Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


2010. júl. 16. 05:27

"Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs".


(Harcosok klubja )

7457. csirike57
2010. júl. 16. 05:25

Csitt.

A nád susog. "Várj egy kicsit".

Imádom őt. A szél sivít.

Úgy várom. Ám nincs senki itt.

Csitt.

(Daini no Szanmi)

7456. Gretaa
2010. júl. 16. 00:55
"Amit szívedbe rejtesz,szemednek tárd ki azt,amit szemeddel sejtesz,szíveddel várd ki azt."
2010. júl. 15. 22:13
“Létének törvénye határozza meg minden embernek, hogy hol tart életútján: a gondolatai, amelyeket jellemébe épített, juttatták oda, és életének rendszerében nincs egyetlen véletlen rész sem, hanem minden egy tévedhetetlen törvény működésének eredménye. Egészen addig, amíg egy ember magát külső körülmények teremtményének tartja, sodródni fog a körülményekkel; de amint ráeszmél, hogy ő teremtő erő, és képes rendelkezni lényének rejtett talaja és magjai felett, amelyekből a körülmények kifejlődnek, saját maga irányítója lesz."
2010. júl. 15. 21:08
Mit jelentek? Talán csak egy lányt… Talán A lányt…Talán egy barátot… Talán egy régi szerelemet…Talán a múltat… Vagy esetleg a jövőt… Esetleg a szerelemet… Talán egy ismerős figurát… Talán a legnagyobb ellenséget… Talán azt, akit csak gyűlölni tudsz… Talán azt, akit a legjobban szeretsz… Azt, aki fájdalmat okozott Neked… Azt, aki mindig melletted van… Azt, aki nem szeretett…Lehet, hogy egy komoly nőt… Vagy csak egy szeleburdi kislányt… Mindenkinek mást jelentek.
2010. júl. 15. 20:58
Ahogy lassan felnövünk,megtanuljuk,hogy az az ember is (akitől nem is várjuk) okozhat csalódást. Összetörik majd a szíved, talán több,mint egyszer..és napról-napra nehezebb lesz. Te is összetöröd majd másokét,szóval emlékezz majd, hogy neked milyen érzés volt! Harcolni fogsz a legjobb barátaid ellen..sőt,előfordulhat, hogy beléjük is szeretsz. Az új szerelmed vádolod majd egy régi hibái miatt. Sírsz majd,mert az idő túl gyorsan telik,és elveszítesz valakit,aki közel állt hozzád.Épp ezért készíts túl sok fényképet, nevess túl sokat és szeress úgy,mintha sosem bántottak volna: mert minden 60 másodperc,amit szomorúan töltesz,az egy perc boldogság..amit már sosem kapsz vissza!
2010. júl. 15. 20:27

"Mennyire ismerjük a jövőnket? S főleg, hogy mennyire formáljuk mi magunk, s mennyire alakítják a külső körülmények életünk eseményeit.

Mi az, amit hoztunk magunkkal, s mi az, amit varázshatalmunkkal mi magunk idézünk meg?

Meddig van eltervelve a sorsunk?

És mennyire ronthatjuk el az életünket?"


/ Müller Péter: Gondviselés /

2010. júl. 15. 20:13

"Ne győzzön le a gonosz, de jóval győzz a gonosz felett."


(Biblia)

2010. júl. 15. 20:09

Félek a haláltól, de nem akarom elszalasztani az életet. Félek a szerelemtől, mert olyan dolgok kapcsolódnak hozzá, amiket emberi ésszel nem lehet fölfogni: hatalmas a fénye, de az árnyéka megrémiszt.


Paulo Coelho

7449. alexandracska83 (válaszként erre: 7446. - B7086b1501)
2010. júl. 15. 17:06
Tetszik:)
2010. júl. 15. 13:56

Kerül amibe kerül, a harcot megharcolom, egyet már biztosan tudok, hogy soha fel nem adom!

Húz, húz, húz a partra, te csak ússz, ússz mindent beleadva!..

2010. júl. 15. 11:51

A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. S ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen.

Stephen King

2010. júl. 15. 11:48

Most tanultam meg, hogy nem arra kérem Istent, hogy teljesítse azt, amit én elterveztem, hanem hogy segítsen megérteni, mi az értelme annak, amit ő tesz velem.

Wass Albert

7445. krisz7109
2010. júl. 15. 11:10
"Életed során megszerezhetsz bármit, amit csak akarsz, ha elegendő embernek segítesz abban, hogy valóra váltsa az álmát!'
7444. b7086b1501 (válaszként erre: 7437. - Csirike57)
2010. júl. 15. 10:40
ez nagyon igaz,sajnos tapasztalatból tudom!:(
2010. júl. 15. 10:37

"Tartsd szem előtt, hogy az emberek változnak, de a múlt nem. "

(Becca Fitzpatrick)

2010. júl. 15. 10:24
"Az álmok lényegében olyan vágyak beteljesülését fejezik ki, amelyek túl fájdalmasak vagy bűntudatot ébresztenek ahhoz, hogy tudatosan szembenézzünk velük..."
7441. csirike57
2010. júl. 15. 08:19
Igazi arcunk szemmel nem látható. Csak szívvel, néha. (Müller Péter)
2010. júl. 15. 05:30
"Akinek nincs tehetsége a hazudozáshoz, jobban teszi, ha tisztességes marad." (!!)
7439. csirike57
2010. júl. 14. 21:46

- De én nem akarok elbúcsúzni tőled.

- Hát nem érted? Pontosan ez bizonyítja, hogy igazam van. Fontosabb vagy nekem, mint én neked, mert én meg tudom tenni... - Megrázta a fejét, szemlátomást küszködött.

- Ha az a helyes, hogy elbúcsúzzunk, akkor én inkább magamnak okozok fájdalmat, mint hogy neked ártsak, nehogy veszélybe sodorjalak.

Stephenie Meyer

7438. csirike57
2010. júl. 14. 21:42
A bolond kibeszéli a szívét, a bölcs viszont a szívével beszél. (Benjamin Franklin)
7437. csirike57
2010. júl. 14. 21:35
Igazi csókot akartam, olyat, amire érdemes visszaemlékezni, de rég megtanultam, hogy ne legyenek elvárásaim a búcsúkkal kapcsolatban. Nincs rájuk garancia, és nem is ígérte meg őket senki. Már az is szerencse, sőt áldás, ha az embertől egyáltalán elbúcsúznak. (Sarah Dessen)
7436. Gretaa
2010. júl. 14. 20:44
"A kutya a legvarázslatosabb állat!"
2010. júl. 14. 20:36

"A boldogságot nem lehet ajándékba kapni,

Egyetlen titka:adni, mindig csak adni.

Jó szót, bátorítást,mosolyt, hitet,

És sok-sok önzetlen, tiszta szeretetet" /Goethe/

2010. júl. 14. 19:43
"A szív szeret az ész tudja nem lehet. Így ketten örök ellenfelek. Az ész már lemond a szív még remél ám hiába az okos ész, az érző szív ezerszer többet ér!"
2010. júl. 14. 19:42
Álmodj nagyot, különben kicsi maradsz!
7432. csirike57
2010. júl. 14. 18:46
Mindig legyen időd nevetni, mert ez a lélek legszebb zenéje.
7431. csirike57
2010. júl. 14. 18:45

A tapintat azt jelenti, hogy olyannak írsz le másokat, amilyennek látják magukat.


Abraham Lincoln

7430. csirike57 (válaszként erre: 7411. - Lolita63)
2010. júl. 14. 18:34
Nagyon igaz!:(
7429. csirike57
2010. júl. 14. 18:30
Milyen közel állnak egymáshoz: adni - kapni, ajándékozni - elvenni, tisztelni - megalázni, odafigyelni - elvárni, elengedni - kényszeríteni, megbocsátani - haragudni, megbízni - gyanakodni, együtt érezni - közönybe burkolózni, hinni - kételkedni... A választani tudás az igazi tudás. A jó ember ritkán téved.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook