Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kecskeméten fogják a kislányomat műteni orrmandulával fórum

Kecskeméten fogják a kislányomat műteni orrmandulával (beszélgetős fórum)


9. Ganz (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2013. nov. 4. 14:44

köszönöm szépen a bátorító sorokat!!! úgy látszik nekem van szükségem bátorításra :)

Igazából attól féltem, hogy gyors döntés volt részünkről ez a műtét, de most már megnyugodtam, mert látom, hogy 10 szülőből 9, biztos nem bánja, hogy a gyerekének el lett távolítva az orrmandulája.

A doktornő is megnyugtatott és mondta, hogy higgyem el, sokkal kevesebbet lesz beteg a kicsim.

8. Ganz (válaszként erre: 7. - Sasmadar2)
2013. nov. 4. 14:38

A Nádudvari doktornő; igen biztos, hogy mi felnőttek jobban parázunk, de szerintem is meg kell csinálni mert már elegem van a rengeteg cseppekből, meg lámpázásból, meg kimaradás az oviból ( most kezdtük szeptemberben a beszoktatást, de szerintem 3 hetet sem voltunk idáig).

Na, meg kora ősztől, késő tavaszig állandóan bedugult orr meg horkolás...és közben köhögés, stb

2013. nov. 3. 16:45
Ki fogja műteni?
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Ganz)
2013. nov. 3. 16:34

Biztos.

Most töltöttünk 5 napot gégészeten.

Minden délelőtt mandulaműtétek voltak, gyakorlatilag ahogy kitisztultak a kicsik az altatásból, ugyan olyan elevenek voltak, mint műtét előtt.

2013. nov. 3. 16:25
*bocs, másnap mosolyogva mondta:)
4. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Ganz)
2013. nov. 3. 16:24
nem szeretném elbagatellizálni a dolgot, de hidd el, hogy egy nagyon rutin-műtétről van szó, amiből a kis csöppségek iszonyat gyorsan, pár nap alatt felépülnek. A barátnőm kislánya 4 évesen volt orrmandula-műtéten, és másnak mosolyogva mondta: "Anya, végre kapok levegőt!" Ők két és fél évig szenvedetek, amíg mehozták a döntést, állandóan beteg volt a gyerek, éjszaka pedig úgy horkolt szegény, mint egy grizzlimedve. :)Ez hál' Istennek megszűnt és köszöni jól van. :) A szülő ezt mindig nagyobb traumának éli meg, mint a gyerek, mert sajnáljuk őket, pedig nem fog annyira fájni, és ők is egyből érezni fogják az előnyeit.
3. Ganz (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. nov. 3. 15:27
Nagyon szépen köszönöm! Remélem úgy lesz!
2013. nov. 3. 15:18

Másnapra kutya baja nem lesz.

Jobbulást!

1. Ganz
2013. nov. 3. 15:16
Kecskeméten fogják a kislányom műteni orrmandulával...mik a tapasztalatok? Eléggé stresszelek, de remélem hamar átesünk rajta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook