Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kb 10 napja késik, a hasam a gyomor résznél van felpuffadva. Volt így valaki? fórum

Kb 10 napja késik, a hasam a gyomor résznél van felpuffadva. Volt így valaki? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 29. 17:00
Ha kiderül, hogy terhes vagy, akkor visszagondolva ezek lesznek az első egyértelmű jelei. De a babaváró fórumok tele vannak a lányok hónapról hónapra jelentkező tutibiztos terhesség-tüneteivel.... aztán mégsem:( Tudom, hogy nehéz, de tényleg semmi értelme itt választ keresni:( Még annak sincs jelentősége, ha 10000 nőnek ezek voltak az első jelei. Persze mindemellett kívvánom, hogy baba legyen a dologban:)
2012. máj. 29. 16:59

Szia.Igen...a nem várt után 5 nappal lett csak pozitív a tesztem,de már jóval előtte fel volt puffadva a hasam,aluszékonyabb voltam és rengeteget jártam a wc-re.....

Ja meg amint kiderült,hogy terhes vagyok elkezdtem hízni,pedig kifejezetten keveset ettem,szinte csak szőlőn és uborkán éltem..

2012. máj. 29. 16:54

vihar van nálunk,ezért lehet hogy csak később tudok visszaolvasni.

a puffadásra visszatérve,alig eszek valamit,a gyomromnál mégis olyan mint egy lufi.

2012. máj. 29. 16:53

hétfőn megyek uhra.még nem teszteltem.

fáradt vagyok és aludnék egyfolytában.

2012. máj. 29. 16:49

Tesztelj. Ez lehet tünet,de bármi más is okozhatja. Innen nem tudod meg,hogy terhes vagy-e.:-)

Kérdésedre visszatérve: igen,voltam hasonlóan. Én jelenleg babát várok. Viszont volt amikor csak késett és attól is minden baja van az embernek. Nagyon hasonlóak a tünetek.

2012. máj. 29. 16:42
Teszt?:)
2012. máj. 29. 16:39
Kb 10 napja késik, a hasam a gyomor résznél van felpuffadva.volt így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook