Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keloidra teljesen természetes szer segitett már valakinek? fórum

Keloidra teljesen természetes szer segitett már valakinek? (tudásbázis kérdés)


12. zsizsmizs (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2011. jún. 10. 15:01
Szerintem érdemes lenne belevágni a szurikba, ha ennyire zavarnak a hegek. De azért előtte keress fel több szakembert is, hogy mit mondanak rá. Mert tényleg, ha az ember arcán van valami, akkor azért jól meg kell gondolni mindent.
11. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Zsizsmizs)
2011. jún. 10. 12:08

Hát az se volt egy leányálom,amikor megvágták,de gondolom ez az injekciózás se az.:S

Azt tudom,h az enyémen már krémek,ilyen olyan gyógyszerek nem segítenek,mert régi hegekről van szó.Az a legrosszabb amikor megkérdezik,h mi történt az arcoddal?Kiskorodba beleestél a mittomm én miba?!:S Utána elmondom h mi van vele és csak pislongnak,azt se tudják mi ez.:S Kellemetlen,rossz..és nekem is rossz látni h ilyen.Naon régóta keresem már rá a gyógymódot,de akárhogy is van..azért csak az arcom,így 2x meggondolom h mibe vágok bele.

10. zsizsmizs (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2011. jún. 10. 11:54

A bőrgyógyász nekem is ajánlott valamilyen injekciót a sebekre, arra már nem emlékszem hogy milyet. De arra igen, hogy azt mondta, hogy elég kellemetlen, és az anyagot érzéstelenítővel együtt adja be, hogy ne fájjon annyira.

De ha kibírtad, hogy a gyulladt bőröd megvágták.... :S Ez nekem rosszabbul hangzik.

2011. jún. 10. 11:53
ajánlottak mézet is ,de nem segitett a lányomnak már 11 éve ott van égési sérülés nyoma sajnos
2011. jún. 10. 11:38

A szteroidos injekció mennyire fájdalmas?:S

Nekem az arcomon vannak keloidos hegek,mert én acnera vagyok hajlamos és régen mindig meg kellett vágni és van 3-4 heg az arcomon,amit nagyon nagyon utálok.:( A hátamon is van kettő,de az még tűrhető.


Én már próbáltam a dermarolleres kezelést,de az csak javított a helyzeten,nem tüntette el.:(

7. zsizsmizs (válaszként erre: 6. - 1d1983f461)
2011. jún. 10. 11:14

Rögtön a varratszedés után elkezdtem kenegeti a sebeket (anyajegyeket szedtek le). Érdekes, mert 2 sebnél szerintem semmit nem használt, 1 meg szinte láthatatlanul gyógyult. Úgyhogy szerintem inkább a seb helyén és a szerencsén múlik hogy hogy gyógyul.

Egyébként nekem a bőrgyógyász azt mondta, hogy nem kifejezetten keloidos a bőröm, hanem az eggyel "jobb" fajta, a rondán gyógyulós. Így is nagyobb fényes, fehér hegek maradtak. De legalább nem vörös, aminek örülök. :D

6. 1d1983f461 (válaszként erre: 5. - Zsizsmizs)
2011. jún. 10. 10:50

Sajnos a Contratubex a pár hetes esetleg hónapos hegekre jó, de leginkább akkor, ha nagyobb sebet már a gyógyulási szakaszban azzal keni az ember, mert a megelőzésre jó. Ha valaki keloidra hajlamos, mint pl én is szinte kötelező ilyet tartania otthon és kenni az esetleges nagyobb sebeket:(

Ha minden jól megy a meglévő keloidomra hamarosan elkezdem a szteroid injekciózást, de még ennek is sokszor évekbe mérhető a hatása (keloid méretétől és korától függ).

5. zsizsmizs (válaszként erre: 3. - 1d1983f461)
2011. jún. 10. 10:28
Nekem a Contratubex sem segített sajnos. :(
2011. jún. 10. 10:20
Nem hiszem, hogy segítene, kipróbáltam 3 féle krémet végül 4-5 szteroidos injekciót kaptam mire elfogadhatóvá vált. :(
2011. jún. 10. 10:13
Sajnos nincs. Ha még friss akkor Contratubex gél, ha régi szteroidos injekció segíthet csak.
2011. jún. 10. 09:21
Nem.Sajnos ez egy olyan hegfajta amin semmi sem tud segíteni, teljes mértékben.Természtes anyag meg főként nem.
2011. jún. 10. 09:16
Kelloidra teljesen természetes szer segitett már valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook