Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kb.1-2 éven belül gyereket szeretnék. Várjak addig a mellplasztikával? fórum

Kb.1-2 éven belül gyereket szeretnék. Várjak addig a mellplasztikával? (tudásbázis kérdés)


22. Cuckos
2015. máj. 11. 14:20
Sziasztok!Érdekelődnék,hogy kit ajánlanátok mellműtétre ?Tapasztalatokat is szívesen meghalgatok!Esetleg még árakat is írhatnátok.Előre is köszönöm!
2010. jan. 4. 00:17

Sziasztok!Én még nem szültem de szeretnék egy pár éven belül(5-6).Arra gondoltam,hogy megcsináltatnám most a mellemet mert nagyon kicsi és mikor elérkezik az idő a babavállalásra előtte kivetetném az implantátumot,hogy tudjak normálisan szoptatni.Szerintetek ez így megoldható?

Nagyon köszönöm a válaszokat!!

2009. okt. 7. 17:35

Mindenképp előbb a szülés. Én nem így tettem és sajnos megjártam. Szülés után az egyik mellem begyulladt (ez a legtöbb szoptató nőnél előfordul) és sajnos nem tudtuk a tejet rendesen lefejni semmilyen módszerrel és a baba sem szívta ki teljesen. Az implantátum miatt se a háziorvos se a védőnő nem tudta mi a jó ilyen esetben. Azt javasolták masszírozzam, fejjem, intenzíven szoptassak belőle (ez szokott segíteni normál esetbe). Itt sajnos olaj volt a tűzre, még jobban bedurrant és szép lassan megvastagodott a tok az implantátum körül, ami normál esetben vékony, észrevehetetlen. A tejet el kellet apasztani, és visszamaradt egy súlyos tok zsugorodás irgalmatlan fájdalommal.

Újból műteni kellett, de sajnos anyagi okok miatt csak tok eltávolításra volt lehetőség. Figyelmeztettek a tok visszajöhet, ha nem cserélik az implantátumot is. Így is lett, bár most nem olyan súlyos, csak akkor fáj, ha masszírozom. Ugyanis ez a megoldás, hogy ne durvuljon el megint a tokzsugor. Most két szép mell helyett van egy aszimmetrikus dekoltázsom ami nagyon jól látszik még melltartóban is. A dolog javulóban van, de sose lesz már a régi. Ezért nagyon jól gondold meg a műtét időpontját. Ha tehetném, biztos szülés és szoptatás utánra tenném a beavatkozást. Neked sok sikert.

2009. febr. 9. 23:21
sziasztok! aki esetleg túl esett már egy nagyobbbításon és kis babája volt akkor az megírná nekem, hog hogyan oldotta meg azt a helyzetet mikor a gyerek állandóan ölbe akart lenni? mert az én fiam 1,5 éves és nagyon anyás, és csak ez az egy gondom van, hogy hogyan birjam ki azt a pár hetet amig nem lehet emelni. köszi
2009. jan. 11. 09:49
sziasztok:)szerintem elösször család tervezés utána a plasztika persze csak akkor ha non muszáj.szoptatás után sokat változik sajnos legtöbb esetben a mell:(
17. 89b99f816e (válaszként erre: 15. - Bebe89)
2009. jan. 5. 16:00
Addig ne várj sztem, ha most rosszul érzed magad a bőrödben. Utána legfeljebb korrigálni kell megint, de ráérsz akkor gondolkodni rajta.
16. trublu
2009. jan. 5. 15:42

Sziasztok!


Én nagyon hálás lennék, ha valaki írna nekem személyes véleményt dr. Révész Zsoltról (Istenhegyi Klinika)!!!

176 cm magas, kb 52 kilo vagyok. Igaz nagyon keskeny a derekam, s ettől a normál méretű csipőm kicsit nagynak tünik, s azt mondta, hogy ezért ő 400cc implantot javasolna nekem. . . az nem nagyon sok???


De Gáspár dokiról is minden infónak örülnék!!:)

Segítséééég:)))

15. Bebe89
2008. dec. 9. 22:58

sziasztok!


És mit csinálnátok akkor, ha szeretnétek a műtátet, de még biztos, hogy nem szeretnétek gyereket legalább 7-8 évig.Addig várjak, míg nem lesz gyerekem és csak utána?

2008. aug. 30. 21:07

Ha még olyan fiatal vagy,hogy nem szültél,nem tudom minek neked mellplasztika.

Egyébként szerinted mennyivel vonzóbb egy műalkotás,mint a természetes.

2008. júl. 5. 16:59
Normális plasztikai sebész meg se csinálja nem szült nőnek.
2008. júl. 4. 09:13
Hát, úgy költséghatékonyabb lenne :-)
2008. júl. 4. 09:08
én is megvárnám a gyereket és csak utána csináltatnám meg
2008. júl. 3. 21:47
Szerintem is várjál. Én is gondolkoztam már rajta, hogy megcsináltassam a melleimet.Kicsit zavar, hogy olyan kicsik.Néha még az A-s melltartók is nagyok, szinte nincs olyan melltartó ami jó lenne nekem. A párommal idén/jövöre babát szertnénk, és utána ismét rátérünk a témára. A remény hal meg utoljára....
2008. máj. 4. 22:47
Igen.Így nem kell kétszer végigcsinálni.
2008. márc. 8. 08:32
Én is úgy hallottam, hogy igen várj vele.
2008. márc. 8. 00:41

Szia!


Mellplasztika után egy évig nem szabad teherbe esni, tehát ha babát tervezel, mindenképpen várj a műtéttel a szoptatás utánig.

Ami a műtét szempontjából sem hátrány, ha olyanok az adottságaid, nem feltétlenül kell majd izom alá helyezni az implantátumot, így gyorsbban gyógyul, kevésbé fáj (olyan csak, mint a tejbelövellés szoptatáskor.).

Tényleg nézz át a mellplasztika fórumra, ott sok infóval és sok jófej lánnyal találkozhatsz!

2008. márc. 5. 08:53
Szerintem igen, várjál. Szoptatás után sokat változik a melled.
2008. márc. 4. 10:00
Szerintem majd csak a gyerekek után csináltasd meg.
2008. márc. 4. 09:35
Szoptatás előtt szerintem semmi képp ne csináltasd meg, míg várod a babát addig is szép telt kebleid lesznek, ha szoptatsz akkor főleg, de utána...! Három gyerek után a mellem a szégyen foltom, csúnya hogy ezt írom de így igaz! 28 évesen boldog vagyok , mert van három gyönyörű gyermekem, sokáig tudtam Őket szoptatni de szopi után a mellem összement és lóg! Megcsináltatni nem tudom pénzem nincs rá! Így maradtam! Szóval inkább a babóca után csináltasd, de a döntés a Tiéd! Szia
2008. márc. 2. 07:23
szoptatás elött felesleges. szerintem.
2. 0260f21e84 (válaszként erre: 1. - Andibaba)
2008. márc. 1. 21:03
kerdezz meg egy orvost, vagy van mar egy masik forum, kb 101 ezer hozzaszolassal, nezz be oda
2008. márc. 1. 20:53
Kb.1-2 éven belül gyereket szeretnék?Várjak adig a mellplasztikával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook