Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kell útlevél Görögországba? fórum

Kell útlevél Görögországba? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. aug. 14. 10:59
Ha még időben gondolkodom, akkor 7500Ft lett volna 5évre. Így egy kicsit sok lett a tanulópénz... 15.000Ft volt, és még Pestre kellett utaznom, ott kellett átvennem. Hétfőn (8-án) adtam be az igénylést, és pénteken (12-én) reggel már a Visegrádi utcai okmányirodában megkaptam. A nagykövetségnél érdeklődtem, írtam még korábban, de választ a mai napig nem kaptam.
2011. aug. 14. 10:57
Szerintem az a biztos, ha van. Nekünk a szerbek is ellenőrizték, és egyébként a szállodák is kérhetik. Sokat járok külföldre, többnyire unión belül, de mindig nálam van, mert azzal tudom magam igazolni. A személyi igazolvány külföldön nem jó, csak az útlevél.
5. margarin (válaszként erre: 4. - Sheeva)
2011. aug. 14. 10:54
hát nekem is az lesz:( és az mennyivel több mint 6 ezer?
2011. aug. 14. 10:53
Mi holnap indulunk Görögbe. Az okmányiroda, és az utazási iroda szerint is biztos ami biztos, inkább legyen útlevél. Nekem ezért sürgősséggel kellett megcsináltatnom. :(
2011. aug. 14. 10:45
én ugy tudom most hogy zavargások voltak ujjra kérhetik!lépj kapcsolatba a nagykövetséggel és ott érdeklődj!! :))
2011. aug. 14. 10:41
Tőlünk elkérték Macedóniában!
2011. aug. 14. 10:34

busszal megyünk. azt viszont nem tudom hogy Macedónián vagy pedig Románián keresztül.

valaki azt mondja kell valaki pedig hogy nem.

nekem lejárt és szeptemberig meg kéne csináltatnom akkor.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook