Kávé (beszélgetős fórum)


14. murva (válaszként erre: 9. - 07c4794583)
2010. márc. 1. 14:09
Köszönöm a válaszokat,nem az a baj,hogy nem esik jól,pont az ellenkezője,hogy nélküle nem kezdődik el a nap,nem tudok lemondani az élvezetről igen tudom azt is,hogy a sav miatt van csak nem tudok róla lemondani,nem szeretem a híg kávét,erre a gyógynövényesre is jött hideg,meleg válasz is,kikellene próbálnom,csak nem tudom,hogy az ára olyan e,hogy próbára "megfelel".
13. d4b0dd2692 (válaszként erre: 12. - D4b0dd2692)
2010. márc. 1. 10:54
jav: Carte D'or
12. d4b0dd2692 (válaszként erre: 8. - 7ac18b9dfa)
2010. márc. 1. 10:51
A Carte!dor karamelljégkrém isteni!Azt szoktam venni nyáron.Flakonos tejszínhabból pedig a Completta a legfinomabb,szerintem.Csak hogy tökéletes legyen a kényeztetés!
2010. márc. 1. 10:28
Szerintem mértékkel és nem éhgyomorra.
10. simple (válaszként erre: 1. - Murva)
2010. febr. 28. 23:51
Minden kávé egészséges. Mértékkel, persze.
9. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Murva)
2010. febr. 28. 23:41

A kávé alapból nem "egészségtelen". Számtalan élettani hatása között a negatívok a vérnyomásra, szívre gyakorolt jellgezetes túlterhelő mechanizmusai, azonban ha a gyomrodat bántja, az többnyire a sav miatt lehet, mert azt sajnos termelteti a gyomorral rendesen.

Felül kell vizsgálni, nem a beletett cukor vagy a tej/tejszín okozza-e a hatást, és mi az a "bántja" pontosan.

Nagyapán nagyon szerette és ugyanígy nagyon nehezen bírta a kávét, konkrétan a gyomorsav fájdította meg a hasát, ezért háziorvosi javaslatra egy egész lefőzött eszpresszó kevesebb, mint negyedét-ötödét hígitotta vízzel és tejjel, és ez működött aztán huszonöt évig nála.


Mindenesetre hallgass a tested jelzéseire, és ha valami nem esik jól, semmiképp ne fogyaszd, se pótkávé, se "egészséges kávé", se semmilyen formában. Csak azt idd, ami jól esik és amitől nem félsz.

2010. febr. 28. 23:40
jegeskávé karamellfagyival, nah idén kiprobálom, biztos finom!
7. d4b0dd2692 (válaszként erre: 6. - 7ac18b9dfa)
2010. febr. 28. 23:38
Nem találtam árat,egyenlőre,de valami csodaméregtelenítő meg minden,biztos,nem olcsó.Én is szeretem a kávét (inkább a kapucsínót),és inkább nem iszom ha nem kapok jó minőségűt.Nyárom a jegeskávét imádom,vanilia vagy karamellfagyival.és tejszínhabbal.Kipróbálnám ezt is ,ha nem túl drága,mert szeretem az egészséges dolgokat is és sajnos ritkán finom,ami egészséges!
6. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 5. - D4b0dd2692)
2010. febr. 28. 23:31
biztos fini, én mondjuk nagy kávés vagyok, egyszeruen imádom a kávét, persze nem mindegy, hogy melyiket iszom mert vannak nagyon borzalmasak! ezt megkostolnám
2010. febr. 28. 23:24

Erre gondoltál?

Ha nem tudsz lemondani a kávé élvezetéről, ma már arra is van megoldás! Én csak egészséges kávét iszom! A káros hatásokat semlegesíti, méregteleníti a szervezetet és immunerősítő hatása is van.

A megoldás: ganoderma kávé, ganocafe! A Ganoderma egy életet változtató és fokozó "csodagomba", amely 4000 éves múlttal és több százezer tanúnyilatkozattal rendelkezik. Más gyógynövénytermékekkel ellentétben, jó izű. Poliszacharidokat, Szerves Germániumot, Adenozint és Terpenoidokat tartalmaz.

Már láttam a neten,de nem kóstoltam.Kiváncsi lennék ki mit tapasztalt ezzel kapcsolatban?

2010. febr. 28. 23:24

Én mindig 3in1 iszom. Jó nagy bögre forróvíz, bele 1 tasakkal + 3 kanál tejpor. Isteni.

Ára: 229-269 Ft-ig. Még aránylag elfogadható:)

2010. febr. 28. 23:12
vannak nagyon konnyu kávék, instant én azt szoktam inni, R...ré a neve! és még finom is!
2010. febr. 28. 23:03
A bioboltosra gondolsz? Bio, kávét sose látott, gyógynövényes cucc. Nekem nem ízlett. Mint az alkohol mentes sör. Persze próbáld ki, de inkább a teát ajánlanám, ha a kávé bántja a gyomrod.
2010. febr. 28. 23:00
Az utóbbi időben rendszeresen érzem hogy a kávé nagyon bántja a gyomromat,láttam a neten kávé reklámot valami egészséges kávéról akinek van erről tapasztalata kérem ossza meg,az ára sem lényegtelen.Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook