Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszer szex. Mit gondoltok? fórum

Kényszer szex. Mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. nov. 2. 21:17
Aki hulye, az haljon meg; hulljon a fergese!
60. 80ASIQ (válaszként erre: 59. - Ca8f748537)
2013. nov. 2. 20:52
Lehet olyan, hogy érdekesebb a szex, ha egy kis erőszak is van benne. Csak - gondolom - érezni kellene, hogy meddig játék a dolog és mikor válik vészesen komollyá. Magam inkább balfék tipus voltam (lehet, hogy most sem lennék más, ha újra kezdhetném...) úgy érzem, bizonyos esetekben lehettem volna kicsit erőszakosabb is.
2013. nov. 1. 13:56
Van olyan normális emberek közt?
58. 103cacdfd2 (válaszként erre: 56. - 80ASIQ)
2013. okt. 23. 22:57
Kosz!
57. 80ASIQ (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2013. okt. 23. 20:18
Biztosan sok a pénze.
56. 80ASIQ (válaszként erre: 47. - 103cacdfd2)
2013. okt. 23. 20:17

Ha lehetne lájkolni, akkor ezt lájkolnám!

Magyarul: tetszik ez a hozzászólás! :)

55. Krisz42 (válaszként erre: 50. - Noarashi)
2013. okt. 23. 11:26
Szerintem meg elég gáz,ha egy pasi nem veszi észre,h a párja élvezi-e a szexet.Tudom,itt mindenki fantasztikus színésznő,de ha valakivel van egy kapcsolatod,odafigyelsz rá,akkor igenis látod,h neki mennyire jó,tényleg élvezi-e.Itt jön az,h ha a ffi adni akar,akkor nem csak a felszínes jelekkel van elfoglalva.Annak hiába színészkedik egy nő,akármilyen jó szìnész.Viszont az nem is fog kényszeríteni.Tehát nem hiszem,h van olyan ffi,aki a tudtán kívül kényszerìt és az nem az ő hibája.Pont a szex az,ami nagyon az èrzésekről,érzékelêsről szól.Nekem soha nem kellett a páromnak mondani,h mi izgat nagyon,egyébként is új kapcsolatnál ez is változhat,de 3.alkalom után már volt fogalma róla,mert odafigyelt,ill.észrevette,h mi az,ami jobban izgatott.
54. gribedli*** (válaszként erre: 53. - C6cc1a938e)
2013. okt. 23. 08:48
XDDDD
2013. okt. 23. 01:04
Nem jött össze.Pedig mit össze hisztiztem érte...
52. bd55e3f068 (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2013. okt. 22. 11:32
Hétköznapi életben egyszerűen hülyének nevezzük, de ennél sokkal összetettebb az a lelki probléma, mikor ilyen férfiért kepeszt valaki. Nem lehet könnyű kimászni belőle.
51. szöszi71 (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2013. okt. 22. 11:07

Igen, teljes mértékig így van.

A volt férjemet már egy idő után utáltam és undorodtam tőle, de a mostani páromhoz még mindig vonzódom, csakhát neki már nem úgy kell a szex mint a kezdetekkor. :( Neki sajnos az ital a fő partner és ez megmérgezi elég rendesen a kapcsolatunkat.


A volt férjemnél azért hagytam magam, hogy csend legyen és ne vitázzon velem mindig, csakhát ez se ment a végtelenségig, egy idő után besokalltam és úgy voltam lesz ami lesz.

2013. okt. 22. 10:53

Nincs is annál jobb mikor egy szadista találkozik egy mazochistával :) Az a tökéletes párkapcsolat :)

De most komolyan...hogy van az hogy kényszerít? Férfi az ilyen? Igaz más a helyzet, ha szerencsétlen pasi azt hiszi h a párjának is jó az a valami, amit a másik csak kényszerből csinál, de ugye inkább nem szólna. Mindig pofázom, kell a kommunikáció. Szex terén is.

49. 103cacdfd2 (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2013. okt. 22. 10:49

Koltoi kerdes!

Nem ertem - kenyszerbol igy elni??

Lehanynam az illetot!

2013. okt. 22. 10:40

De ezek mind olyan dolgok, amiket felsoroltok, hogy van, akinek meg tetszik. Ízlések és pofonok. Van aki szereti az anált és nem kényszerből megy bele, hadd tegye!:)


Most csak azért mert valaki más nem élvezte soha, nem engedné meg, nem jelenti azt, hogy mindenki kényszerből megy bele, vagy hogy mindenkinek annyira kellemetlen, és ez a férfin is múlik, nyilván, van, akinek fogalma sincs arról, hogy mennyi türelem és izgatás kell hozzá. De aki ráérez, nem hiszem, hogy kényszerből élvezi, ennyi. Egyébként azt sem mondom, hogy feltétlenül fap.na, aki nem akarja, ízlés dolga.


Hogy ezzel meg lehet-e tartani egy férfit? Hát ha olyan béna, hogy semmit sem lehet vele élvezni az ágyban, ki akarná megtartani kényszerből? Mert ha ennyire nem egyezik az ízlés ott, akkor nem is tudom, mire lehet alapozni? A szexre nem mert béna, a szexen kívüli dolgokra nem, mert önző is, azon kívül, hogy elvár valamit, meg se tudja csinálni jól saját részről sem, szóval még mindig felmerül a kérdés, ilyen faci kinek kell, vagy melyik csaj/nő ennyire hülye, hogy pedálozik érte? Hmm?

47. 103cacdfd2 (válaszként erre: 46. - Zsuzska1425)
2013. okt. 22. 10:21

Erre mondtam azt, hogy az ilyen pasinak le kellene harapni... netalan rauszitani egy ketajtos homo himnemut, es azt nyelje,amit nem akar: aztan had szoljon hatulrol is!

Had tudja meg, mi a magyarok istene!!

46. Zsuzska1425 (válaszként erre: 10. - Gracielita)
2013. okt. 22. 10:10

velem sem történik ilyen...szerencsére kicsi is az esély rá,mert elég vehemens természet vagyok,és szerintem sokoldalú is ezen a téren.

de azért én különbséget tennék aközött,h egy nő nem kívánja a szexet semmilyen formában,de a párja igen,és ezért enged,és aközött,h kívánja a szexet,de a partnere más formában is szeretné,olyanban ami neki taszító,vagy kényelmetlen,estleg lealázó,és ebben enged.


mert elsőt abszolút meg tudom érteni,lehet én is megtenném,de msodikat nem értem,és nem is tudom elképzelni,h mi lehet az oka,h ezt hagyja.


én pl nagyon sokáig idegenkedtem az anális szex ellen,,sőt eleinte az orálist is elutasítottam,de még a "nagy szerelmem" kedvéért sem hiszem,h bevállaltam volna anélkül,h én vágyakozzam azt kipróbálni...

45. gribedli*** (válaszként erre: 43. - Szöszi71)
2013. okt. 22. 09:51
Igen, tudom, de pont ezert mondtam, hogy nincs kenyszeres szex, ha vonzodik az ember ahhoz a masikhoz. Nem kell kenyszeriteni, mert o is akarja. A te peldadbol is latszik, egeszseges libidod van, nyilvan az elozo ferjed nem akartad annyira mint a mostani parodat, es gondolom, nem azert hagytad magad, mert feltel, hogy elveszited, hiszen elvaltatok megis.
44. Zamila
2013. okt. 22. 09:07
14 évet éltem egy ilyen házasságban,igaz csak az utolsó 5-6 év volt ilyen,de az maga a pokol.Nem azért tettem mert féltem,hogy elhagy,hanem mert képes volt neki állni éjszaka üvöltözni,és csapkodni ha nem volt szex,a gyerekek meg ott aludtak a másik szobában,így inkább hagytam magam,hogy a kicsiknek nyugodt legyen az éjszakájuk,és a másnapjuk,hisz még akkor is ment a csapkodás.3 éve hagytam el a férjem,persze most már nem is értem miért nem hamarabb,hisz elég mély nyomott hagyott bennem ez az időszak.Egyetlen gyógyír rá,a mostani párom,akivel a kölcsönös örömszerzésen alapul a szexuális életünk.
43. szöszi71 (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2013. okt. 22. 08:25

Én már 6 éve elváltam és amit ide írtam az még az előző házasságomban volt mikor már undorodtam a gusztustalan férjemtől.


A mostani kapcsolat az amiről egy másik fórumban írtam.

42. jstefan (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2013. okt. 21. 20:34
A kényszer szex pszichiátriai eset, aberráció!!!
41. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Gracielita)
2013. okt. 21. 19:24
Akkor baj van az emeleten.
40. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2013. okt. 21. 18:43

Ez inkabb fiatalokra jellemzo, kesobb a nok pont azert hagyjak el a ferfiakat mert nekik hianyzik, szoval felvetodik a kerdes, hogy ki kenyszerit kit?:)))


De meg azt sem gondolom, hogy egy feleseg szex-el megtarthat egy ferjet, vagy ha megtagadja tole, az jobban fog teperni, stb. Egyik sem. Mert amikor kolcsonosen, vagy egyik oldalrol unalmasnak erzik a partnert, mennek.


Akinek oromet okoz targykent kezelni a partneret, fiataloknal, annak pedig ez egy sajat hibaja, nyilvan, ha egy lany ebbe belemegy, nincs tisztaban azzal, hogy egy csomo ember meg nem ilyen defektes, es amint talal egy normalisat, otthagyja azt, aki csak ugy tud hozzanyulni mint egy db hushoz. Itt a lany tapasztalatlansaga nem egy hiba, inkabb csak nem elt/latott meg eleget

39. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Szöszi71)
2013. okt. 21. 18:31

Ennek ellenere te inditottal kesobb valami olyan forumot, hogy nincs szex (ha jol emlekszem).


Ez is azt jelenti szerintem, hogy a noket nem kell kenyszeriteni, ha olyanrol van szo, akihez vonzodnak. Olyankor nincs szex-iszonya senkinek:)

38. ca728c0145 (válaszként erre: 33. - Gracielita)
2013. okt. 21. 17:16
Kár, hogy magadban kerested a hibát!:)
37. ittmost (válaszként erre: 33. - Gracielita)
2013. okt. 21. 17:16

Nagy volt a szája.Ha azóta eltelt pár év,tán már megokosodott kicsit.Érett,értelmes ffi iylet nem mond.

Amúgy sztem főleg fiatal lányokat lehet ilyen dumával beleszorítani olyan helyzetekbe is,amit nem akarnak,azzal,hogy :ha nem csinálod,maradi vagy,meg jégcsap...Érett nőket esetleg egyéb kényszerek vihetnek rá..vagy az elvakult "szerelem".

36. bd55e3f068 (válaszként erre: 33. - Gracielita)
2013. okt. 21. 17:14
Keménykedik a kis pisis.
35. ef7b486c67 (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2013. okt. 21. 17:10
Ez milyen:)))"Ha a nő elengedi a férfi farkát, engedje el a kezét is."
2013. okt. 21. 17:07
Azóta is egyre több férfin látom, hogy szinte már tárgyként akarják használni a nőket. Ez számomra elég elkeserítő.
2013. okt. 21. 16:59

Hasonló válaszokat írtok, mint amiket én gondolok. Akkor ezek szerint nem nekem vannak téves gondolataim. Egyszer egy "haverral" beszélgettem erről, és kikacagott. Azt mondta, idézem "ha egy csaj nem csinál meg mindent, menjen vissza az oviba. Nem kell az senkinek."

21 évesen mondta. Akkor megfordult a fejemben, hogy még éretlen nagyon, de mégis kicsit megijedtem, hogy vajon tényleg így van ez?

32. bd55e3f068 (válaszként erre: 18. - Gracielita)
2013. okt. 21. 16:35
Ilyet csak egy lelkidefektes no tesz meg. Ennel meg az is jobb, ha anyagi javakert mond lr a testi oromokrol.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook