Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kéne egy kis német nyelvtudási segítség fórum

Kéne egy kis német nyelvtudási segítség (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 11. 11:58

Sziasztok!

Szeretnék olyan emberrel megismerkedni, találni aki szívesen foglalkozna velem, interneten keresztül, német nyelvet tanulni.

Alap dolgok megvannak, szavak is, csak kis fejlesztés kéne.

Szeretnék jobban megtanulni németül és akár kint használni megtanult,megszerzett tudásomat.

Ha lenne egy kedves ember, aki szívesen foglalkozna velem, szabad idejéből rám áldozna kis időt,azt nagyon szépen megköszönném.

e-mail címem: susanne087@gmail.com

2009. aug. 16. 13:02
Szeretnék vkit megkérni arra, hogy segítsen nekem németül tanulni! Felvehettek msn-re: grubitseszter18@hotmail.com vagy itt is küldhettek üzenetet. Köszi
2009. febr. 6. 17:30
Unser Hotel wird leider auf den Empfang der physisch behinderten Gaste nicht eingeordnet. ok,most látom ez már tavalyi hó...:))
2008. jún. 25. 15:58

Valaki tudna nekem segíteni? azt kellene lefordítani, hogy:

"Szállodánk sajnos nincs berendezve mozgáskorlátozott vendégek fogadására." vagy valami ilyesmi kellene aminek ez a lényege

Sürgős lenne,köszönöm!!

8. Sziamiaú (válaszként erre: 7. - Annika21)
2008. márc. 20. 12:52
mindjárt írom priviben
2008. márc. 20. 12:22
hát pl mi mennyibe kerül, belépőt hogyan kell kérni...
2008. márc. 20. 12:14

Szia!

Nekem osztrák a párom és ha otthon vagyunk, akkor neki is van baja megértetni magát a boltokban meg egyéb helyeken is (kivéve a MÁV nemzetközi jegypénztára, ott mindenki beszél 2-3 nyelven), pedig beszél angolul is.


Ha megírod, hogy miket szeretnél tudni, akkor szívesen lefordítom Neked, akár fonetikusan is, hogy könnyebb legyen :o)

2008. márc. 20. 11:48
képzeljétek az angolt a multkor mikor karácsonykor voltunk valahol nem értették... ezért szeretnék németül próbálkozni
2008. márc. 20. 11:48
írok privit
2008. márc. 20. 11:46
hétvégen megyünk Bécsbe húsvétozni, megnézünk egy csomó nevezetességet, de nem tanultam németet és nem tudom hogyan kérjem a belépőket. felnőtt ,diák, gyerek belépők kellenek. meg szívesen vennék még néhány hasonló mondatot amire szükségem lehet
2008. márc. 20. 11:46
egy keveset tudok miben kéne a segítség?
2008. márc. 20. 11:45
Kéne egy kis német nyelvtudási segítség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook