Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kedves 50 éven felüli 80 kiló fölötti tagok.Hogy sikerült lefogynotok? fórum

Kedves 50 éven felüli 80 kiló fölötti tagok.Hogy sikerült lefogynotok? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 14. 22:56

53 éves vagyok, 122 kg, három hónapja megvontam magamtól a kedvencem, a neskakaót, amitől annak idején gyors hízásba fogtam. Lényegében nem ért semmit a megvonás, illetve csokoládéval pótolom a kakaót. De nem is érdekel a dolog, nem is vagyok sikeres, de nem is érdekel.

Ha szabad férfiként hozzászólni.

2009. júl. 14. 14:10

[link]


Itt a Paul McKenna módszer fóruma, ha érdekel.


De azt még hozzá kell tennem, hogy diétázhat valaki szigorúan, betarthat mindent, sportolhat, de ha nem akarja szívvel-lélekkel a saját akaratából, saját belátása szerint a fogyást, tehát ha csak úgy csinálja, de nem akar TÉNYLEG lefogyni, nem lesz sikeres. Fegyelmezettnek kell lenni, de persze azért nem kell túlzásba vinni.

2. hidewatch (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. júl. 14. 14:07

Szia


A szobabicikli nem terheli meg annyira a szervezetet. Van ducitorna is, sokan ajánlják, vagy az úszás.

A sport nagyon fontos, ebben a korban a bőre már nem olyan rugalmas, ha sportol, sokkal szebb lesza bőre, és egy izmos test sokkal több kalóriát éget el még akkor is, ha csak fekszik az ágyon. Sport nélkül nem lehet tartós eredményt elérni szerintem.


Próbáljon meg lassan enni, sokáig rágni egy-egy falatot, és koncentráljon arra, hogy vajon éhes-e még. Az első jelre, amikor úgy érzi, hogy már nem éhes, hagyja abba az evést, függetlenül attól, hogy mennyi étel van még a tányérján. Ez egyébként Paul McKenna módszere, szerintem nagyon hatásos. Érdemes sok paradicsomot, paprikát, vagy bármilyen nyers zöldséget enni, natúr vagy fűszeres párolt vagy grillezett húsokat enni. És érdemes az evéseket napközbenre időzíteni, 17-18:00 után már ne nagyon egyen.

2009. júl. 14. 14:01

Sziasztok


Megint Eszembe jutott valami,és nagyon megköszönném,ha tudnátok nekem segíteni.Édesanyám 59 éves,és sajnos nagyon kövér,közel 100 kiló.Egészségügyi okokból is nagyon ajánlatos lenne neki lefogyni,de sajnos eddig sehogy nem sikerült,sajnos nagyon szeret enni,és a súlya miatt sajnos,nem nagyon tud tornázni sem.Nagyon Szépen Kérlek Benneteket,Ha van Valami ötletetek,hogy milyen módszerrel tudna lefogyni,írjátok meg nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook