Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kedvenc filmes idézetek fórum

Kedvenc filmes idézetek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2016. ápr. 15. 21:12

Jonathan Mardukas:


"Nem tudom ettél -e már olyat. Nagyon finom. Úgy hívják Lyoni krumpli. Semmi különös. Krumpli gerezdek olajban kisütve. A plusz csak az, hogy hagyma is van az olajban. Azzal együtt sül. És ettől isteni jó lesz. Köretnek remekül illik, mit mondjak marhaszelethez, pörkölthöz, de hamburgerhez, cheeseburgerhez is, szóval majdnem mindenhez. Ez csak onnan jutott eszembe, hogy gondoltam együtt beülhetnénk valahová, kipróbálhatnánk ezt a Lyoni krumplit és én is ehetnék..."


Jack Walsh:


"Na idefigyelj te Isten átka! Nem szívesen ismétlem magam, de most már kuss legyen!"


Jonathan Mardukas:


Ha nem, hát nem! De nem tudod mit veszítesz... Én csak azért hoztam szóba mert szerintem nem rossz ötlet és...


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 3. 00:48

"Apa! Már megint átb*sztak az oroszok! Vizet adtak benzin helyett!"


/Macska-jaj/

2016. ápr. 3. 00:47

"- Apánk lát fent az égből!

- Nem is lát, be van borulva!"


/Macska-jaj/

2016. ápr. 3. 00:47

"És olyan elegáns, mint egy vámpír!"


/Macska-jaj/

2016. ápr. 3. 00:46

"Miért nem nősülsz már meg, ha ilyen szépen kéri?"


/Macska-jaj/

2016. ápr. 3. 00:45

"Pálinkáspohárba adod neki a viszkit? Sajnálod tőle, me' cigány?... Nekem nincsenek faji előítéleteim, B*ZMEG!!"


/Macska-jaj/

2016. ápr. 3. 00:43

"Fúj, ez víz!"


/Macska-jaj/

2016. ápr. 3. 00:42

"Apád szeret téged, te meg le se szarod."


/Macska-jaj/

2016. ápr. 3. 00:42

"Egy bolgár haverom azt mondta egyszer, ha nem tudsz valamit megoldani pénzzel, oldd meg sok pénzzel!!!"


/Macska-jaj/

2016. márc. 9. 20:55

"Sikerülni fog! Aki hisz magában, annak minden sikerül!"


/A rajongó/

2016. febr. 27. 20:45
"Hasítsd szét a fát,és én ott leszek.Emeld fel a követ,és megtalálsz."
260. ina87
2016. febr. 27. 20:11
örrökè az enyèm örroke a tièd orrokè a miènk
2016. febr. 21. 10:15

"Tudod, igazság szerint néha én is félek egy kicsit. Amikor a ringben vagy, keményen küzdesz. Néha úgy fáj a karod, hogy alig tudod felemelni. Ilyenkor azt gondolom, bárcsak állon vágna végre az a másik, hogy ne keljen éreznem semmit. De aztán előjön a másik éned, aki nincs úgy betojva. Ez a másik éned az, aki még többet akar. Kibírni még egy menetet, mert ha kibírsz még egy menetet, amiről azt hitted nem bírod ki, az adja az élet igazi értelmét."


/Rocky 4./

2016. febr. 21. 10:14

"Semmi sem igaz, ha az ember nem hisz magában. És én már nem tudok hinni magamban, érted? És ha a bunyós nem hisz magában, vége van! Mindennek vége!"


/Rocky 3./

2016. febr. 21. 10:13

"Tudod, azon gondolkodtam, hogy nem az a dolgom hogy húst cipeljek, és nem is az, hogy reklámokban bohóckodjak. Az a dolgom hogy bunyózzak."


/Rocky 2./

2016. febr. 19. 22:56

"Az ég kék,a víz nedves,a nők titkolóznak"


/Az utolsó cserkész/

2016. febr. 18. 23:27

"Vannak akik azt mondják hogy a félénkség betegség, de engem csöppet sem zavar."


/Rocky/

2016. febr. 18. 23:23

"Ha megvan az egyensúlyod, veszélyes bunyós vagy, érted?"


/Rocky/

2016. febr. 18. 23:22

"Ha rendes emberekkel járnál, akkor rendes barátaid lennének. Rongy alakokkal járkálsz, hát rongy barátaid vannak. Ha bunkókkal vagy, bunkók a barátaid is. Tiszta sor. Logikus."


/Rocky/

2015. ápr. 27. 01:14

"Idefigyelj, a kölyök kétszer olyan erős mint te, de te ne törődj vele! Csak bízz magadban, jól van? Bízz magadban!"


/Túl a csúcson/

2015. ápr. 27. 01:12

"Ha valamit el akarsz érni, tenned kell érte, küzdened kell érte."


/Túl a csúcson/

2015. ápr. 27. 01:10

"Tudod mért kaptál ki az előbb? Mert magadat győzted le! Hagytad hogy legyőzzenek!"


/Túl a csúcson/

2015. ápr. 27. 01:05

"Egyet ne felejts el! A világon semmit nem adnak ingyen, ezt ne feledd! Csak azt tedd, ami neked a legjobb. Soha ne tégy mást, érted?"


/Túl a csúcson/

2015. jan. 24. 21:27

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a MA adomány. Becsüld a jelent, mert jót jelent!"


"Elméd, mint a víz, ha felbolygatják, nagyon zavaros lesz; de amikor lecsillapodik, akkor a válasz önmagától megmutatkozik."


"Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt."


"El kéne engedned azt, ami a múltban volt, mert már nem számít. Az egyetlen, ami számít, hogy most mit választasz."


"A győzelem igazi útja, ha megleled ellenfeled gyengéit és azokkal bünteted meg őt. Hogyha ellene fordítod saját erejét, amíg végül veszít, vagy feladja."


"Nincs "jó" vagy "rossz" hír, csak HÍR van!"


"Nincsenek véletlenek!"


"Ebből a magból barackfa nő ki. Akarhatsz te almafát vagy narancsot, de ebből barack lesz!"


"Muszáj hinned!"


"Egy igazi harcos nem adja fel!"


"Oogway itt tárta fel a koncentráció és a harmónia titkait. Itt született meg a Kung Fu!"


"Nincsen titkos összetevő! Csak TE vagy!"


/Kung Fu Panda/

2014. dec. 7. 00:58

"Héjj! Dobod el, de rögtön!! Tudhatod hogy koporsószög! Nem mondták az iskolában hogy a dohányzás káros az egészségre, meg ezt a sok süket szöveget?" (cigivel a szájában)


/Ford Fairlane kalandjai/

2014. dec. 7. 00:54

"Látod ezeket? Cserkészlányok! Teli tömtem a bukszájukat!"


/Ford Fairlane kalandjai/

2014. dec. 7. 00:52

"Az egyetlen nő akivel gyöngéd tudok lenni. (monológ)


- Vaú, Vaú, Vaúúú!!!


- Ugatsz mint egy idegbajos rendőrkutya!


- Mért nem vagyok ott???! Egész éjjel fent voltam és francia szendvicset ettem!! Haúú!


- Na neeem, ez csak humor volt! "Dolgoztam", képzeld!!


/Ford Fairlane kalandjai/


:))

2014. dec. 7. 00:33

"Eszem, f*szom megáll!"


/Ford Fairlane kalandjai/

2014. dec. 7. 00:32

"Johnny volt az egyetlen, aki nálam is gusztustalanabb tudott lenni. Sráckorunkban gusztustalansági versenyeket rendeztünk. Kiköhögtem egy rakás turhát az asztalra, mire ő: "kezdőtől nem rossz", és fogott egy szívószálat..."


/Ford Fairlane kalandjai/

2014. dec. 7. 00:31

"Nézd, Jazz! Elegem van a menő klubokból, a menő kocsikból, a menő csajokból. Elegem volt a sok jóból. Téged akarlak!"


/Ford Fairlane kalandjai/

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook