Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kényes kérdés.. fórum

Kényes kérdés.. (beszélgetős fórum)


20. Dombrádi Ildikó (válaszként erre: 1. - Dusi82)
2011. jan. 13. 06:17
Ilyen "bajom" nem volt, de talán segít, ha elmondom: nekem a névválasztás volt ilyen kérdés. Mindenki azt akarta tudni, hogy fogják hívni majd a picit. És még én se döntöttem el. Egyszer, mikor már nagyon untam, azt mondtam: Jezabel lesz, vagy Joakhim! Többet nem kérdezték, mi lesz a neve....
19. Sznebk2 (válaszként erre: 1. - Dusi82)
2009. jún. 26. 14:55

Szerintem nem kényes kérdés. Bár mi is túlestünk ezen, 3 éven át. (lombik és nem tudták). Akkor én is úgy gondoltam, hogy minek kérdezgetnek ilyeneket? Aztán rájöttem, nem feltétlenül azért, mert tolakodóak, egyszerűen csak ez az elvárás.

Mosolyogj és ha látják, hogy Ti nem izgatjátok magatokat, akkor ők sem fogják.

Nagyon sok sikert hozzá és légy türelmes, majd jön, ha kell. :)

2009. jún. 26. 12:27
én is azt szoktam mondani, hogy rajta vagyunk... persze ha tovább faggatóznak, akkor elmondom, mi van.
2009. jún. 25. 22:50
Az orvosok sem tudnak ám mindent, nálam sem az UH. sem a vizsgálat, semmi nem mutatta ki a terheségemet. Sőt az orvosom akkor közölte velem soha nem lehet gyermekem mikor már valójában babát vártam. Annak ellenére született két szép fiam. Emlékszem milyen érzés volt hallani a hülyeségét, most már tudom nem szabad mindent elhinni csak azért mert orvos mondja. Sok sikert és ne búslakodj, fiatal vagy és tényleg az a babuci tudja mikor kell mennie, türelem.
2009. jún. 25. 22:43
Persze mindig is voltak olyanok akik tanulatlan... mert igazából ilyent nem is illene kérdezni. Ha viszont már kiváncsiskodott akkor lazán reagáld le azzal miért kérdezi csak nem kereszt szülőjelentkező mert arról már sajnos lekésett.
2009. jún. 25. 22:30
Amugy a peteérés változó dolog nagyon. Nekem azt mondták februárban hogy nincs nekem se, aztán márc végén mégis összejött, bár azóta sajna ez már a mult.
2009. jún. 25. 22:28
Minket is állandóan ezzel nyaggatnak, mármint a kistesóval. És nálunk is vannak eü gondok, közeli ismerősök tudják az igazat, távoliaknak meg azt szoktam mondani hogy rajta vagyunk a dolgon, majd szólunk.
13. Dusi82
2009. jún. 25. 22:18
Hát sokszor lenne kedvem olyat mondani, hogy..Pláne most kedden amikor mentem az orvosomhoz és közölte, hogy nincs peteérésem aztán meg mentem dolgozni...Nah kb semmi kedvem nem volt..
2009. jún. 25. 22:16
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is hasonlókat válaszolok, ha arról faggatnak, hogy miért nem jön már a kistesó. És amikor egy ilyen válasz után közlik, hogy: kizárólag rajtunk múlik, hogy mikor jön... na olyankor lenne kedvem olyat mondani...:(
11. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Dusi82)
2009. jún. 25. 22:15
Szerintem, ha azt mondod még várunk egy kicsit, az jó, mert akkor egy darabig nem kérdik újra.
10. Kata óvónéni (válaszként erre: 1. - Dusi82)
2009. jún. 25. 22:11
Hű ,ezt a kérdést én is utálom már.Azt szoktam mondani:hogy nyugi,majd szólok és te fogod megtudni elsőnek!
2009. jún. 25. 22:11
Köszönöm a jó kívánságokat! :)
8. Dusi82 (válaszként erre: 2. - Erikpipi)
2009. jún. 25. 22:10
Rokon az más..persze nekik elmondom.
2009. jún. 25. 22:10

Szia!


Szerintem jó helyen vagy, itt mindenki normális szinte ezen a fórumon. Mondd, hogy majd ha akar jön, Ti szeretettel várjátok, de a biológiát nem tudjátok megbolygatni, és nem is akarjátok, de dolgoztok rajta. :) Remélem minden összejön, mjd értesíts minket! ;) Sok sikert és jó egészséget kívánok. :)

2009. jún. 25. 22:07
majd ha a gólya nálunk is rak le csomagot-próbálkozz ezzel:)
5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Dusi82)
2009. jún. 25. 22:07
Ha majd itt lesz az ideje...szerintem nem kell túl cifrázni,ha nem tetszik az illetőnek a válasz max legközelebb elgondolkodik,hogy mit kérdez és kitől...
4. suzanne7 (válaszként erre: 1. - Dusi82)
2009. jún. 25. 22:07

Szia!

Igen ez egy kellemetlen kérdés.Szerintem egyszerűen csak mond azt, hogy rajta vagytok már az ügyön és kész:).A többihez senkinek semmi köze, ha útban van a baba előbb utóbb észre fogják venni:).Remélem hamarosan megoldódik a problémád, és lesz peteérésed!!Szurkolok, jó egészséget:)!

3. Sylvia81 (válaszként erre: 1. - Dusi82)
2009. jún. 25. 22:06

Hát, szerencsémre nekem nem kellett ilyeneket hallgatnom a mostani kapcsolatomban. :)

Amellett, hogy nagyon drukkolok, hogy végül összejöjjön, remélem, az ötletem is jó lesz egynek. Mondhatnád azt, hogy: mi már várjuk, de ő úgyis akkor jön, amikor akar. Nem szabad/akarjuk siettetni.

2009. jún. 25. 22:05
Dolgozunk rajta...(én is megkérdezem a rokonokat, nincs benne semmi ciki, csak ha havonta ismétlődik a kérdés szerintem)
2009. jún. 25. 22:03

Lehet, hogy nem pont ez a tökéletes kategória ahol nyitottam a topicot, de nem tudtam dönteni. A következő dologról szeretnék tőletek véleményt kérni. Egyre többen kérdezik meg tőlem, hogy mikor jön már a baba? Sajnos most derült ki, hogy nincs peteérésem stb Szóval kivizsgálás alatt állok. Már egyre jobban zavarnak az állandó kérdezősködések és nem tudom mi lenne az okos válasz? Nem szeretném ha mindenki tudna róla, de bunkón sem szeretnék válaszolni...

Az más kérdés, hogy nekem soha nem jutna eszembe ilyet kérdezni egy távoli ismerősömről stb, de ilyenek az emberek.

Ti mit válaszltok hasonló esetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook