Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kedves Kecskemétiek! Hol vegyem meg a babadolgokat? fórum

Kedves Kecskemétiek! Hol vegyem meg a babadolgokat? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 31. 12:26
most látom,hogy mikor irtál ubi gondolom mindened meglett.
4. 80Noémi (válaszként erre: 1. - Ubika)
2009. aug. 31. 12:24

Szia ubi


Én a kislányomnak legtöbbszőr a babaturiban vettem ruhákat.A nagyon picik ugysem használják szét a ruhákat és olyanokhoz juthatsz hozzá amit itt boltban nemtudsz megvenni.A boltokban az árak meg a plafont verdesik.

3. mira_1232 (válaszként erre: 1. - Ubika)
2009. jún. 10. 18:44

Kedves Ubika!

Ha jó minőségű magyar termékeket szeretnél vásárolni akkor írj egy e-mailt a kincsembababolt@freemail.hu mert most kiárusítják az árukészletüket! Jó egészséget kívánok!

2. grety.25 (válaszként erre: 1. - Ubika)
2009. jún. 8. 19:34
Szia. Én kisruhákban ajánlom a Tescot,mivel elég jó minőségű anyagokból vannak,nem annyira drágán. Nem minden Tescos cucc Tescogazdaságos :) De tényleg! :)
2009. jún. 8. 18:56

Kedves Kecskemét közelében élők!


33 hetes teljesen tapasztalatlan kismama vagyok. Most eszméltem rá, hogy lassan ideje vásárolni...:) Gondoltam, mielőtt eszetlenül végigrohanom az üzleteket, begyűjtenék néhány hasznos tanácsot Tőletek, hol érdemes vásárolni... (babaruhák, kozmetikumok, babaülés stb.) minden, amire egy újszülöttnek szüksége van. Elsősorban nem az ár számít (azért nem Tesco gazdaságos vagy kínai cuccot vennék:), fontos, hogy jó minőségű dolgok legyenek, de nem korlátlan a keret:)))És Pestre sem rohangálnék, ha itt is annyiért meg lehet kapni... Szóval, adjatok hasznos tanácsokat egy kezdő kismamának!:)


Előre is köszi!


ubi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook