Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméten babázni fórum

Kecskeméten babázni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
421. Kidi
2018. szept. 30. 12:06
Sziasztok vannak itt meg kecskemeti mamik?
420. Suny81
2012. aug. 28. 19:54
Köszönöm szépen, megpróbálom elérni őket.
419. kinni (válaszként erre: 418. - Suny81)
2012. aug. 28. 19:34

Szia!


Én őket ajánlom: [link]

házhoz jönnek, a kislányomnak 4 hósan lőtték, anti allergén szép fülbevalóik vannak.

418. Suny81
2012. aug. 28. 16:46

Sziasztok!


Tudnátok nekem abban segíteni, Kecskeméten hol tudnék a 6 hónapos kislányomnak fülbevalót belövetni biztonságosan?


Előre is köszönöm a segítséget!

417. 1mocorgo (válaszként erre: 416. - Suny81)
2012. júl. 5. 13:00
Én csak úszópelenkát adok a leányzóra és a dm-ben vettem. Fürdőruhát kaptunk kölcsön ismerőstől és első alkalommal rá is adtam a babóra, de sztem nekik még felesleges. Orvosi igazolást tőlünk senki nem kért, így ha meggyógyult a babócád már mehettek is! Talán egyszer csak összefutunk vhol:)
416. Suny81 (válaszként erre: 415. - 1mocorgo)
2012. júl. 5. 10:37

Megyünk is, érdeklődtem is Cilánál az úszásról, csak most beteg a babám, megvárom, amíg minden rendben lesz vele. Orvosi igazolást kellett vinnetek?

Te vettél fürdőrucit, vagy csak úszópelenka elég?

Hol érdemes ezeket beszerezni?


Köszi előre is!

2012. júl. 4. 09:09

Sziasztok, felhívtam a Széchenyiváros részönkormányzatát ahol egy képviselő annyit közölt velem, ez már régi probléma és állítólag KRESZ szabály tiltja, h a bejáratnál zebrát létesítsenek. Kérdeztem, h akkor megoldás?....válasz:"megoldás az lenne csak pénz kell hozzá, mindenhez pénz kell." Utána nézek ennek a szabálynak és próbálok még érdeklődni. Nem tudok róla, h történt-e már ott baleset (és ne is történjen!!)de miért kell ezt megvárni?Vagy akkor sem lép majd senki?


Serry,igen én már találkoztam az oldallal esetleg nekik is írhatnék ez jó ötlet. Talán foglalkoznának a problémával.


Suny81, mi járunk babaúszásra nagyon szuper. Egy külön kis teremben van, így ott tényleg csak a babák és a szülők vannak a vízben. Az oktató csaj nagyon jó fej, sztem érdemes menni.

414. Suny81
2012. júl. 3. 17:59

Szia Ani!


Én is támogatom az ötletet, tényleg katasztrófa ott átkelni az úton. Ha elkészülne a zebra, mi is gyakrabban járnánk oda. Emma jól van?


Valaki jár itt Kecskeméten babaúszásra? Mi jövő héten szeretnénk elkezdeni.

413. spinneli (válaszként erre: 410. - 1mocorgo)
2012. júl. 3. 16:58
Nekem nincs gyerekem, de ettől független támogatom az ötletet, mert gyakran járunk oda biciklivel.
412. Serry
2012. júl. 3. 16:56

Ismeritek?

Baba Bár, Bács-Kiskun megyei online babamama portál (bababar.hu)

411. Serry (válaszként erre: 410. - 1mocorgo)
2012. júl. 1. 23:08
Eslőkötben részönkörmánízatot keresd fel egy peticióval,amit szavesen aláírok.
2012. jún. 29. 12:53
Kedves Kecskeméti Kismamák,Anyukák,Apukák! Sokszor járunk a kislányommal a domb parkba. Eddig sem szerettem különösebben átgázolni babakocsival az úton (és tettem már próbát, hogy a domb ABC-től toltam a babakocsit a bejáratig....kabaré volt)de ma különösen felállt a szőr a hátamon. Ugyanis mikor úgy éreztem tiszta a terep, egy autós bukkant fel aki még gázt is adott gondolom, hogy megtanítsa a felelőtlen kismamát, hogy a zebrán kölekedünk....Szóval érdeklődtem a pénztáros hölgynél van-e esély arra, hogy egy zebrát kanyarítsanak a park bejárata elé, de azt mondta Ők nem tehetnek semmit ezt az önkormányzatnál kellene nekünk megreklamálni.Gondolom nem én vagyok az egyetlen akit érint a dolog. Szóval érdeklődnék, hogy valaki utána járt-e már az önkormányzaton ezügyben? Mert ha nem, akkor ha van kedvetek sztem lépjünk együtt.....hátha!
409. 1mocorgo (válaszként erre: 408. - Suny81)
2012. máj. 30. 08:41

Szia, közben találtam még egy tornát itt a Széchenyivárosban:


[link]


Igaz ez 6 hónapos kortól van, de gyorsan elrepül az a pár hónap. Mi a héten voltunk először és nagy jóóó szóval lehet, h a végén ennél maradunk.Változatos és nagyon sok mókázási lehetőség van.Nagyon élvezte a leányzóm:). Itt az első ingyenes utána pedig 1000 Ft/90 perc. Az ötpöttyben is voltunk már és igen ott 1400Ft/alkalom.Ott is kedves a hölgy aki tartja. Nektek egyelőre az lenne jó mert ott egészen pici babák vannak. Mi is 3 hónaposan kezdtünk oda járni.

Vmikor már tényleg összefuthatnánk a parkban:)

408. Suny81 (válaszként erre: 405. - 1mocorgo)
2012. máj. 25. 08:57

Szia!


Bejelentkeztünk mi is, már csak 1 főt kell toborozni és indulhatunk is tornázni! Jujj de jóó!! Gyerünk, gyerünk kecskeméti kismamák! Ha valaki még jelentkezik, akkor ő már 5 másik főnek is örömet szerez! Gyerünk! Aki hallja, adja át!


Köszi!

407. Suny81 (válaszként erre: 405. - 1mocorgo)
2012. máj. 24. 16:04

Szia!


Éppen a héten érdeklődtem utána, az Ötpöttynél péntekenként 10:30-tól van baba-mama torna, én úgy gondoltam, megpróbálom, hogyan bírja a kicsim. Már elmúlt 3 hónapos, eddig nem vittem még közösségbe. Ez az Aranykapu amiről te írsz hol van és mennyibe kerül? Az Ötpötty 1400/alkalom. Én szívesen mennék valahová. Írj! Köszi! Üdv!

406. Serry (válaszként erre: 402. - Juditkecskemet)
2012. máj. 23. 22:30
Attól függ merre laksz a városban. Széchenyiben sokan szeretik Dr Szentannay Judotot.
2012. máj. 23. 18:16
Halihó Kismamák! Van kedve valakinek baba-mama tornára járni? Mert az aranykapuban csak akkor indítják, ha legalább még 2 kismama jelentkezik. üdv és további szép hetet mindenkinek!:)
404. 1mocorgo (válaszként erre: 403. - Suny81)
2012. márc. 30. 09:31
Szia, igen tényleg nagyon fújt tegnap a szél mi is csak egy kicsit voltunk a levegőn. Akkor jövő héten ha szép idő lesz találkozhatunk a parkban és részletesen elmesélem a foglalkozások helyét és miket csinálunk ott. Azonban néhány gondolatot gyorsan írok hátha van kedved utána nézni: A ringatót megtudod nézni a www.ringato.hu oldalon. Ölbeli játékokat játszunk és éneklünk a gyerekeknek. Ez 1ébként a színház közelében van. Tornára az ötpöttybe járunk:otpotty.hu Ezt Emma nagyon élvezi.Ez is a városban van, de könnyen megközelíthető.Kellemes olvasgatást és szép hétvégét!:)
403. Suny81 (válaszként erre: 401. - 1mocorgo)
2012. márc. 29. 18:00

Szia!


Sajnos ma már nem volt túl jó idő, szeles nagyon, ma nem is vittem ki Lilit. Hétvégén mamiékhoz utazunk, remélem jövő hétre visszatér a jó idő, és akkor mi is kimegyünk majd a dombhoz.

Hol vannak ezek a foglalkozások, ahová Ti jártok, és miket csináltok, hogyan tetszik Neked? A babamasszázs hasznos lenne, mert Lili kb. 2 hete nagyon nyűgös, hasfájós lett, biztosan segítene rajta, megnéztem a honlapot, fel fogom keresni őket.

2012. márc. 29. 13:23

Sziasztok!

Jó gyermekorvost tudtok ajánlani Kecskeméten?

Köszönöm előre is!

2012. márc. 28. 13:50
Szia Judit, tegnap olvastam a leveled is. Szóval mi is Széchenyivárosban vagyunk, így tudunk 1ütt sétálni. Az én kislányom 4 hónapos és mostanában kezdtünk járni ringatóra meg baba-mama tornára. Ez nektek még ugyan korai, de van egy hely ahova esetleg eltudtok menni ilyen pici babával. A baba-mama klubbot nem ismerem, de például érdeklődhetsz Ellától Ő babamasszázst is tart ami remek ilyen pici babáknak hisz nagyon élvezik és klubbot is vezet:www.elladula.hu Szóval ha van kedved sétálni, mi délutánonént ki szoktunk menni a domb parkba ott tudunk találkozni:)
400. Suny81
2012. márc. 27. 20:20

Sziasztok!


Kislányom, Liliána most lesz 6 hetes. A babaklubba milyen idős kortól érdemes menni? Milyen foglalkozások vannak ott? Van/volt valamelyikőtöknek hasonló korú babája, aki hasznos tanácsokkal tudna ellátni minket? Mi januárban költöztünk ide, nem tudom hová érdemes kimozdulni ilyen picurkával.

2012. márc. 27. 10:25
van valakinek kedve játszóterezni valamikor?
398. 56b01f37d3 (válaszként erre: 397. - Serry)
2012. márc. 22. 13:48
köszi,akkor ezek tényleg nem lennének messze. a Szent Család Plébániát már megtaláltam ott 2 hetente van klub.
397. Serry (válaszként erre: 396. - 56b01f37d3)
2012. márc. 22. 13:26

Baptista imaház: Eü szakközepet tudod? A mögött a Pajzs patika mellett


A Szent Család Plébánia meg a Spár mögött a Bólyaival szemben.


Vannak családi napközik is.. de arra nekem is rá kéne keresnem.

396. 56b01f37d3 (válaszként erre: 395. - Serry)
2012. márc. 21. 20:10
köszi, utána nézek ezeknek akkor. sajnos egyiket se tudom hogy hol van dehát erre van a net :)
395. Serry (válaszként erre: 394. - 56b01f37d3)
2012. márc. 21. 19:54
A baptista gyülekezetben van baba kör.. és a Szent család plébánián is.
2012. márc. 21. 17:57
Játszóházat vagy baba-mama klubot nem tud valaki a Széchenyi közelében?
393. 56b01f37d3 (válaszként erre: 391. - Tereteri)
2012. márc. 20. 14:13
mi a Szinferopol térire járunk általában, vagy a Dombhoz is kimegyünk néha. meg néha csak kimegyünk babakocsi nélkül sétálni :) elhiszem nem lehet könnyű 2 gyerekkel, főleg hogy kisfiad még igen picike.
392. Serry (válaszként erre: 391. - Tereteri)
2012. márc. 20. 12:24
Hol laktok helyileg? Melyik utca?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook