Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kb. mennyi idő mire a régi gyerekdokinktól kikéri a papírokat az új? fórum

Kb. mennyi idő mire a régi gyerekdokinktól kikéri a papírokat az új? (tudásbázis kérdés)

2011. febr. 4. 19:22
igen, szerintem is, ezért is nem váltottam eddig, na majd még kitalálom, a módját legalább tudom
2011. febr. 4. 18:54
Nehéz sajnos olyat találni aki kedves is és nagyon jó szakember. Mondjuk szerintem ha választani kéne, nekem az utóbbi fontosabb...
2011. febr. 4. 18:27

fogalmam sincs egyenlőre, csak néha nem tetszik a dokinénik viselkedése. Jó doki amúgy nagyon, ami fontos, csak nehezen viseli a hisztis gyerekeket és az enyém most nagyon az:(((

szóval nem tudom

2011. febr. 4. 17:01
Amúgy hova mentek?
2011. febr. 4. 16:37
Ha új doki mellett döntesz, akkor csak vele kell megbeszélned. A régivel semmit. Ő majd onnan tudja meg, hogy átjelentkeztetek, ha megkapja a papírt az új dokitól. neked nem lesz kellemetlenség belőle egyáltalán. CSak bátran, a z ember gyereke mindennél fontosabb. És az egészsége főleg.
2011. febr. 4. 13:42

én is néha gondolkodom rajta, hogy lecserélném a kisfiam dokiját..

akkor azt mondjátok, ha keresek új dokit és az elvállal, nekem nem is kell a régihez menni a papirokért(csak mert az olyan kellemetlen) hanem az új doki fogja kérni tőle?

11. Venezuela (válaszként erre: 8. - Dovima)
2011. febr. 4. 13:04

Beszéltem vele telefonon és átvesz minket:)

Csak elfelejtettem megkérdezni,hogy mennyi ídő mire átveszi a papírokat,és hogy addig mehetünk-e hozzá!

De köszönöm,hogy írtatok meg kaptam a választ!!:):)

10. titati
2011. febr. 4. 13:04
az úgy rendben van :-)))))
9. Venezuela (válaszként erre: 7. - Titati)
2011. febr. 4. 13:02
Csak kiváncsiságból:)
8. dovima (válaszként erre: 6. - Venezuela)
2011. febr. 4. 13:00
Ha odamész és megmondod neki hogy innentől hozzá akartok járni,biztos minden további nélkül elvállalja.Én is így voltam h az elején egy kicsit paráztam,de mikor beteg lett a fiam és mondtam h akkor megpróbáljuk és elmentünk onnan simán ment minden.
7. titati (válaszként erre: 5. - Venezuela)
2011. febr. 4. 12:59

miért fontos, hogy mennyi idő? Addig is ellátja a gyerkőcöt....

(de általában 1hét alatt lezajlik a dolog)

2011. febr. 4. 12:59
Nekem már ez is jó hír,hogy ellátja,bár szerencsére nincs mit ellátni,csak a leleteit kell bevinnem amit szerdán kaptunk a kórházból!!
2011. febr. 4. 12:57

Igen tudom,hogy felnőttnél így van,de gyereknél ez "belsőleg" intézik.

Csak nem tudom pontosan mennyi ídő ez...

4. dovima (válaszként erre: 1. - Venezuela)
2011. febr. 4. 12:56
Nálunk ugy volt,hogy elmentem az uj dokihoz,akinél kitöltöttem egy papírt majd ő postán kikérte a mi papaírunkat a régi dokitól,de természetesen addig is ugyanúgy ellátta.
2011. febr. 4. 12:55
Mielőtt átkerülnek a papírok, már ellátja a gyereket.
2011. febr. 4. 12:55

bemész, odaadod az új doki kikérő lapját, odaadja és viheted a kartont.

legalábbis a felnőtt körzetinél így van.

2011. febr. 4. 12:50
Kb. mennyi ídő mire a régi gyerekdokinktól kikéri a papírokat az új?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook