Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


649. Rika1
2007. jan. 24. 05:04

Az szeret,aki az utadba nem áll.

Az szeret,aki tudja,ha menni muszály.

Az szeret,aki majd elenged téged.

Az szeret,aki könnyezve ért meg.

648. 93a74b44ea (válaszként erre: 646. - Virgo)
2007. jan. 23. 21:59
szó sincs róla...egy sort se tudnék...:)
2007. jan. 23. 21:53

Játék az élet, rosszul megkevert

Kártyákkal, gonddal és bajjal teli

Szerencsejáték, hol a vak esély

Uralkodik.

(Lope de Vega)


Színház az egész világ,

És színész benne minden férfi és nő...

(Shakespeare)

646. virgo (válaszként erre: 605. - 93a74b44ea)
2007. jan. 23. 13:53
Nagyon szép dolgokat találtam az idézeteid között.Sajnos némelyeknél nem tüntetted fel a szerzőt.Esetleg Te magad írtad?
645. virgo
2007. jan. 23. 10:47

Bocs!

Benne maradt a reklám!:-)))

644. virgo
2007. jan. 23. 10:45

Gabriel Garcia Marquez jó tanácsai különböző élethelyzetekre,mint szeretet,szerelem,barátság,bánat. Olvassátok el és szívleljétek meg!!Érdemes!!


jótanács...



...az Élethez. Gabriel Garcia Marquez röviden és egyszerűen megmondta a "frankót"...


1. Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért, aki én vagyok melletted.


2. Senki sem érdemli meg a könnyeidet, aki pedig megérdemli, az nem fog sírásra késztetni.


3. Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével.


4. Az igaz barát a kezdet fogja és a szívedet simítja.


5. Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya, amikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.


6. Sose felejts el mosolyogni! Még akkor sem, amikor szomorú vagy. Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba.


7. Lehet, hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted magát a világot.


8. Ne vesztegesd idődet arra, aki nem tart téged érdemesnek arra, hogy veled töltse!

Figyelmedbe ajánljuk még:

Hogyan legyünk pontosak? (cikk)

Miért van PMS? (cikk)

Erősítsd női energiáidat! (cikk)

Tudod-e az Advent jelentését? (tudásbázis)

Van halál-kultúránk? (tudásbázis)

Miért divat a kóros soványság?Ez eddig egyetlen korszakban sem fordult elő. (tudásbázis)


9. A sors talán azt akarja, hogy sok nem megfelelő emberrel találkozz, mielőtt megismered az Igazit, hogy mikor ez megtörténik, igazán hálás legyél érte.


10. Ne sírj, mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént!


11. Mindig lesznek emberek, akik meg fognak bántani, tehát nem szabad feladnod a hitet! Csak légy óvatos!


12. Légy jobb ember , és tudd, hogy ki vagy, mielőtt valaki újjal találkozol, akitől azt reméled, hogy ismer téged!


13. Ne küzdj túl erősen! A legjobb dolgok váratlanul történnek!


+ egy jótanács, ha esetleg elhagytak...


Isten azért vesz el Tőled valakit, hogy adjon helyette egy jobbat.



A cikket felvitte: virgo

2007. jan. 23. 06:59

Már azt se tudom,hogy mi vagyok és mit teszek.


Wolfgang Amadeus Mozart-Figaro

642. 93a74b44ea (válaszként erre: 639. - Cb6b0c49f1)
2007. jan. 21. 13:39
Megvettem épp a múlt héten, de még nem kezdtem neki (részleteket persze ismerek belőle).
641. piccur
2007. jan. 21. 13:17
Mindig van másnap, és az élet lehetőséget ad nekünk arra, hogy jóvátegyük a dolgokat.De ha tévedek és csak a mai nap van nekünk szeretném elmondani neked mennyire szeretlek és hogy sohasem felejtelek el
640. piccur
2007. jan. 21. 13:16
Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted.”
2007. jan. 21. 13:15
Márai: Füves könyv - teljes :-)
2007. jan. 21. 13:14

"Tudni kell, miért történt mindez? S hol a határ ember és ember között? Az árulás határa? Ezt kellene tudni. S még azt is, mi az én bűnöm mindebben?..."


Márai

2007. jan. 21. 13:12

"...a veszélyben mindig van vonzás és igézet is.Mikor a sors valamilyen formában közvetlenül személyiségünkhöz fordul, mintegy néven szólít meg, a szorongás és a félelem alján mindig sugárzik egyfajta vonzás, mert az ember nemcsak élni akar, mindenáron, nem, az ember teljesen meg akarja ismerni és el akarja fogadni sorsát, mindenáron, még a veszély és pusztulás árán is."


Márai

636. piccur
2007. jan. 21. 13:09
Lehet hogy te csak egy valaki vagy a világon, de van akinek te jelented magát az egész világot.
2007. jan. 21. 03:49

"Imadkozom azokert, kiknek szive vad, de ketrecbe van zarva"

(Tennessee Williams)

634. Rika1
2007. jan. 21. 03:41

Mindig várok rád, míg van

elég erő a szivemben, soha

nem adom fel, ne is kérd,ezt

nem teszem, mindig harcolok

érted, küzdeni fogok, míg

bírja a szivem, nem adom fel,

hiszen mindig küzdeni kell.

2007. jan. 21. 00:02

"Én ugyanúgy árva vagyok, mint te, … tudom, milyen érzés, szüleim meghaltak időnek előtte. Ráadásul nekem barátaim sincsenek, tudniillik gyerekkoromban sokfelé laktam. Később se tudtam barátokra lelni. Ebben a mostohaapám foglalkozásával és aztán az enyémmel járó sok költözés is szerepet játszhatott. Magyarországon sem sikerült kapcsolatokra szert tennem. Bizonyára velem van a baj, az emberek nem találnak rokonszenvesnek. Sokáig igyekeztem ezen változtatni, módosítottam a viselkedésem, a ruházatom és a beszédmodorom, még egy személyiségfejlesztő tanfolyamra is beiratkoztam, de aztán megértettem, hogy minden hiába, az ember nem bújhat ki a bőréből. Azért örvendeztem olyan nagyon, amikor a barátságoddal megtiszteltél. Hiányzol."

Vámos Miklós: A New York-Budapest metró

2007. jan. 21. 00:01

"Megtanultam, hogy várni a legnehezebb, és szeretnék hozzászokni, tudni, hogy velem vagy akkor is, ha nem vagy mellettem.”

Paolo Coelho: Tizenegy perc

2007. jan. 21. 00:00

„... megállapította magában, hogy az őrületbe kergeti ez a nő, de ő már képtelen meglenni e nélkül a szenvedés nélkül.”

Paolo Coelho: Tizenegy perc

2007. jan. 20. 23:27

Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.


A bánatomat italba akartam fojtani, de tud úszni az a bestia.


A sportot sose késő elkezdeni, úgyhogy én még várok..


Én már nem hiszek semmiben! A múltkor is bementem egy ajtón, amire az volt írva, hogy NŐK, de csak budi volt.


Szeretem az extrém sportokat, mert közben rengeteg új barátot ismerek meg: mentősöket, balesetiseket, gyógytornászokat és kedves embereket, akik kihívták a mentőket!!!


A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék.


Már régóta keresek egy frappáns rövidítést a klubunkhoz, de sehogy sem találok, a neve : Fiatal Alkoholisták Szövetsége... Tud valaki egyet?


Te egy akkora paraszt vagy, hogy a házatokban nincs is a székeken háttámla, hogy mindenhová le tudj ülni a permetezővel!


A kisfiúk ugyanazon okból vesznek Kinder tojást, mint amiért a férfiak vásárolnak női fehérneműket. Nem igazán a termékre van szükségük, inkább a meglepetésre, ami bennük van...


Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivírus...


A rasszizmus mindenütt jelen van... A zongora fekete billentyűi rövidebbek!


Aki az életet tréfának tartja, az gondoljon a poénra is.


Sose nézd meg a víz mélységét két lábbal


A férfiak azért alszanak el gyorsan szex után, mert előtte fél éjszakát könyörögnek érte.


A szenilitásban az a legjobb, hogy saját magad elöl dughatod el a Karácsonyi ajándékokat.


Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van...


Honnan tudja egy vak, hogy végzett a feneke kitörlésével?


A szemezés nem mindig működik, már csak annál az egyszerű oknál fogva sem, hogy a nők szeme nem a mellükön van


Ön dönt, iszik vagy vezet! De egyszerre a hármat ne csinálja!


Az én anyósom olyan, mint a húsvéti tojás. Erősen festett és előbb-utóbb összetöröm!


Ne feledd: ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd


Semmi probléma a munkahelyi szexuális életemmel. Egész nap baszogatnak és szopok.


Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé.


A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok.


Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja:

1. Ki találta fel a munkát?

2. A többiek miért nem verték agyon?


A régész az az ember, akinek a karrierje romokban hever.


Én már csak úgy vagyok a munkakedvvel, mint az egyszerű lány a szombati buli után. (vagy megjön vagy nem...)


Az ember életének egyharmadát tölti emeletes marhaságok olvasásával. Ez volt a mai adag...:))

2007. jan. 20. 22:59
"Rengeteg érzés kavaroghat bennünk. Egy érzés, ami kitölt. Egy érzés, lehet jó vagy rossz, de az enyém. Egy érzés, amiben jó elmerülni- vagy amitől menekülnék, de nem tudok. Egy érzés, ami mond valamit. Egy érzés, amit jó lenne megosztani másokkal... Amit talán meg is értenek. Talán..."
628. casarel
2007. jan. 20. 16:51
,,Megcélozni a legszebb álmot,kinevetni a világot,gyüjteni a barátságot,mindig szeretni és remélni, így érdemes a földön élni!"
627. Rika1
2007. jan. 20. 16:48

Az életet véges végig együtt kell leélni,

úgy válik el, mit ér a nő és a férfi.

Jót és rosszat megosztani, kacgni és sírni

a szerelem dal, melyet együtt kell megírni.

2007. jan. 20. 15:31

Bocsásd meg, nekem azt, hogy szeretlek,


s, ha méltatlannak találsz - felejcs el!


A szívem hiába is vérzik,


megérteni mégsem tudom,


mi is az én hibám!?


Ritkán szerettem embert igazán,


de ahogy Téged szeretlek sem az én hibám.


Rejtély az élet, és néha nem is érted,


mi, miért is történik velünk meg.


De a szívednek parancsolni nem lehet.


Sajnálom velem megtörtént, ez az igazság.


Fiatal voltam, szeretni tanultam


vétkeztem is az utam során.


Mikor kimondtam az igent,


nem tudtam még akkor,


milyen is az igaz szerelem.


Ma már tudom!


Sohasem egyformán szeretünk.


A szerelem pedig, egy gyors villámcsapás!


Mikor csap le sohasem tudhatod,


csak a lelked fáj, de az nagyon.


- És nincsen tovább!


Életed sincs, csak próbálsz élni a pillanatnak!


De menni, menni kell tovább!

625. 93a74b44ea (válaszként erre: 619. - Romlás Virága)
2007. jan. 20. 12:56
Ez az egyik kedvencem...
2007. jan. 20. 12:55

"Istennők vagyunk, vagy lábtörlők? Annak születünk, vagy azzá válunk? Netán azzá tesznek? Tiltakozzunk, avagy hagyjuk?

Hányszor megkapjuk, de hányszor, hogy a nőknek a kemény férfi kell, a gonosz, a csibész. Ellenkezünk, aztán pedig mégis. Jóra vágyunk, rosszat kapunk, ahhoz ragaszkodunk, azzal vívunk, magunk ellen. Sokszor. Mint egy küldetés. Mindenképp elgondolkodtató, hogy vannak nők, akik akkor lepődnek meg, ha jót kapnak... Valami igencsak átértékelődött. Fenyegetően. Ész és érzelem összeférhetetlen."

2007. jan. 20. 12:55
Köszi Rika :)
2007. jan. 20. 11:40
Halk iszonyattal vonz a messzi távol, érzem, hogy vágyom már e ködvilágra, hol csöndes árnyak lágy karjukba zárnak. /Heinrich Heine/
2007. jan. 20. 10:06

Ha erre jársz

és sírni látsz,

ne mondj semmit,

hisz nem tudod mi bánt.


Ha földön fekszem

s Te rám találsz,

ne mondj semmit,

nem tudud mi fáj.


Ha szárnyszegetten

melletted zuhanok alá,

ne mondj semmit,

csak menj tovább.

2007. jan. 20. 10:05

Én vagyok a szelíd őszi eső.

Ne állj zokogva síromnál;

Nem vagyok ott.

Nem alszom.

De ott vagyok az ezer szélben, mi fú.

Én vagyok a gyémánt csillogás a havon.

Én vagyok a napfény az érett gabonán.

Én vagyok a szelíd őszi esőline Amikor felébreszt a reggeli zsivaj,

Ott vagyok minden hangban veled,

A csendesen köröző madár szavában, de én

vagyok a csillag is, mely rád süt az éjszakában.

Ne állj hát zokogva síromnál;

Nem vagyok ott.

Nem haltam meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook