Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kb. 3 hete szedek pszichiáter javaslatára 0,5 Mg-os Rivotrilt, hogyan tudnám abbahagyni? fórum

Kb. 3 hete szedek pszichiáter javaslatára 0,5 Mg-os Rivotrilt, hogyan tudnám abbahagyni? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 9. 09:06
Én egyik napról a másikra hagytam abba, miután 4 hétig szedtem és abszolút nem éreztem hatását. Szóval én csak abbahagytam, és nem éreztem semmit. Ugyanígy csináltam a többi gyógyszerrel is, amit írtak.
2015. nov. 9. 08:27
Három hét nem nagy ídő,ennyi idő alatt nem szoktál annyira rá,hogy le keljen szokni. De valamiért fel írták neked ezért inkább az orvossal kéne meg beszélni,hogy mit tegyél.
2015. jan. 5. 16:35

Érdekes,hogy kire hogy hat ua. a gyógyszer:))

Én a Rivotriltól sosem voltam álmos,3x felet szedek.Mindig ennyit szedtem.Sajnos sokszor éjszaka nagyon is éber vagyok,egyáltalán nem álmosít.

Mellé Wellbutrint szedek,de most akart átállítani a dr. a Kventiax-ra.Na attól tényleg zombi lettem:((Este 8-kor kellett bevennem ahhoz,hogy reggel magamhoz tudjak térni.Igaz,szépen lenyugodtam tőle:))Nem kértem belőle.Ismeri valamelyiktek?

2015. jan. 5. 15:16
Napi 3 elég sok ebből a gyógyszerből. Először napi negyed-negyed-felet kaptam, majd fél-fél-fél lett az adag. Nagyon álmos voltam tőle. Szinte egész nap aludtam. Elhagyni is több hét alatt lehetett hetente negyed szemmel csökkenthettem az adagot. Tovább tartott a leszokás, mint a tényleges szedés:)
2015. jan. 5. 14:50
Én ettől a gyógyszertől nappal olyan voltam mint egy zombi, ha éjszakára vettem be, nem tudtam reggel magamhoz térni... Szerintem se kisérletezgess, és én is azt gondolom, hogy valami antidepresszáns is kellene mellé!
2015. jan. 5. 13:35

A rivotril erős szer, és rögtön hat.


Nem tudom, szedsz-e mellette mást is, de ezt a gyógyszert nem szabad felügyelet nélkül elhagyni, mert ezt csak komolyabb problémákra írják.

Szerintem ha pszichiátriai problémád van a legfontosabb, hogy jó dokit találj, akiben bízol, vele kellene megbeszélni a továbbiakat.

2015. jan. 5. 12:21

rivotrilt szedsz az igen erős nyugtató :( semmiképp ne hagyd el felügyelet nélkül még 3 hét után sem...

ha depressziós tüneted van inkább valami hangulat javított kéne szedned de beszéld meg orvosoddal mindenképp


minden jót kitartás és Boldog Új Évet

2015. jan. 5. 11:58

3 hét alatt lehet hogy még nem fejthette ki a megfelelő hatást.Mindenképpen visszamennék az orvoshoz megmondani,h ez nem vált be szerinted és akkor adhat másikat.Ha gyógyszert kaptál,akkor valószínűleg szükséged van rá,és nem biztos,h jó ha ezután semmit nem szedsz.

Leszokáshoz felezgetéssel is csökkentheted,én inkább azt tenném,he nem tudnék orvoshoz menni.

Én is szedem ezt,de mellé mást is kaptam később.De ezekkel a gyógyszerekkel "kisérletezni" szoktak,mert ami az egyiknek jó,nem biztos,h jó a másik embernek is.Azért kellene a pszichiáterrel beszélned.

2015. jan. 5. 11:46

de akkor sem éreztem semmit. El szeretném hagyni, hogyan lehetséges ez? Gondolom 3 hét alatt még nem alakult ki akkor "függőség",

főleg hogy az adag sem akkor hatalmas. Úgy gondoltam hogy lecsökkentem napi 2-re egy hétig, utána megint egy hátig napi 1, majd azt is felezem

és leteszem, mert nem akarok én ilyen gyógyszert szedni. Mert nem oldott meg semmit. Lehetséges e ez így?

2015. jan. 5. 11:46
Kb 3 hete szedek pszichiáter javaslatára 0, 5MG-os rivotrilt napi 3-at, de volt már hogy elfelejtettem bevenni, így csak napi 2 lett belőle,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook