Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kék-zöld foltok fórum

Kék-zöld foltok (beszélgetős fórum)


2010. márc. 20. 16:22
Egyszer nekem azt mondta az orvos, hogy vérképzési zavar. Egy nagy esés miatt kaptam is valamilyen gyógyszert a vérrögképződés elkerülésére, mert van 2-3 tenyérnyi folt volt a popsimon egy baleset miatt. Ami elmúlhatna 1 hét alatt, az nekem egy hónap. És hiába vigyázok, legtöbbször azt sem tudom, mihez érhettem hozzá.
2009. máj. 27. 06:00
Nekem is gyakran vannak foltjaim, vannak akiknek az ilyesmi sokkal könnyebben jön. Kisebb ütések, sőt nyomások hatására is bekékül. Gyakran észre sem vesszük, annyira jelentéktelenek ezek az ütések. Én már megszoktam és nem foglalkozom vele különösebben mert elmúlnak.
4. Ani2
2008. okt. 11. 17:19
De szedek, fogamzásg (6éve), szorongás csökkentőt ill. refluxra (1hete). De eddig nem volt ilyen. És ez mitől alakul ki?
2008. okt. 11. 17:17
Nekem is ez van. Gyógyszertárban lehet kapni érfalerösítöt. Nem drága. Èrdemes megpróbálni.Ha szedem, nekem beválik. Nem nézek úgy ki, mint akit összevertek :)
2008. okt. 11. 17:16
Gyógyszert nem szedsz esetleg? A szteroidoktól például lehet.
1. Ani2
2008. okt. 11. 17:15
Mostanába vettem észre, h a lábamon vannak kék-zöld foltok, de arra nem emlékszem h vhol bevertem volna. Mitől lehet? Hallottam h a alacsony thrombocytaszámtól, de nekem az jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook