Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kedvenc filmes idézetek fórum

Kedvenc filmes idézetek (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. jan. 29. 15:29

"Manapság az ember írhat új appot, lehet blogger, nyithat webshopot. De ha DJ akarsz lenni, egy számmal kezdődik minden. És ha az kellően igazi, és őszinte, és belegyúrtál mindent, amit átéltél, ahonnan jöttél, akiket ismersz, a történetedet, akkor van rá esély, hogy létrejön a kapocs másokkal. És lehet, hogy ez nyit meg elötted minden kaput."

(Miénk a világ c. film)

2018. jan. 29. 15:27

Nem lesz könnyű, iszonyú nehéz lesz. Minden nap meg kell küzdenünk, de én erre vágyom, mert akarlak téged mindenestül, örökre, együtt, minden nap.


Szerelmünk lapjai

2018. jan. 28. 09:55

Mi van lányok, rövid a szoknyátok?

Lehúzhatom?

Nem azt:)

Az ablakot!


Sose halunk meg (Gyuszi bácsi)

2018. jan. 25. 16:12

"Ha a kéket veszed be; a játszmának vége. Felébredsz majd az ágyadban, hiszel, amit hinni akarsz. Viszont, ha a pirosat; maradsz Csodaországban, és én megmutatom, milyen mély a nyúl ürege."


Mátrix

2018. jan. 24. 21:26

"Magunk teremtjük a félelmet. A félelemnek egyetlen lakóhelye van: a jövőbe tekintő gondolatunk. Amitől félünk, üres fantáziálás, olyan dolog, ami nem létezik az adott pillanatban, ami nincs, és ha nem akarjuk, nem is lesz. Tehát a félelem csak elmezavar... nem tévesztendő össze a veszéllyel. A veszély az valós, a félelem az rajtunk múlik."


A Föld után (Will Smith)

2018. jan. 1. 23:16

Boldognak szeretném látni. Nem számít, hogy kivel vagy hogyan. Találjon valakit, aki megbecsüli, és úgy szereti, ahogy nekem kellett volna. Találjon valakit, aki úgy látja őt, ahogy most én.

(A Minden6ó)

2018. jan. 1. 23:12

Ne higgy annak, aki azt mondja, nem vagy rá képes! Ha van egy álmod, ne mondj le róla! Ha valaki nem tud valamit, azt szeretné, ha te sem tudnád. Ha akarsz valamit, tegyél érte!

(A boldogság nyomában)

2017. nov. 23. 13:48
Haljon meg szerdán!
2017. nov. 22. 16:18
"Gazsi bácsi lótetű!"😂
2017. szept. 27. 19:17
Nem mondom, hogy nem tudok nélküled élni, mert tudok, csakhogy nem akarok.
2017. szept. 14. 09:43
" ugy, hgy en meg siralyul tudok...." 😄
290. ina87
2016. aug. 24. 16:57
az alázatos könnyű léptekkel jár a bölcsesség útján.
2016. júl. 2. 15:36

"A játék, az nem játék!"


/És megint dühbe jövünk/

2016. júl. 2. 15:35

Nynfus: "Csak azt szeretném tudni, hogy csinálod hogy mindig nyersz?"


Johnny Firpo: "Egy egész árvaház imádkozik értem."


/És megint dühbe jövünk/

2016. júl. 2. 15:31

"Hol az a hupikék szemű?"


/És megint dühbe jövünk/

2016. júl. 2. 15:15

"Tudod, abba vakult bele hogy agyba-főbe verték."


/És megint dühbe jövünk/

285. Zsejke
2016. ápr. 15. 23:06

“The sea's only gifts are harsh blows, and occasionally the chance to feel strong. Now I don't know much about the sea, but I do know that that's the way it is here. And I also know how important it is in life not necessarily to be strong but to feel strong. To measure yourself at least once. To find yourself at least once in the most ancient of human conditions. Facing the blind death stone alone, with nothing to help you but your hands and your own head.”

― Jon Krakauer, Into the Wild

2016. ápr. 15. 22:53

Eddie Moscone: "Ide hallgass Jack! Vissza kell érned vele és már csak két és fél napod van hátra, különben lőttek félmillió dollárunknak, hogy törjön el a tököd, te hülye!"


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 22:46

Jack Walsh: "Szóval letagadtad hogy pilóta vagy! Akkorát rúgok a valagadba, hogy elszállsz gép nélkül is! Elmesélem milyen kávézót nyitok, ha majd leadtalak a sitten és megkaptam a százezret! Érdekel mi?!"


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 22:40

Jonathan Mardukas: "Jack, maga felnőtt ember, nem mondd olyasmit amit nem akar!"


Jack Walsh: "Látja ebben igaza van, most is azt mondom magának amit akarok: k*ss, p*csába!"


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 22:35
Virág Árpád (Őze Lajos): Kicsit sárga, kicsit savanyú, de legalább a miénk. - A tanú
2016. ápr. 15. 22:27

Jonathan Mardukas: "Jó fej vagy Jack. Azt hiszem, ha más körülmények között találkozunk, te meg én, valószínűleg akkor is összeugrunk!"


Jack Walsh: "Vagy épp összebarátkozunk."


Jonathan Mardukas: "Sohanapján!


Jack Walsh: "Sohanapján!"


/Éjszakai rohanás/


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 22:21

Jonathan Mardukas: "Aviofóbiás vagyok."


Jack Walsh: "Az meg micsoda?"


Jonathan Mardukas: "Repülésiszony... és akrofóbiás is vagyok és klausztrofóbiás is."


Jack Walsh: "Nem baj, ha nem viselkedik tisztességesen mindjárt pofonfóbiás is lesz!"


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 22:09

Alonzo Mosely: "Emlékszik rám?"


Jack Walsh: "Sasszem napszemüveggel! Meg se köszöni, hogy elvégeztem a munkáját?"


Alonzo Mosely: "Köszönöm."


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 22:05

Jonathan Mardukas: "Éhezünk és maga cigarettát vesz?"


Jack Walsh: "Nekem ez létszükséglet!"


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 22:02

Jack Walsh: "Egyébként lehet hogy be se viszem, csak hogy lássam Eddie hogy robban fel dühében!"


Jonathan Mardukas: "Naa, ez egy jó gondolat!"


Jack Walsh: "Az... Magát meg ki kérdezte?"


Marvin Dorfler: "Franc se kérdezett téged!"


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 21:55

Jack Walsh: "Eddie küldött utánunk?"


Marvin Dorfler: "Naná hogy Eddie te nagyokos!"


Jack Walsh: "A szemét str*ci!"


Jack Walsh: "Csak hogy tudd, nekem szerződésem van."


Marvin Dorfler: "Szerződésed?"


Jack Walsh: "Az. Hétfőn kötöttük meg."


Marvin Dorfler: "Engem azzal hívott föl hogy elb*sztad a dolgot."


Jack Walsh: "Elb*szta a keresztanyja!"


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 21:45

Marvin Dorfler:


"Nem akar leszokni? Jobban járnánk mind a ketten."


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 21:42

Eddie Moscone:


"Most hívott maximum tíz perce, magánkívül ordibált mindenfélét, aminek az a lényege, hogy menjek a p*csába. Most meg te küldesz el engem! MA MINDENKI ELKÜLD A P*CSÁBA!"


/Éjszakai rohanás/

2016. ápr. 15. 21:34

- "Legalább szalmakrumplit kapok?"


Marvin Dorfler:


"Büdös francot, azt kapsz! És kuss legyen!"


/Éjszakai rohanás/

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook