Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
59082. Kajati
júl. 30. 18:18

Az emberek életéből csak az nő ki, aminek magját a múltban valahol elvetették."

(Szepes Mária)

59081. Kajati
júl. 30. 17:56

Életünk folyamán minden ember,olyan társra vágyik , aki szeret minket, szabad elhatározásból van velünk. Nem kényszer hatására, nem sajnálatból, nem szánalomból, mert ezek a kapcsolatok egy idő után felbomlanak. Tapasztalat, a saját életemből. Soha ne csapj be senkit, ne játszd meg, hogy szereted ,mert ez egy idő után visszaköszön a saját életedbe. Akkor tudod meg, tetteid súlyát, ,érzed át, mekkora fájdalmat okoztál, annak az embernek, aki egykoron szeretett téged. Úgy mondják, amit adsz, azt egyszer visszakapod.Nem tőle, akinek fájdalmat okoztál, hanem mástól. Így van, mint a jót, mint a rosszat egyaránt az Univerzum egy szeretet csomagként átadja! Mindent, amit valaha tettél másokkal. Ha tiszta szívből, őszintén szeretsz Valakit, enged szabadon, hogy az legyen, aki szeretne lenni ! Ha melletted érzi teljes, szabad embernek magát, mikor Önmaga lehet, nem kell megfelelnie semmilyen normáknak, elvárásoknak. Szabad akaratából akar életed része lenni, az a mindent betöltő boldogság. Ott tudod meg, hogy szeret, egy napon visszatér, elmond mindent, ami évek óta távol tartotta tőled. Ezzzel talán a bűnödért, amit elkövettél , elérkezett vezeklésed vége és boldog időszak jön el életetekre.

M.Melcsi

59080. Kajati
júl. 30. 17:54

A szeretet a Másik által válik igazán szeretetté benned. És amihez neked az idők végtelensége sem elég, ahhoz Neki elég egy pillanat. Az a pillanat, amikor meglát, felfedez, megérez, amikor szüksége lesz rád. Mindarra, ami benned van. Ami érték, ami szerethető. Aminek létezését így Ő fogja bizonyítani. A Másik. Aki létezik.

Csitáry-Hock Tamás

59079. Alessandro
júl. 30. 16:37

Az ember életében mindig akadnak olyan emberek, akik, ha akarjuk, ha nem, belopják magukat a szívünkbe.

/Maureen Lindley/

59078. Pipi57
júl. 30. 10:21

Szeresd

A mosolyodban ott bujkálok, mint egy megkésett álom az ébredés előtt...

milyen szép tud lenni tőle egy délelőtt.

Milyen messze tud futni tőle minden bánat,

pedig csak egy kicsit szélesebbre nyújtottam a szádat.

Volt egyetlen pillanat, ami megváltoztatott mindent egy perc alatt,

jött, és az élet más lett tőle...

nem látsz már borút, nem gondolsz a jövőre.

Add hát te is oda, hiszen olyan kevés kell a mának,

egy szó, egy mosoly, annak akitől ilyet várnak.

Nem kell ilyenkor azon töprengeni mit hoz a holnap,

Szeresd a mát, a pillanatot, amiben boldog vagy.

Léria Dipán

[link]

59077. cicaaa65
júl. 30. 07:33

" Ami fontos, azt csöndesen ébren kell tartani magunkban napról napra, egy pillanatra sem szabad elengedni. Egy napon valóság lesz! "

Popper Péter

59076. Annyka
júl. 30. 06:19

"A megbocsátás nem azt jelenti, hogy elnézed a másik ember viselkedését. Csupán azt, hogy nem vagy többé hajlandó magaddal cipelni a hozzá fűződő mérgező érzéseidet és gondolataidat."

Doreen Virtue

59075. Cilumiluci
júl. 29. 21:17

A leggyönyörűbb emberek azok, akik ismerik a kudarcot, a szenvedést, a harcot, a veszteséget, és megtalálják a kivezető utat a mélységéből. Ezekben az emberekben megvan a kellő megbecsülés, érzékenység és megértés az élet iránt, amely eltölti őket részvéttel, kedvességgel és szeretetteljes törődéssel."

Elisabeth Kübler-Ross

59074. gabikka
júl. 29. 20:56

"Tudnunk kell tétlennek lenni, ami korántsem lustaság. Az álmodozás felüdíti a fáradt gondolatokat, akárcsak az éjjeli eső az út letaposott füvét. Az álmodozás a gondolkodás vasárnapja." :)

Henri-Frédéric Amiel

59073. Kajati
júl. 29. 18:22

Ha mosolyt adsz, mosolyt kapsz.

Ha szereted magad, Téged is szeretnek.

Ha szereted az életet, az Élet is szeretni fog Téged!

Varga Zoltán

59072. Kajati
júl. 29. 18:22

A virágot a napfény fejleszti ki, az emberi lelket a szeretet.

Gárdonyi Géza

júl. 29. 16:34

˝Igazán attól fáj az ütés, kitől simogatást várnál, s nem adhatod vissza, mert rögtön belehalnál.˝

/Radnóti Miklós/

59070. Annyka
júl. 29. 12:22

"Nehéz megtalálni azt az ellenséget, aki a saját fejedben ütött tanyát."

Sally Kempton

59069. Zsókica21
júl. 29. 12:16

Az idő több mint a pénz, mert semmivel sem potolható. És bizony nagy dolog tud lenni a nagyságod is, de még nagyobb az emberséged.

“Menj, és légy ember!” Ajándékozz időt és figyelmet!

59068. Kajati
júl. 29. 11:07

Vágyakozás

Trudi

Szeretnék ellopni az évből egy napot

Csak érted, csak Neked és magamnak.

Szeretném érezni a tavasz illatát,

A nyári szellő símogatását,

Az ősz bágyadt sugarát,

A tél jeges fuvallatát

Egyetlen nappá duzzadt percben

Csak érted, csak Veled...

Szeretném érezni az arcod melegét,

Csak Veled lenni lélekben is egyetlen egyszer

Csak egyetlen nap.

Látni a mosolyodat mely csak nekem szól,

Azt érezni hogy csak engem ölelsz

Mindent kizárva, csak egyetlen egyszer,

Csak egyetlen nap.

Szeretném a napot, a holdat,.a csillagokat,

Csak érted lenni és önmagamnak.

Hátat fordítani a világnak, lerombolni a gátakat..

Szeretnék szeretni mint még soha,

Csak egyetlen egyszer, csak egyetlen nap.

Most szeretném látni az arcodat, akkor tudnám

Te akarnád e csak egyetlen egyszer, csak egyetlen nap.

59067. Annyka
júl. 29. 08:53

"A karma egyik legfőbb tanítása: oldd meg most a problémáidat, máskülönben később újra szenvedni fogsz miattuk, amikor megint elcseszed ugyanazt a dolgot."

Elizabeth M. Gilbert

59066. Kajati
júl. 29. 07:28

Tanulj meg vidáman várakozni. Egyél, igyál, élvezd a jelenedet, és ne rontsd el azzal, hogy türelmetlenül vársz valamit vagy valakit! Nem azért élsz, hogy túljuss valamin, hanem azért, hogy élj, és gyönyörködj a pillanatban. Lépj ki a mókuskerékből. Fújd ki magad... Minden vágyunk akkor szokott teljesülni, amikor már nem is vágyódunk olyan nagyon. Nem vetted észre? Amikor már nemigen kell - megkapjuk...

Müller Péter

júl. 28. 23:17

˝Amilyen mértékben növekszik benned a szeretet, olyan mértékben növekszik szépséged, mert a szeretet a lélek szépsége.˝

/Szent II. János Pál/

júl. 28. 20:26

"Egy álom csak egy álom, egészen addig, amíg úgy nem döntesz, hogy igazzá teszed."

Harry Styles

júl. 28. 20:25

"Az álom a legjobb bizonyíték arra, hogy nem vagyunk olyan szorosan a testünkbe zárva, mint ahogy az látszik."

Christian Friedrich Hebbel

59062. gabikka
júl. 28. 20:00

"A jó barátsághoz kell valami lelki rokonság. Nem a jellem, nem a világnézet, hit, közös eszme, műveltség vagy az érdeklődési kör az, ami igazán összeköt bennünket, hanem a lelki rokonság."

Müller Péter

59061. Kajati
júl. 28. 19:26

“Ami könnyen elérhető, az a felszínen csillog.

Ami érték, olykor fénytelen, és a mélyre kell ásni érte! Amiben a sokaság élvezetét leli, sivár és illanó gyönyörűséget kínál. Amiről én beszélek, az a felszínről nem látható, és bensődben derül.” (Seneca)

59060. andilaci
júl. 28. 16:04
Mi volt ne bánd, mi lesz ne várd, Szeresd amíg van és élj boldogan :)
59059. Alessandro
júl. 28. 15:57
Hidd el, hogy egyszer lesz valaki, aki úgy lát tökéletesnek, ahogy vagy. Aki senkire sem cserélne el, mert tudja, gyémánt van a kezében.
59058. Kajati
júl. 28. 15:56
Néha bele kell nyugodni, hogy valami nem a miénk, és azt nem szabad forszírozni sem párkapcsolatban, sem gyermekáldásban, sem sikerben, sem karrierben, s főleg nem a hatalomban.
59057. Lolita63
júl. 28. 15:08

Tarts ki! Semmi sem állhat az utadba, ha elég kitartó vagy. A tehetség nem elég. Láttunk már elég tehetséges embert, akik nem vitték semmire. Lehetsz zseni, de a meg nem értett zseni elcsépelt fogalom. A tanulás sem elég: a világ tele van lecsúszott lángelmékkel. Csak kitartással és céltudatossággal viheted valamire.

Calvin Coolidge

59056. Kajati
júl. 28. 14:52

Mondd azt, hogy sohase féljek,

Mondd azt, a tűz el nem éget,

Mondd azt, hogy semmi se fájhat,

Mondd azt, hogy vársz, míg megtalállak.

Hazudj még nekem.

Mondd azt, hogy ezerszer élek,

Akkor is értesz, ha nem beszélek.

Mondd azt, hogy senki se bánthat,

A sötétben senki se láthat.

Hazudj még nekem!

Mondd azt, hogy igaz volt minden,

Minden szó, amit elhittem,

Meleget hozz, hogyha fázom,

Szeress úgy, ahogy kívánom.

Hazudj még nekem!

Engedj közelebb,

Engedd, hogy én is ott legyek,

Látni akarom, és érezni azt, amit lehet

Égjen a tűz, engedd, hogy meglássalak,

Hogy ha fáj, ne mondj igazat.

Mondd azt, hogy sohase féljek,

Mondd azt, a tűz el nem éget,

Mondd azt, hogy semmi se fájhat,

Mondd azt, hogy vársz míg megtalállak.

Hazudj még nekem!

Mondd azt, hogy igaz volt minden,

Minden szó, amit elhittem,

Meleget hozz, hogyha fázom,

Szeress úgy, ahogy kívánom.

Hazudj még nekem!

Engedj közelebb,

Engedd, hogy én is ott legyek,

Látni akarom, és érezni azt, amit lehet

Égjen a tűz, engedd, hogy meglássalak,

Legyen úgy, ahogy nem szabad.

59055. Kajati
júl. 28. 13:35

"Az álmodás... mindig kell... Ha boldogok vagyunk, azért, hogy boldogságunk még színesebb, szebb, gazdagabb legyen, s ha boldogtalanok: azért, hogy legalább addig, amíg álmodunk, ne gondoljunk a boldogtalanságra. (...) Az álom a szárny, amellyel átrepülünk a lét szakadékai felett."

(Bozzay Margit)

59054. Kajati
júl. 28. 13:07

Minden órának szakítsd le a virágát, találd meg minden percben a szépet, a kellemest, az örömet adót, s a többiről igyekezz elfeledkezni, vesd ki az agyadból a gondot, élvezd a percet, amíg élvezheted, hiszen ki tudja, mi vár rád holnap, s egyáltalán, megéred-e a holnaputánt?

Szilvási Lajos

59053. Kajati
júl. 28. 08:31

Amikor cipelsz egy érzést és úgy érzed nehéz... tedd le nyugodtan annak a lába elé, aki miatt cipeled.

Ezek után ő fogja tovább vinni.

Léria Dipán

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook