Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keményedés, kórház fórum

Keményedés, kórház (beszélgetős fórum)


13. mimi0216 (válaszként erre: 11. - Zebra25)
2015. febr. 25. 12:00
Valoszinü azért is tart bent mert nem ide valosi vagyok és kb egy ora az ut hazáig. De testvéremék itt laknak a városba majd megbeszélem a dokival h hátha oda kienged. Tudom h a baba érdeke minden de lelkileg egyre nehezebben viselem már!
12. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Mimi0216)
2015. febr. 23. 10:07
Szia! Írj, beszélgess itt, a Hoxával rohan az idő . D
2015. febr. 22. 16:10

Elhiszem, hogy nehéz:(

Én a 28. héten kerültem be, mert összehúzódások voltak, és vérezni kezdtem, de kaptam infúziót.

Én csak 1 hétig feküdtem bent, mert végül haza könyörögtem magam.

Közel laktunk a kórházhoz, és megbeszéltem az orvosommal, hogy feküdni fogok.

Szerencsére minden rendben volt. Sajnos én is sokat keményedtem.

Szerintem ha az orvosod úgy látja jónak, hogy bent tart, akkor tarts ki.

28. héttől feküdnöm kellett, de majdnem végig kihúztam.

10. aniju
2015. febr. 22. 15:45

Drága, én az ikreimmel bent feküdtem 5,5 hétig. Nem jó, nem jó, de így voltunk biztonságban. Bármi volt, tuti nem kellett utazni, kéznél voltam.


Kitartást.

2015. febr. 22. 15:40
Az biztos, hogy nem könnyű. Próbálj olvasgatni valamit és nyugodt lenni. Sajnos a legjobb amit tehetsz, de így nem lesz baj.
2015. febr. 22. 15:30

Ezért miért vagy elkeseredve!Örülj neki inkább,hogy nem engednek haza és nem lesz baja a babádnak.


Próbálj meg relaxálni és nem parázni.

7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Mimi0216)
2015. febr. 22. 15:18

Szia! Én a negyedik hónap végétől végig bent feküdtem. Muszáj volt, mert teljes pihenés kellett, és tudod, otthon óhatatlanul is csinálunk valamit.

Én is csak a kitartást tudom mondani és azt, hogy a kicsire gondolj ! :)))

2015. febr. 22. 15:17
Köszi mindenkinek!Az a rossz még az egészben, h egyedül vagyok a korteremben ráadásul a járvány miatt még látogatokat se fogadhatok 3 hete, de probálok a fiamért erős maradni!
2015. febr. 22. 15:02
Szia!Én is sokat voltam korházban.De aztán rájöttem,hogy korházi körülmények között biztonságosabb.Nekem sem volt egyszerű a terhességem.Kitartás!
2015. febr. 22. 15:02

Kitartás!

Nincs kizárva,hogy végig bent tartanak,de inkább legyél bent biztonságos környezetben,mint hogy otthon valamin felhúzd magad és beinduljon a szülés idő előtt!

Ne keseredj el,a gyerek egészsége múlik ezen.

2015. febr. 22. 15:00
kitartast kivanok, mast nem tudok mondani sajnos. :-(
2015. febr. 22. 14:55
Szia! Nagyon sajnálom! Kitartás!
2015. febr. 22. 14:46
Sziasztok!31 hetes kismama vagyok, már 6 hete korházban a rengeteg keményedés miatt ugyanis megrövidült a méhnyakam is. Rengeteg magneziumos infuziot kaptam,ami pár napig jó utána kezdődik előlről. Nagyon elvagyok keseredve mert legalább addig bent kell maradnom amig a baba 2 kg fölé nem megy de ez is a dokin mulik, félek h végig bent fog tartani. Nagyon magam alatt vagyok de azt se akarom h a babának baja legyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook