Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keményedik a pocakom vagy a baba nyomja ki magát? fórum

Keményedik a pocakom vagy a baba nyomja ki magát? (tudásbázis kérdés)


18. lub2
2010. júl. 6. 16:34

valakinek van keményedett pocakról képe

mert érdekele?

2010. ápr. 7. 09:20

hát megijedni nem kell:) de még pár hétig csak maradj egyben:D

a fájás, az olyan, mint a mensis fájdalom, alulról a két petefészek felől húúúúz és eltarthat egy -másfél percig is...először gyengén, aztán erősődve...

szóval a keményedések, a méh "gyakorlatozásai"...elvileg a keményedés nem fáj....valahogy így tudnám leírni...

16. Molyka (válaszként erre: 15. - Tonettó)
2010. ápr. 6. 21:40
Köszönöm. Itt ülök a gép előtt, asztalon a lábam és így érzem ezeket a furcsaságokat. Amióta ébren vana baba, azóta egyértelmű, hogy ő az. :)
2010. ápr. 6. 21:33

Nyugi!

A legtöbb leendő anyuka pocija ilyenkor (34. hét) már elég sokszor keményedik. Én is így voltam vele, és csak a 39. hét betöltését követően szültem. A 3. harmadban tudtommal a méh sokszor gyakorlatozik. Ettől még nem mész szülni, azt észre fogod venni, ha itt az idő! Ne ijedj meg! Ha keményedik a hasad, dőlj le egy kicsit!

14. Molyka (válaszként erre: 13. - Fbab8271ce)
2010. ápr. 6. 21:13
És meddig tart egy keményedés? Mikor kell megijedni?
2010. ápr. 6. 21:11
szia! ha keményedsz, akkor az egész hasad bekeményedik, ha egyik oldal, szerintme, akkor a baba az
12. Molyka (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2010. ápr. 6. 21:11

Egyetlen egyszer keményedtem be, amikor olyan "intim" álmom volt, na az nem ilyen volt, akkor kicsúcsosodott az egész hasam és egybeállt mint egy lufi ami nagyon feszesre van fújva.


Most, mielőtt ébredt a baba, kb 5 percenként éreztem ezt a féloldalas keménységet.


Remélem még nem szülök, és ezek nem fájások. :S

2010. ápr. 6. 21:09

Szia! Szerintem a kéményedés normális, ha nem nagyon sűrű, és nem görcsöl. Egy kis magne b6 nem árthat.

ha a baba nyomja a popsiját , akkor csak egy része lesz kemény a hasadnak, ha keményedés akkor az egész.Szerintem.

2010. ápr. 6. 21:08
Mind a kettő!!
2010. ápr. 6. 21:08
Akkor semmi gond,a baba mutogatja magát.
2010. ápr. 6. 21:08

szerintem nem lehet tudni.

én is sokszor éreztem, nagyon sokszor, én mindig azt gondoltam, hogy a babuci nyomja ki magát. szerintem úgy is volt.

7. Molyka (válaszként erre: 6. - Sziszmoly)
2010. ápr. 6. 21:05
Nem tudom hogy a kis valaga az, vagy haskeményedés... még sose keményedtem. ilynekor az egyik oldalon keményebb, ott ahol a baba van. Elbeszélünk egymás mellett?
6. Sziszmoly (válaszként erre: 5. - Molyka)
2010. ápr. 6. 21:04

Honnan?

Hú sokat keményedsz,már nem nagyon emlékszem,de ha baba nyomja ki magát nekem feszített de nem keményedtem tőle.Magne b6 szedsz?Javaslom.

5. Molyka (válaszként erre: 4. - Sziszmoly)
2010. ápr. 6. 21:02
szia, de honnan tudom hogy ez az-e?
2010. ápr. 6. 21:02

Szia!

Nekem anno a doki magne b6 javasolt keményedésre,de az sem jó ha sokat keményedsz.

2010. ápr. 6. 21:00
egyébként baj lenne ha keményedne? Semmi féle görcsösség vagy mindjárt megjön érzés nincs a pocakomba...
2010. ápr. 6. 20:59

Hogy tudom ezt a két dolgot megkülönböztetni?

Nem fáj, nem feszül, de néha fura érzés van benne... nem görcsös és nem is olyan kőkemény. Lehet hogy csak a baba nyomja ki a seggét? :)


most ébredt fel, előtte tapasztaltam ezt a feszülést. Egyik oldalon kemény... 34 hetes kismama vagyok :)

2010. ápr. 6. 20:57
Keményedik a pocakom vagy a baba nyomja ki magát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook