Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kecskemét és környéke fogyókúrázók, életmód váltók beszélgessünk fórum

Kecskemét és környéke fogyókúrázók, életmód váltók beszélgessünk (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 18. 21:59
Okééé... Juj, de izgulok. Ugye, nem fogsz nagyon szégyenkezni miattam? Dundus vagyok nagyon. Nekem mindegy, mikor. Szerinted milyen időpontban vannak kevesebben?
2010. nov. 17. 08:59

Akkor legyen jövő hét vége.

Nekem inkább dután jó, mert akkor a férjem tud vigyázni a lányomra:)

Vagy az is jó, hogy ha hétvégenként megyünk, ha neked úgy jó. :D

A vizet ne sajnáld, van elég! :D

50. *Léna* (válaszként erre: 49. - Vacak88)
2010. nov. 15. 21:29
Igen, kedvet csináltál. Mennék nagyon, imádom a vizet. Csak azt a pár cseppet fogom sajnálni, amit kinyomok a medencéből:D Jövő hét közepéig nehéz napok. Utána valamikor? Közelítsünk az időponthoz kicsit konkrétan, és akkor már nincs visszaút.
49. Vacak88 (válaszként erre: 48. - *Léna*)
2010. nov. 15. 14:25

Szia!

Nagyon jó lenne együtt úszni, tartanánk egymásban a lelket! :D Én 74 kg vagyok de 155 cm magas, úgyhigy nekem ez is sok. :) Én már évek óta nem voltam strandon sem:(

Én úgy csinálom, hogy nem érdekel senki mit mondd, mit gondol, legalább látják, hogy próbálkozom :)

A vízben úgysem látszik sokminden. az úszás kíméli az izületeket, nem fáradsz ki annyira, nem izzadsz, és látványos eredményt érhetünk el vele, ami sztem nekünk kellene :D

Hétfő óta 3.7??? Az szééép!! Gratula!! :D

Én amit fogytam, vissza is szedtem... ezért lenne jó, ha ketten csinálnánk, mert akkor nehezebben talál kifogást az ember, mert tudja, hogy a másik számít rá! :D

Remélem sikerült egy kis kedvet csinálnom , már nagyon mennék úszni(még nem is voltam ott soha) csak egyedül nincs nagy kedvem. :D

2010. nov. 14. 11:14
Szia! Uszodához nagyon is lenne kedvem, de le kell küzdenem a félelmeimet, mert 93.7 kiló vagyok úgy, hogy hétfő óta 3.7-et fogytam. Kalóriát számolok és nem adom fel. Levelt feladtam. Az ilyenek nekem nem mennek. Most először tudom, hogy kitartok. Beszélj még egy kicsit rá, és menjünk úszni:)
47. Vacak88 (válaszként erre: 46. - *Léna*)
2010. nov. 13. 14:14

Szia!

Mit tornázol? Én is itthon szoktam, jön a rossz idő, nincs kedvem kimenni :D

Olvastam, hogy szeretsz úszni. Nem lenne esetleg kimenni az uszodába heti1x? Én ezt szeretném kipróbálni, csak nincs elég motiváció!

Levellel mi újság?

Én is próbáltam, de nem bírtam végigcsinálni:( nagyon egyhangú volt. :)

46. *Léna* (válaszként erre: 45. - Vacak88)
2010. nov. 13. 10:33
Szia! Ritkán, de járok erre. Futni nem tudok, de tornászom, csak itthon.
2010. okt. 30. 16:41

Halihó!

Vani itt még vki?

Én is Kecskeméti vagyok és szeretnék keresni valakit, aki járna velem néha futni, vagy tornázhatnánk.

Együtt könnyebb! :D

44. spinneli (válaszként erre: 43. - Ksmkovacs)
2010. ápr. 18. 08:49

Én hamarosan otthagyom a Forma Zonát, a spinning edzőm átmegy máshova, május 10-én nyílik egy új fitnesz kp.

:)

43. ksmkovacs (válaszként erre: 42. - *Léna*)
2010. ápr. 18. 08:13

Én szeretek oda járni.

Lent vannak a kondigépek, azokat messziről kerülöm.

Fent az emeleten pedig a kardio gépek, azokon szoktam nyomulni.

Van 5v6 futógép (jó masszívak)4 bicikli, 2 eliptikus és 2 lépcsőzőgép.

Van honlapjuk nézz fel rá, ha érdekel. Hoztam el árlistát is. Írd meg mi érdekel.


Én is szoktam itthon is tornázni, de lassan szeretném elkezdeni a futást és én azt gépen szeretem elkezdeni, hogy a pulzusszámomat tudjam kontrolálni. Egyenlőre még csak gyaloglog, jövő héten akarok beiktatni a zsírégető edzések közé már heti 1 kardió edzést is.

42. *Léna* (válaszként erre: 41. - Ksmkovacs)
2010. ápr. 13. 19:01
Szia! Végre még valaki. Én csak itthon tornázom mostanság, mert jönnek a vizsgák. Milyen a Colosseum?
2010. ápr. 10. 18:53

Sziasztok

Ha lehet csatlakoznék. Kedden kezdtem. A Colosseum Fitnessbe vettem bérletet, jár oda valaki közületek. Ma naplót is kezdtem, ott olvashattok pár dolgot.

40. spinneli (válaszként erre: 38. - Orchidea71)
2010. márc. 24. 16:53
hány kilótól szeretnél szabadulni?
2010. márc. 24. 16:14
Ja, én itt lakom Kecskeméten.
2010. márc. 24. 16:14

Sziasztok!

Egyenlőre az erőt gyűjtöm, hogy nekiálljak, mert sok-sok kilótól kellen megszabadulnom.

Nálam a mozgás oldal hibádzik. Csak egyedül lusta vagyok.

37. k.tünde78 (válaszként erre: 36. - Andybaby)
2010. márc. 24. 14:43
Én,lassan,de biztosan halodok előre,bár Én a Herbalife módszerrel fogyózom.
2010. márc. 24. 13:12
Sziasztok, én is Kecskemét közelében lakom.20km-re, láttam ezt a diétát, én is kifogom próbálni bár én most kaptam egy csomó almát és narancs helyett sztem almával fogom, és a tatárbifsztek vagy nem tudom h. irják valami mást fogok, azt soha nem tudnám megenni..:( veletek mi van haladás??
35. k.tünde78 (válaszként erre: 34. - *Léna*)
2010. márc. 23. 22:37
Igen-igen,azon kívül,hogy ma megfeledkeztem az evésről:-))
2010. márc. 23. 20:57
Sziasztok! Jelentem, 2. narancsos nap letudva. Nálatok minden ok?
33. k.tünde78 (válaszként erre: 31. - Spinneli)
2010. márc. 23. 12:22
Köszönöm,igyekszem:-)
32. k.tünde78 (válaszként erre: 30. - *Léna*)
2010. márc. 23. 12:22

Tornázni csak néha napján heti 1-2 alkalmat jelent(Rékázni szoktam).Ahova lehet oda gyalog vagy biciklivel megyek,sőt már alig várom,hogy biciklizős (szélmentes)idő legyen és akkor letekerek Ópusztaszerre és vissza hetente többször is,mert most lett kész az összekötő kövesút a 2 falu között(Pusztaszer-Ópusztaszer).

Várom a jó időt nagyon,mert akkor szivesebben mozgok minden félét,tornázni is melegben szeretek,minél jobban izzadjak:-)))

Most épp zsírégető tavaszi nagytakarításban vagyok,ez is fogyaszt :-)))))

31. spinneli (válaszként erre: 29. - K.tünde78)
2010. márc. 22. 20:01

gratuálok.

:)

30. *Léna* (válaszként erre: 29. - K.tünde78)
2010. márc. 22. 20:00
Szia! De jó, hogy van még valaki! Nagyon ügyesen haladsz. Tornászol is?
2010. márc. 22. 19:49

Itt vagyok Én is,bár nem Kecskeméti,de 3/4 órányira vagyok tőletek,szóval a közelben.:-)))

Én már a 6. hétbe kezdtem bele a fogyókúrámmal,az elmúlt 5 hét alatt -6.4 kg ment le.Elégedett vagyok az eddigi eredményemmel és folytatom tovább ,van még hátra 10-15kg amitől szeretnék megszabadulni.Remélem nyár közepére végére elérem az áhitott súlyt.

Minden nap olvasgattalak benneteket.:-))

2010. márc. 22. 17:01
Csak mi lakunk erre felé? Ma megvolt a narancsos első nap, meg sok torna is.
27. spinneli (válaszként erre: 26. - *Léna*)
2010. márc. 21. 09:16

drukkolok.

én egy újabb gyümölcsnap beiktatásán gondolkozom, de még egy víznap is tervbe van.

:)

2010. márc. 20. 13:57
Majd beszámolok, ha lesz miről. Bizakodom.
25. spinneli (válaszként erre: 24. - *Léna*)
2010. márc. 20. 13:47

Te érzed mi a jó neked.

Én maradok a lassúnál.

:)

2010. márc. 20. 13:43
Én is így voltam ezzel, amíg 4 évvel ezelőtt olyan pocsék dolgok történtek, hogy nem tudtam nyelni, és ha megittam napi 1 kefírt, az jónak számított. -15 kiló, ami több, mit egy évig nem jött vissza, pedig keményen "dolgoztam" érte. Ezután vissza a kalória számoláshoz én is, de most a lelkiismeret furdalás diktál:)
23. spinneli (válaszként erre: 22. - *Léna*)
2010. márc. 20. 13:39

áh, én nagyon szkeptikus vagyok a gyors diétákkal, szerintem hosszútávon károsak.

Jojo lesz a vége.

Elég ha abból indulsz ki, hogy hogyan adhatna le a szervezet tartósan 2 év alatt felhalmozott hájat tizen-huszon nap alatt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook