Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kecskemétiek fórum

Kecskemétiek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2006. okt. 29. 10:53
Tanulsz Pesten? Hugom is annyi idos mint te, o meg Kecskemeten. Jaja sokszor enis lesek mennyiminden valtozott otthon. Csomo uj bevasarlo, stb. Pizzeria a setaloutcaban a kettemplomkozben egy pinceben van. Neve nem ugrik most be. Azt a pizzeriat azert szerettem nagyon,mert lehetett valasztani hany cmest kersz,illetve ott lehetett kapni kedvencemet a karfiolos pizzat.
27. Venes
2006. okt. 29. 08:44

Hm...azt nem ismerem. Majd meglesem valamikor.

Most hogy Pesten ,,élek" valahogy mindig úgy érzem hétvégeken, mikor hazajövök, hogy megváltozott ez a város.:)


Volt itt kedvenc pizzériád? (másoknak is szólhat a kérdés...:))

2006. okt. 28. 22:11
Itt Gyongyoson, meg Egerben is van a Tesco epuleteben, kulon kajazo ott van zoldseges teszta. Olyasfelevel kiserleteztunk.?Kecskemeten van meg az Aranysarkany is, a Kada Elek iskolaval szembeni utcaban. Nemtom milyen, ott meg nem voltam. Mas nem ugrik be, hacsak 2eve miota kimaradok az ottani eletbol,nem nyilt ujabb.
25. Venes
2006. okt. 28. 09:05

Az milyen, tescos?


Tortillát nagyon szeretem.:) Bár nem annyira, mint a gyrost, amit elvileg már nem ehetek, de nehéz elenállni neki.


Kínaikat ismersz kecskemét belvárosában, szóval hogy milyenek? (Egyet tudok, de az inkább étterem szintű, mert láttam kiírva Pekingi kacsát is.)

2006. okt. 28. 08:56
Aha, tortilla hambi hot dog, elso 2t ettem naluk, nyero volt:) mi sima zoldseges tesztat szoktunk csinalni. Ilyen tesco, kinais utanzat:)
23. Venes
2006. okt. 28. 08:51
Hű...kifelejtettem valamit. A tészta mindegyes, nálunk. De szerintem nagy esélye van, hogy ők valami ázsiai piacost használnak, de elvileg a nagy lángon sütéstől a sima is olyan lesz, szerintem.
22. Venes
2006. okt. 28. 08:50

Hm...az a kis büfé? Nagyon jót mulattam, hogy ilyen neve van. Láttam kiírva, mikor mentem a piacra, múltkor.


A receptet meg beírom most a hoxareceptek közé, mint ,,thai tészta".;)

2006. okt. 28. 08:46
Nekunk is van wok. Erdekel a recept! Milyen tesztat tesztek bele??Amikor hazamegyunk, es kajasak vagyunk szoktunk a piaccal szemben is kajazni, az ElBandiban. Tok finomakat csinalnak,meg jo aron. Azmeg tuti megvan!
20. Venes (válaszként erre: 19. - Jeannie)
2006. okt. 28. 08:40

Júj, az jó, de az az 1. szám alatt van?

Még van, úgyhogy mehetsz. Anyumnak, meg hát a családnak annyira bevált, hogy házilag szoktunk ilyen thai tésztát csinákolni. Van receptem is, ha érdekel.

(Csak annyi a probléma, hogy olyan nagy lángot produkálni nem valami könnyű, mint ahogyan csinálják ott, vagy általában.)

/Csak a sülttészta miatt vett anyum anno wok-ot. De egy nagyon kis hálás edény, ajánlom mindenkinek./

2006. okt. 28. 08:32
Rakoczi uton 1 Tai. Foleg elvitelre dolgoznak,de ottis lehet enni van 3 asztal:) regen szerettem, remelem meg megvan.
18. Venes
2006. okt. 28. 08:27

Sziasztok!

De jó, hogy idetaláltam.:)

Vannak kedvenc kajáló helyeitek? Csak mert szeretném tágítani az ,,ismereteimet", mert lehet hogy még nem ismerek pár helyet és szeretném tágítani ilyen téren ,,ismereteimet".:)

Egyébként én Katonatelepi vagyok.

2006. okt. 27. 23:06
???
2006. okt. 5. 19:49

A Sever nem egy nagy durranás tényleg, bár mikor megnyilt akkor nagyon olcsó volt és tele volt jó rucikkal, de ha néha benézel akkor azért még most is vannak nagyon szuper gyerekruhák,én eddig csak azt vettem ott gyerekruhát semmi mást!

Hát a hangár az teljesen más kategória!

2006. okt. 5. 18:53
Nekem a Sever,nem tetszik. Itt Gyongyoson is van Hangar,nagyon bejon. Nagy a valaxtek, es arak is jok.
2006. okt. 5. 14:47
Viszont lányok még a Sever Centerben is lehet jó ruhákat kifogni!
13. gandi76 (válaszként erre: 12. - Jeannie)
2006. okt. 5. 09:50
Szia! Én se kecskeméti vagyok, csak közel élek hozzá (Lakitelek). A Kavalkádhoz a régi Adu melletti utcába kell elmenni. Annak a végén van!Én már voltam benne, rengeted minden van. Bár a Kiskunfélegyházi Hangár jobban felszerelt.
2006. okt. 5. 07:12
Sziasztok! Enis Kecskemeti, bar nem ott elek sajnos. Viszont ha tehetem hazajarok. Ami a Lengyelpiacnal van,annak eredetileg is Kavalkad a neve?
2006. szept. 30. 04:55

Sziasztok!

Keresek Kecskemeten valakit, Ildiko a neve, es az apukaja neve Bognar Sandor volt, aki itt elt Kanadaban, a 2001-ben bekovetkezett halalaig.

A keresett illeto kb. 26-28 eves most, nagyon fontos lenne, hogy megtalaljam.

Az is lehet, hogy azota ferjhezment,es a neve megvaltozott.

Az anyukaja, annakidejen, kozvetlenul a Bognar-haz mellett lakott, fekete haju, nagyon szep lany volt.

Kerlek benneteket, ha esetleg tudtok rola, irjatok ide a Forumba!

Elore is koszonom!

B.K

2006. szept. 23. 11:27
A Ricsibe én is szoktam menni, bár elég drága, de azt biztos, hogy minőségi dolgok vannak.
2006. szept. 23. 11:26

Halihó!

Szis Gini2!

Én is ismerem a Hangár, bár már régen voltam benne! Az viszont biztos, hogy jobb mint a Kavalkád!

Szerintem én is tudom, hogy ki vagy! :-)))))

Nem vagyok ugyan biztos benne, de Nemes doki, a lányok és hogy lakiteleki voltál rávezetett.

2006. szept. 22. 22:41

gandi76!


Elolvastam a prvidet és már tudom is kivagy!

-Ha minden igaz---a 3 kisfiadról jutott eszembe!!!

2006. szept. 22. 22:36

gandi76!


Milyen kicsi a világ!

Eredetileg én is lakiteleki vagyok,de már elköltöztem onnan-épp ma voltam lakin a családnál!


Viszont én lejárok lakira a Ricsiboltba sapiért a lányoknak,sapkát csak ott veszek azok bírják a gyűrődést és azok sapik maradnak évek múlva is !

ma is vettem egy tök jót a nagylányomnak!

Igaz nem volt valami olcsó - mihez képest a petőfi s. u.-on a babybell-ben 1650 egy sapi,- én lakin 1250-ért vetten de fülvédős és megkötös és RÓZSASZÍN mert ugye ez lényeg volt és nem szoritja a nagylányom fejét!

2006. szept. 22. 22:33

Helló csajok!


A kavalkádban már én is voltam , annyira nem ájultam el, mert bizi voltatok már ti is kiskunfélegyházán a Hangárban az még olcsóbb ,és ott is sok jó cucc van!

2006. szept. 22. 20:22

Én is voltam már a Kavalkádban! Tényleg sok jó dolog van ott.


Gini2! Lakiteleki vagyok!

2006. szept. 22. 15:02

Sziasztok!

Én kecskeméti vagyok, és van egy jó kis csarnok tele ruhákkal és mindenfélével. Új, nem turka.

Kavalkád a neve, és a "lengyel" piaccal szinte szemben van egy kis utca, aminek teljesen a végén van. Fele áron vannak a ruhák, cipők, törölközők, és mindenféle!

Érdemes elmenni, megnézni.

2006. szept. 21. 09:44
hova valósi vagy gandi76?
2. gandi76 (válaszként erre: 1. - 6e0371b13e)
2006. szept. 21. 09:20
Én ugyan nem vagyok kecskeméti, de közel vagyok hozzá! Remélem beférek majd a csapatba! Engem is érdekelnének az alább leírt dolgok, mivel általában ott vásárolok.
2006. szept. 21. 00:03

Gondoltam inditok egy ilyen témát!

Remélem nem egyedűl vagyok itt.

Segítsünk egymásnak , ha tudsz jó olcsó gyerekruhaboltot, kozmetikust, fodrászt, vagy bármit amit esetleg jó ha tudunk osszuk meg egymással!


hajrá kmétiek!!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook