculatához (enyhén szólva) :)
4. 4c35511f0b (válaszként erre: 1. - Zena01)
2007. jún. 17. 12:49

18éven felülieknek szól a hely, de le szokták szedni.

Ha látsz zavaró képet, jelezd nekik s le fogják venni, de mindig nem ülhetnek itt.

3. cskata (válaszként erre: 2. - Cskata)
2007. jún. 17. 12:46

az kimaradt, hogy talán itt is megoldható lenne..

(de a dolog technikai részével és a feltételekkel nem vagyok tisztában..)

2. cskata (válaszként erre: 1. - Zena01)
2007. jún. 17. 12:45

ha Hoxáék észreveszik, azonnal törlik! de nem ülhetnek itt 24 órában folyamatosan, hogy azt kuksizzák, ki milyen képet tesz fel..

viszont jó pár másik oldalon láttam már, hogy a feltöltés után kb. 1 nap várakozási idő van (ha úgy tetszik "cenzúrázási idő"..:)), mire megjelenik a feltöltött fotó..

2007. jún. 17. 12:38
Most néztem meg a képgalériát, amit ott láttam teljesen felháborított. Szerintem ide nem való 18 éven felüli kép. Ezeket az oldalakat tinik is látogatják. Van elég ilyen oldal az interneten. Nem kéne szelektálni, hogy mi kerüljön fel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook