Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényes kérdés! Coming out: Ti hogyan reagálnátok? fórum

Kényes kérdés! Coming out: Ti hogyan reagálnátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
328. megi04 (válaszként erre: 304. - Mezei Virág)
2019. máj. 2. 16:30
Az állatok között sem természetes,pusztán létezik.Ha valami létezik,attól nem természetes.A pedofil sem tehet arról,hogy pedofil...akkor az is természetes?
327. Mezei Virág (válaszként erre: 326. - Bözsi néni)
2019. máj. 2. 16:22

Na de hát velünk együtt élnek. Ez nem menő, nem divat, tény.

Miért mit csinálnál velük?..

Én pl. egyszerűen tudomásul veszem, és kész. Ha mindenki így tenne, semmiféle "ügy" nem lenne!

Jó ember, és rossz ember van, a többi nem annyira fontos.

326. Bözsi néni (válaszként erre: 323. - Mezei Virág)
2019. máj. 2. 16:18
Ma már persze erről szólnak a hírek, mert ez a menő. Lassan film sem lesz melegek nélkül, ahogy nem lehet amcsi film színesbőrűek nélkül sem.
2019. máj. 2. 15:37
Martina Cole,már nem tudom,hogy melyik könyve,uram sír egy kisfiú a szobában.ott találtál a letolt gatyás férfit,aki a kisfiúkra gerjedt
324. Guruljka (válaszként erre: 318. - Bözsi néni)
2019. máj. 2. 15:32

Ebben szerepet játszott a köznépi ólommérgezés is.

Előbb a degeneráció volt, azután csapott át devianciába.

323. Mezei Virág (válaszként erre: 320. - Bözsi néni)
2019. máj. 2. 15:27

[link]


[link]

Melegség az állatvilágban | Az okos az új szexi

322. Mezei Virág (válaszként erre: 318. - Bözsi néni)
2019. máj. 2. 15:21

Van azért itt más ok is...

[link]

Sokak szerint már 410-ben, amikor a gótok Alarich vezetésével feldúlták az ezeréves várost, bekövetkezett a Nyugat-Római Birodalom bukása, de a birodalom csak Konstantinápoly 1453-as török elfoglalásával múlt ki. Róma összeomlásának okaira számtalan elmélet létezik, amelyek akár együttesen is okozhatták a birodalom végét. Összeállításunkban a hat legismertebbet emeljük ki.

321. ab61752c45 (válaszként erre: 318. - Bözsi néni)
2019. máj. 2. 15:15
semmi sem tart örökké,legföljebb egy kicsit siettette.Attila birodalma is széthullott,pedig nem hiszem,hogy ott az volt a jellemző.az azték birodalom,az egyiptomi fáraók birodalma.
320. Bözsi néni (válaszként erre: 304. - Mezei Virág)
2019. máj. 2. 15:13
Az állatok se nagyon tolerálják.
319. ab61752c45 (válaszként erre: 315. - 04424e865e)
2019. máj. 2. 15:11
na és a zsidó nők?náluk természetes,hogy utcára csak parókában mennek ki.a hajuk szépségét csak a férjük számára tartogatják.és a paróka csak olyan hajból készülhet,ami nem keresztény.arra ugyan nem tért ki a műsor,hogy a szegény zsidó nők mit viselhetnek.na iszen az én hajam szépségét közel a hetvenhez,bárki megnézhetné.
318. Bözsi néni (válaszként erre: 309. - Ab61752c45)
2019. máj. 2. 15:09

Meg is bukott a Római Birodalom, szétesett, amikor már nagy mértéket öltöttek a deviáns viselkedési formák ill. életmód, életszemlélet.


Meggyengítette a társadalmat.

317. ab61752c45 (válaszként erre: 313. - 04424e865e)
2019. máj. 2. 15:04
olyan nagy baj ez,így is annyian vagyunk,tönkretesszük a földet.
316. Mezei Virág (válaszként erre: 315. - 04424e865e)
2019. máj. 2. 15:02

Egy körtét nem lehet összehasonlítani egy almával.

Nem gondoljuk egyformán a dolgokat, és ennyi. Nem is kell... ;)

315. 04424e865e (válaszként erre: 314. - Mezei Virág)
2019. máj. 2. 14:59

Más dolog az, hogy valami elfogadott és más, hogy valami természetellenes.


Attól, hogy valamit nem tiltanak tűzzel vassal, hanem bizonyos kultúrákban ezt a valamit elfogadják, attól még nem lesz természetes dolog. Csak nem lépnek fel ellene erőnek erejével.


Teszem azt Magyarországon nem természetes a burka viselése, de ha te holnap úgy döntesz, hogy ezentúl csak úgy mész ki az utcára, lehet ugyan megnéznek vagy tesznek rád páran rosszalló megjegyzést, de nem fog ebből semmiféle hátrányod származni. Ugyanúgy szóba fognak veled állni a hivatalokban és a boltokban, stb... Illetve bírságot sem kell ezért fizetned, mert nincs Magyarországon semmiféle törvénybe leírva, hogy ez a viselet tiltva lenne.

De ettől még nem fog ez a ruhadarab nálunk természetes lenni.

314. Mezei Virág (válaszként erre: 313. - 04424e865e)
2019. máj. 2. 11:33

[link]


Minket, embereket tehát egyértelműen megkülönböztet minden állattól, hogy a szexualitásnak hármas funkciója van: a stresszoldás, a párkötés és a reprodukció. Ehhez jön még egy nagyon lényeges elem: az ember konstruktív lény, élvezi, hogy a dolgok különböznek, hogy a megszokottól kicsit eltérően alkot meg valamit. Ugyanez vonatkozik a szexuális életre is. Ha Isten valóban kizárólag a gyermekek nemzésére rendelte volna a szexualitást – ahogyan ezt egyesek szeretik hangoztatni –, akkor nagyon egyszerű lenne a dolog. Életünkben háromszor-négyszer csinálnánk, s el lenne intézve. De miután egész életünk alatt sok ezerszer szexelünk, ez is beletartozik a konstrukciós készségek tartományába. Az emberek ezt is szeretik megkonstruálni. Hozzá kapcsolódik a szerelem, s magát a szexuális aktust is nagyon sokféleképpen lehet lebonyolítani. Teljesen természetes, hogy miután az ember szexualitásának csak az egyik alkotóeleme a reprodukció, a másik két funkciót mindenkivel lehet gyakorolni. Van egy etnográfiai atlasz, a Murdoch-atlasz, amiben nagyon tömören négyezer archaikus és jelenlegi társadalom legfontosabb jellemzői szerepelnek. A társadalmak hatvan százalékában a homoszexualitás elfogadott, a kultúrába valamilyen módon beépült. A másik negyven százalékból harmincban tolerált, tehát nincs beépítve a kultúrába, de nem csinálnak belőle gondot. És van néhány társadalom, amelyben a társadalom tiltja a homoszexualitást és mindenféle rendszabályokat hoz a megakadályozására.

313. 04424e865e (válaszként erre: 309. - Ab61752c45)
2019. máj. 2. 11:25

Hogy alkotta meg a természet? Egy férfi és egy nő alkot párost azoknak születnek utódai.

Két azonos nemű nem fog utódot nemzeni.

312. Mezei Virág (válaszként erre: 311. - Ab61752c45)
2019. máj. 2. 11:19
Szerintem is.
311. ab61752c45 (válaszként erre: 310. - Mezei Virág)
2019. máj. 2. 11:03
szerintem is,ha valaki szerelmes egy nőbe,vagy férfiba,az ő dolga.
310. Mezei Virág (válaszként erre: 309. - Ab61752c45)
2019. máj. 2. 10:57

:DDD

Már nem akartam leírni, ha egyszer nem árt, de létezik évezredek óta, valamennyire természetesnek kell lennie, hiszen van. Ki hogy áll hozzá, az a kérdés...

Na igen, a papok...

Nekem szimpatikusabbak az elfogadóbb országok, nálunk is így kéne. Élni, és élni hagyni...

309. ab61752c45 (válaszként erre: 305. - 04424e865e)
2019. máj. 2. 10:50
de ki mondja meg,hogy természetellenes?a többség? a természetben,ha úgy vesszük,minden normális volt.míg az ember azt nem mondta,nahát ez természetellenes.ennek ellenére az ókoriak,és később a papok is igen nyitottak voltak az ilyen témákra.persze szigorúan csak a négy fal között,esetleg egy sekrestyés fiúval.
308. Mezei Virág (válaszként erre: 307. - 04424e865e)
2019. máj. 2. 10:22

Felőlem...

Nekem mindegy.

307. 04424e865e (válaszként erre: 306. - Mezei Virág)
2019. máj. 2. 10:18
Ez nem olyan dolog, hogy aki elfogadja annak nem az , aki nem fogadja el annak pedig az.
306. Mezei Virág (válaszként erre: 305. - 04424e865e)
2019. máj. 2. 10:12
Jó, neked legyen az! ;)
305. 04424e865e (válaszként erre: 304. - Mezei Virág)
2019. máj. 2. 10:11
Attól, hogy létezik még természetellenes. Ha én megsántulok egyszer az is természetellenes lesz, pedig ez is egyidejű probléma az emberiséggel.
304. Mezei Virág (válaszként erre: 293. - Megi04)
2019. máj. 2. 09:58
A melegség nem természetellenes, mert még az állatok közt is megtalálható! Évezredek óta létező jelenség. Nem betegség, nem gyógyítható.
303. d5a9e16c2e (válaszként erre: 301. - HogeLa)
2019. máj. 2. 09:53
Elnézést, megkérdezhetem, hogy édesanyád miért nem lépett?
302. Bözsi néni (válaszként erre: 301. - HogeLa)
2019. máj. 2. 07:39

Szóval szerinted az, hogy valaki homoszexuális, már garancia arra, hogy nem fogja verni a gyereket, nem bánik rosszul vele, mint más nevelőszülő?


Nem hinném.

301. HogeLa
2019. máj. 2. 06:36

Kedves fórumozó társak! Jómagam (és az ikertesóm) 1962. márciusának idusán születtünk. Minket 1963 végén, 1965. őszén és 1967 nyarán követtek minket testvéreink. Úgy adódott, hogy mindannyian fiúk vagyunk. Az ikertesóm és én is egész kicsi (6-7 éves) korunkban elkezdtünk birkózni, majd én még cselgáncsoztam is. A legidősebb öcsénk focizott és atletizált. A két legkisebb inkább az úszást választotta. Apánk amellett, hogy sokat dolgozott állandó vendég volt a helyi italozók törzshelyén is. Viszonylag gyakran nézett a pohár aljára, és tért haza kevésbé szomjasan. Ezeken a napokon anyánkat és minket sem hagyott érintetlenül. Ez odáig fajult, hogy 1974-1975 között 1 éven belül háromszor kerültünk -az édesapánk által okozott- különböző sérülésekkel kórházba az ikertesónkkal. Az utolsó eset 1975. júliusának legelején történt, amikor a fater újfent részegen jött haza. Mi csak köszöntünk neki, de ő neki valamiért ez nem tetszett és először nekem esett nekem. Ott ütött és rúgott, ahol ért. A két kezemet úgy kitekerte, hogy eltört, mindkét lábam és gerincem is kapott rúgásokat, ami nem éppen az épségét őrizte meg. Aztán következett az ikertestvérem. Neki rögtön úgy kezdte, hogy az egyik lábát teljesen hátrafeszítette (eltörve ezzel a combcsontját - ami nem éppen a leggyengébb csontjaink közé tartozik), a másik lábába többször úgy belerúgott, hogy az is szilánkosra tört. Amikor már a fájdalomtól sírt a tesóm, akkor beleverte a fejét néhányszor a falba is. Végül mindkettőnket csonttörésekkel, és az ikertesómat agyrázkódással vittek be a kórházba. Ezen a napon a legnagyobb öcsém sem úszta meg egy-két fakanállal történő ütéssel. Az arccsontja, mellett mindkét csuklóját eltörte a fater. A kórházba megelégelték gondolom apám hazugságait, hogy véletlen esések ill. sportsérülésekből eredeztethető a sérülésünk így jelezték a hatóságok felé. Apámat előállították, míg minket és persze a két legkisebb tesónkat is a gyámügy kiemelt a családból.


A két legkisebb testvéremet 1977. nyarán örökbe fogadták. Úgy tűnt, hogy nekik jobb lehet az életük. De, mint utólag kiderült, hogy nem így lett, hisz 1978. karácsonyán megszöktek a nevelőszülőktől. Ennek több oka volt. Egyik az, hogy őket csicskáztatták mindenért, a másik pedig az, hogy verték is őket. Ennek külsérelmi jelei voltak az arcukon és a testük több pontján. Így visszakerültek az intézetbe ők is. Aztán 1979. nyarán újabb örökbe fogadásra került sor. Elvben egy jól szituált családhoz kerültünk mindannyian. Ez volt a látszat. Már az első hetek után kiderült, hogy nemigen vesznek minket emberszámba. Egyfajta rabszolgák lettünk. Még az év őszén megszöktünk tőlük. Visszakerültünk a gyermekvédelembe. Aztán sorban töltöttük be a 18-at mindannyian. Hivatalosan 21 (amennyiben tanulunk, akkor esetleg 24 éves) korunkig maradhattunk volna. Mivel a suli után már évek óta dolgoztunk a tesóimmal, így 1982 legelején az ikertesóm utáni legidősebb öcsém nagykorúságának betöltése után béreltünk közösen egy lakást, ahova minden hétvégén eljöttek az öcséim is.


Mára egy közös építőipari vállalkozásunk van a tesóimmal. Több gyermekünk is folytatva a mi szakterületünket ezt választották.


Szerintem sokkal inkább egy szerető homoszexuális pár fogadjon örökbe gyereket, mint egy pénzéhes, a gyereket emberszámba nem vevő heteroszexuális pár.

2019. máj. 2. 00:35
A homoszexualitast el kell fogadni. Nem olyan amit gyogyitani kell.
299. megi04 (válaszként erre: 295. - CHViki65)
2019. máj. 1. 23:18
Értem.Akkor a többi tök hülye.Világos.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook